Duyuru

Collapse
No announcement yet.

karışık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• karışık

paxil ve xanax tan depakin ve citol e gectim 3 gündür kullanıorum sıkıntı ve depresyonum cok arttı.dr yineliyici depresyonum oldugunu ve bu yüzden paxilin yeterli gelmediğini söledi.7 aydır tedavi görüorum bi iyi bi kötü bu ilaçlarsa iyice3 mahvetti .cewaplayan olursa ya dabilgizi olan sewinirim

depresyon :cry: yaşamayan birinin asla anlamayacağı bir illet..çiçek böcek düşünmekle ilaçla geçmiyor bu..sağlam terapi tam gaz aile desteği ve seni depresyona sokan ana nedenin kökünü kurutmadan iyileşemezsin..herkes iyileşmeni bekler.herkes olumlu düşün der herkes gez dolaş takma kafanı der..doktor bile işin uzmanıyken sosyal olman gerektiğini söyler.herkes birşeyler söyler..söyler çünkü onlar majör depresyon nasıl bir savaştır bilmezler.anca atıp tutarlar..iyileşmek istiyorsan bunu sen yapacaksın artık nasıl olacaksa :roll: mucize yaratmalısın bunu beklerler bir de..şaka gibiler ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46
      depresyon :cry: yaşamayan birinin asla anlamayacağı bir illet..çiçek böcek düşünmekle ilaçla geçmiyor bu..sağlam terapi tam gaz aile desteği ve seni depresyona sokan ana nedenin kökünü kurutmadan iyileşemezsin..herkes iyileşmeni bekler.herkes olumlu düşün der herkes gez dolaş takma kafanı der..doktor bile işin uzmanıyken sosyal olman gerektiğini söyler.herkes birşeyler söyler..söyler çünkü onlar majör depresyon nasıl bir savaştır bilmezler.anca atıp tutarlar..iyileşmek istiyorsan bunu sen yapacaksın artık nasıl olacaksa :roll: mucize yaratmalısın bunu beklerler bir de..şaka gibiler ya
      evet okadar güzel tanımlamışsın ki yaşamayan bilemez her kafadan bir ses gelir ama kimse içindeki cehennemi anlayamaz zaten anlamasınlarda boşver biz bize yeteriz.

Yorum

Re: karışık

Orjinal yazı sahibi: neredith
        paxil ve xanax tan depakin ve citol e gectim 3 gündür kullanıorum sıkıntı ve depresyonum cok arttı.dr yineliyici depresyonum oldugunu ve bu yüzden paxilin yeterli gelmediğini söledi.7 aydır tedavi görüorum bi iyi bi kötü bu ilaçlarsa iyice3 mahvetti .cewaplayan olursa ya dabilgizi olan sewinirim
        ne gibi sıkıntılar yaşıyorsun anlatırmısın?sadece depresyon mu var?Diğer ilaçlardan fayda görmedin mi?hiç

Yorum

slm..

Sevgili neredith,ben uzunyıllar panikatak tedavisi görüyorum,birde buna bağlı olarak oluşan depresyon hastalığı..

Psikolojik hastalıkların izahı,insanlara anlatabilmek ve onların bizleri anlamasını beklemek bazen çok zor olabiliyor,hatta hastalık derecemize göre imkansızda olabiliyor..

Pekçok ilaç kullandım,xanax kullanıyorum,vücudumun artık bunlarla uyuşturulduğunu bile düşünmeye başladım..

Galiba biz birşeyin üstesinden gelemiyoruz ve onu da başardığımız zaman eminol bu illet ilaçları kullanmaya ve Dr. kapılarında gezinmeye ihtiyacımız kalmayaak..

"Kendi bilinçaltımızda bu psikolojik hastalıkların kontrolünü yapabilmeyi dışardan herhangibir müdahale olmadan başarabilirsek,o gücü kendi bilinçaltımızda keşfettiğimiz zaman bizler bu psikolojik hastalıkları yenmeyi başarmış olacağız"

Tabii bunlar benim kendi görüşlerim,sana sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim..

Yorum

u

bende uzun zamandır hastayım nerdeyse doğdumdan beri gensel yatkınlık.3 sene öncesine kada riyiydim bazı ailevi sorunların birikimi bu sene beni bu hale getirdi.inanılmaz bi sıkıntı bunaltı yerimde duramıyordum depresyon obsesyon.biraz düzelmiştim ama bu ay yeniden basladı tam iyileşemeden ne yapcagımı sasırdım sürekli uyuyorum yemek yemiyorum aptal gibiyim sürekli sıkıntı agrılar midem allak bullak ilaçların yan etkisidir dyorum ama zaten yarım yamalak iyileşmştşm 1 iyi 1 kötü şimdi dahada beter oldu bilmiyorum cok zor

Yorum

İşleniyor...
            X