Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bunalımdamıyım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bunalımdamıyım

slm arkadaslar oncelıkle cok guzel bı ste oldunu soleyım.
    benım sorunum su beynımı kontrol edemıyorum yanı benım ıstedıgıım seylerı dusunemıyorım.bı seye yogunlasamıyorum hep hayal dunyasındayım. kımseyle konusmak yerıne yanlızlıgı tercıh edıyorum.yolda yururken tanıdıgım kısılerı suratına bakıyorum ve tanımakta zorluk cekıyorum bana noluyo.onerılerınız nedır. yada ılac tavsıye edermısınız.sımdıden tsk.

ilaç değilde çok sıkıntı çekiyorsan şikayetçiysen bu durumdan doktora git arkadaşım geçmiş olsun..

Yorum

Re: bunalımdamıyım

Orjinal yazı sahibi: yakamoz_ibo19
      slm arkadaslar oncelıkle cok guzel bı ste oldunu soleyım.
      benım sorunum su beynımı kontrol edemıyorum yanı benım ıstedıgıım seylerı dusunemıyorım.bı seye yogunlasamıyorum hep hayal dunyasındayım. kımseyle konusmak yerıne yanlızlıgı tercıh edıyorum.yolda yururken tanıdıgım kısılerı suratına bakıyorum ve tanımakta zorluk cekıyorum bana noluyo.onerılerınız nedır. yada ılac tavsıye edermısınız.sımdıden tsk.
      hemen hemen sizin gibi olan bir arkadasım war oda hayal dünyasında

yasıyor denebilir yanında birşey konustugunda seni dinlemez dinler gibi

durur bende anlamadım hala..

Yorum

Kendını salma..zorla surekli.. bi gun mutlaka maske takmadan yasamayı ogrenceksın ama cabalamak zorundasın...o maskeyı cıkar..kendınle barış ve insanların karsınına boyle cıkmaktan korkma...tek cozum yolu bu..gerısı gelıyor zaten.. Mutlu gunler senın olsun...

Yorum

onerılerınız ıcn teskur ederım.

Yorum

İşleniyor...
          X