Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DEPRASYONDAYIM İNTİHAR ETTİM

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• DEPRASYONDAYIM İNTİHAR ETTİM

S.A ARKADASLAR BEN 17 YASINDA ADANADA YASAYA BİRİYİM.2 AY ÖNCE İNTİHAR ETTİM HAPLARLA ÖLMEDİM . 2 YIL ÖNCE ANNEMİ KAYBETTİM BUNDAN KAYNAKLANAN SEBEBLE DAYANAMAYIP DOKTORA GİTTİM 1AY ÖNCE BANA MAJÖR DEPRASYON TEŞHİSİ KONDU VE HASTAHANEYE YATMAM İÇİN SEVK YAZDI AMA BEN YATMADIM BANA YAZILAN İLAÇLAR CİPRAM 20 MG XANAX 1.0 MG SERAQUEL 300 MG NERVİUM 5MG İLAÇLARI YAZILDI TEDAVİ GAYET GÜZEL GİDİYORDU AMA BEN HAPLARI KOTÜ NİYETLİ OLARAK KULLANIYORDUM ARTIK KAFA YAPMASI İÇİN KULLANIYORDUM ABİLERİMDE DURUMU ANLAYINCA DİREK İLAÇLARI KESTİLER SUAN CANIM ASIRI DERECEDE XANAX CEKİYOR AMA KULLANAMAYORUM 2 GÜNDÜR 3 NÖBET GEÇİRDİM BBİLMİYORUM SONUM NE OLACAK GALİBA KENDİMİ ÖLDÜRÜP HAYATIMA SON VERECEM
    Not:İNTİHAR DÜŞÜNCELERİM WAR DEDİM BİR DEFA DENEDİM 2.CİSİ OLUR AMACIYLA YAZDIM AMA YANLIS ANLAYAN YANLIS ANLAMIS ODA ONUN HATASI

slm..

Yani Dr. bunların hepsini birden kullanman için mi verdi..?Böyle birşey yapmışsa o Dr.'un Dr.luğundan şüphe ederim arkadaşım ben..

Bu ilaçların 4 'ü birarada insana heleki ergenlik yaşındaki bir insana yazılmazki..Bunu benden daha iyi Dr.'unun bilmesi gerekir.Kafam çok karıştı doğrusu.

Eğer yazdıklarında bir yanlışlık yoksa hemen Dr'unu değiştir ve buşekildeki Dr ları hemen şikayet etmeliyiz..

Çok geçmiş olsun sevgili kardeşim.Acil şifalar.Kendini bırakma ve sağlam,güvenilir dost edinmeye bak çünki onlar sayesinde sosyaliten artar,enazından yanlızlığın biter..

Yorum

Re: DEPRASYONDAYIM İNTİHAR ETTİM

Orjinal yazı sahibi: SaDiST
      S.A ARKADASLAR BEN 17 YASINDA ADANADA YASAYA BİRİYİM.2 AY ÖNCE İNTİHAR ETTİM HAPLARLA ÖLMEDİM . 2 YIL ÖNCE ANNEMİ KAYBETTİM BUNDAN KAYNAKLANAN SEBEBLE DAYANAMAYIP DOKTORA GİTTİM 1AY ÖNCE BANA MAJÖR DEPRASYON TEŞHİSİ KONDU VE HASTAHANEYE YATMAM İÇİN SEVK YAZDI AMA BEN YATMADIM BANA YAZILAN İLAÇLAR CİPRAM 20 MG XANAX 1.0 MG SERAQUEL 300 MG NERVİUM 5MG İLAÇLARI YAZILDI TEDAVİ GAYET GÜZEL GİDİYORDU AMA BEN HAPLARI KOTÜ NİYETLİ OLARAK KULLANIYORDUM ARTIK KAFA YAPMASI İÇİN KULLANIYORDUM ABİLERİMDE DURUMU ANLAYINCA DİREK İLAÇLARI KESTİLER SUAN CANIM ASIRI DERECEDE XANAX CEKİYOR AMA KULLANAMAYORUM 2 GÜNDÜR 3 NÖBET GEÇİRDİM BBİLMİYORUM SONUM NE OLACAK GALİBA KENDİMİ ÖLDÜRÜP HAYATIMA SON VERECEM

