Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ne yazacağımı bende bilmiyorum hehehhh

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ne yazacağımı bende bilmiyorum hehehhh

merhaba arkadaşlar
    doktorum lustral, majör depresyonumu iyileştirmeyince aslında hafifletmeye bile yetmeyince 6 ayın ardından azaltarak bıraktırdı ve ixele başlattı. hipertansiyon hastaları kullanamıyormuş bende böyle bir hastalık yok fakat kullandığım ilk hafta sürekli tansiyonum 15 10 du. bende kendim bıraktım. artık doktora ve hastaneye karşı tiksinti oluştuğu için tekrar gitmedim doktora. sadece lustralı azaltarak istediği gibi bırakana kadar içtim. şimdide dideral alıyorum yarım günü kurtarmak için. tekrar doktoruma gitmeliyim farkındayım ama aşırı derecede tiksinti oluştu bende. tiksinti geçene kadar sizce ne yapabilirim diderali alıyorum bugün ixeli tekrar içtim bakalım tansiyonum çıkacakmı yine diye. kendi başıma bi şeyler yapmamalıyım biliyorum ama şu tiksinti hafifleyene kadar neler yapabililrim sizce.
    bende yaygın ankisiyete bozukluğu ve majör depresyon var.aralık 2008 den bu yana 20 günde bir psikiyatriye gidiyorum. ankisiyetem azaldı lustralla birlikte fakat depresyonda en ufak bi gelişme olmayınca değiştirdi ilacı.

bu arada yaptığım tüm imla ve noktalama işaretleri için özür diliyorum ilgilenenlere duyurulur

arkadaş ben ilaç kullanmadım ama ilaçların faydası olduğu muhakkak doğru
    depresyona ve anksiyeteye sarı kantoron otunun iyi geldiğini duymuştum ama yan etkisi var mı bilemem çünkü bir defa içtim daha, başımda bir uyuşukluk var ama ondan mı bilemiyorum inşallah geçer

Yorum

İşleniyor...
    X