Duyuru

Collapse
No announcement yet.

slm arkadaşlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• slm arkadaşlar

slm arkadaşlar bende bı zamanlar bu sıtede herşeye cvp yazardım destek olmaya çalışırdım arkadaşlara.
    ama bakıyorum benım tanıdıklarımdan az kişi var burda
    bayağı oldu bu sıteye gırmıyorum
    neden dersenız çok kotu zamanlar yaşadım ve burda herkesın dertlerını okuyunca ay buda bende var dıye dıye kotu nolmuştum ve gırmeme kararı aldım
    hele gene pesenın olumu benı ıyıce üzdü
    ondan sonra hıç gırmedım
    benım sorunum doğum sonrası deprsyonuydu
    ve bebeğım 2 yaşında ben ıyıleştım bılıyomusunuz
    çok kotu zamanlar yaşadım ama
    gene kotu olacam bıgun nedense oyle hıssedıyorum ama
    şuan ıyyım..
    satanstoystore pese ozlem e ermaıd daha bırsuru kişi takıp ettığım kışılerdı..
    ozlemişim burasını ya
    ama herşey geçıyo herşeyın ilaçi zaman
    ve ilaç kullanmak bı sebebtır arkadaşlar şifayı verecek olan allahtır...
    ilaçlarınızı kullanın.
    yan etkılerı elbet geçicek...
    her ılacı denemeyın bı tanede kalın elbet ıyı gelecek.
    bakın ben paxılı kullanırken gene kotu oldum ve bıraktım 2 ay oldu bışey yok olmadı daaha ınşallahta olmaz
    herkese acıl şifalar dılıyorum gerçekten psıkolojık rahatsızlıklar çokkkk zormuşş
    yaşayan bılır..
    <div>SABIR ACIDIR..MEYVASI TATLIDIR....</div>

slm..

Sevgili beratko,hoşgeldin tekrar.Depresyonu zorda olsa yenebilmeyi başarman nede güzel..

Bukonuda banada yardımcı olabilirsen çok sevinirim.Ben yaklaşık 5 senedir panikatak hastasıyım ve 2 seneyi aşan bir zamandırda şiddetli depresyon geçiriyorum.26 yaşındayım ama hayatım altüst olmuş durumda.

Bazen uzun süreler ataklar geçirmiyorum;ancak uzun süreden sonra gelen ataklar ise beni yıkıyor ve ardından depresyonumda doğal olarak tetikleniyor ve şiddetleniyor.

Ben beynimdeki doğruları ve cesareti birtürlü keşfedemedim,kendi eksenim etrafında dönüp duruyorum,eskiye göre daha iyiyim;ancak ataklarım daha yıkıcı ve çekilmez oldular.

Bu süre içinde neler yaptınki böylesine benim için çaresizlik olan bir hastalığı yenebildin..?

Beni tecrübelerinle bilgilendirebilirsen sevinirim..

Hepimizin ihtiyacı olan sağlık ve mutluluğun bizlerle olması dileğimle...

Yorum

acme cnm benım hıç bişey çaresız değildır ölümden başka herşeyın çaresı var
      o çareyı bulmak zaten bızım zamanımızı alıyo
      ınankı ben çok kotuydum çokkkk
      ıntıhar etmeyı bıle duşunuyodum..
      naptım bılıyonmu
      sen evlımısın çocuğın varmı bılmıyorum
      benım butun sorunum doğumdan sonra başladı zaten
      nasıl geçtii kalktım sabah hıç ıstemeyerekte olsa iş yapmaya çaliştım bebeğımı bakmak ınankı zor gelıyodu hep dua ettım ve dıyorumda allahım neolur bu yavrum için benı ıyıleştır dedım duayı çok ettım
      iş yaptım kafamı dağıttım yani 1 dk bıle oturmadım cnm çunku oturunca beynın dalıyo duşuncelere gene kotu oluyosun..
      yanı sureklı kendımı meşgul ettım bışeylerle
      bak bıde yanlış anlama psıkolojı sıtelerınede gırmedım
      magazın bılmem ne o sıtelere gırdım kafam ıyı dağıldı ozaman
      çunku burdan ıster ıstemez okuyoz kotu şeyler ıyıce kotu oluyoz bu gerçek.
      senın neyın var tam olarak ve ılaç alıyomnusn
      <div>SABIR ACIDIR..MEYVASI TATLIDIR....</div>

Yorum

slm..

Sevgili beratko Panik atak ve depresyon hastasıyım.Uzun zamandır terapide alıyorum.

Cipralex,remeron,paxil,melleril ve sonundada xanax.

Şuandaki doktorum xanax şiddetli depresif ve atak nöbetlerimde danışarak kullanmamı istiyor,bunun yanında düzenli olarak lustral kullanıyorum..Birde bana çok iyi geldiğini hissettiğim ve hissettiren canım dostum,biricik arkadaşım..

İlgine ve cevap verip benimle paylaştığın için teşekkürler beratko.Allah sevdiklerini ve sevenlerini bizlerden hiç ayırmasın..

Yorum

Hoşgeldin Beratko , seni tekrar aramızda görmekten çok mutlu oldum..Geçmiş olsun...İyi olduğuna gerçekten sevindim..Sen tedavinin de bilincindesin şifanın nerden geleceğinin de...Umarım burada sıkıntısı ya da hastalığı olan tüm arkadaşlar da birgün tamamen iyi olduklarını , iyileştiklerini yazarlar inşallah...

Sevgiler
          Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

tekrardan hoşgeldiniz ilaçla alakalı düşüncenize ve bizi kötü etkileyecek haber konu vs..katılıyorum iyi olmanıza gerçekten çok sevindim çok geçmiş olsun darısı diğer kardeşlerimize bebeğe sevgiler :roll:

Yorum

İşleniyor...
            X