kusura bakma arkadaşım ama senin yaptığın şımarıklıktan başka bi şey değil, gerçekten kafana koyduysan sessiz sedasız yap naapıyosan. yok ben çözüm istiyorum diyosan bunu binbir türlü söyleme şekli var, güzelce danışırsın burdakilere ya da bi uzmana. he tamam burda seni tersleyip bi de moralini bozmak değil tabi ama sen geride bıraktıklarını hiç düşünmüyosun sanırım, nasıl bi bencillik bu anlamadım. kimsenin hayatı güllük gülistanlık değil ama hepimiz bunlarla başa çıkmaya, bunların bizleri daha iyiye taşıyacak sınavlar olduğunu düşünerek sabrediyoruz. intihar edicez diye oraya buraya ilan vermiyoruz.
      just a smile

Yorum

Re: DEPRASYONDAYIM İNTİHAR ETTİM

Orjinal yazı sahibi: SaDiST
        gecmis olsun bu noktaya gelmek kötü bende senin gibi karar vermistim yapicam diye ancak beni bu düsüncelerden kurtaran neden, intihari biryerde bencillik olarak görmem oldu seni mutlak seven birleri vardir biryerde onlari gözönünde bulundurman lazim sen annenin ölümünün acisini nasil hissediyorsan arkanda birakacagin insanlarin acisini tahmin etmeye calis.

Yorum

17 yasındakı bır cocuga nasıl bı doktorlar xanax verıyo anlamıyorum ben 29 yasındayım bu lanet olası xanax yuzunden neler cektım son 5 gundur ıçmıyorum cunku esım ve aılem agzıma o ılacı surersem hastaneye yatırcaklarını soyledıler korkumdan ıçmıyorum artık ama bagımlılık yapıyo gun gectıkce 1 tane yetmıyo ger gecen gun daha fazla ıçıyosun dr yazmıyodu el altından kaç kutu bulup ıçtım son gunlerde bı kaçtane bırden ıçmeye basladım esım ve aılem anladılar dedım ya esım den korkum yokda annem yemın ettı anlarsam dırek bakırkoye yatırırım senı dedı yaparda bılıyorum sımdı ıçmemem lazım of of lazım degıl ıçmıcem sırf korkumdan yoksa var ya hergun ıçerdım..

Yorum

artı bu ılaç yuzunden kımlere kımlere rezıl oldum bı bılesnız yesıl recetelı oldugu ıçın dr lar 1 ay yazılayolar bırdaha yazmıyolar burda ozel bı hastanenın bashekımını tanıyoruz ondan rıca ettım aldım tanıdıgım eczacı vardı ondan aldım normal devlet hastanesınde tanıdıgımız vardı ondan aldım esımde nerden buluyosun bunları dedı hepsını bır bır otmek zorunda kaldım saydıgım kısılerı aradı tek tek hepsıne rezıl oldum halbukı ben onlara benım ıçtıgımı soylemedım arkadasıma alıyorum dıyodum hepsıne rezılde oldummu yasadıgım duruma bakarmısınız sımdı o ınsanların yuzunede bakamıyorum tatıl beldesınde yasıyoruz herkes tanıyo bızı guzel bı ısımız ve karıyerımız var kendımı mahvettım ıste

Yorum

slm

Orjinal yazı sahibi: oslemm
              17 yasındakı bır cocuga nasıl bı doktorlar xanax verıyo anlamıyorum ben 29 yasındayım bu lanet olası xanax yuzunden neler cektım son 5 gundur ıçmıyorum cunku esım ve aılem agzıma o ılacı surersem hastaneye yatırcaklarını soyledıler korkumdan ıçmıyorum artık ama bagımlılık yapıyo gun gectıkce 1 tane yetmıyo ger gecen gun daha fazla ıçıyosun dr yazmıyodu el altından kaç kutu bulup ıçtım son gunlerde bı kaçtane bırden ıçmeye basladım esım ve aılem anladılar dedım ya esım den korkum yokda annem yemın ettı anlarsam dırek bakırkoye yatırırım senı dedı yaparda bılıyorum sımdı ıçmemem lazım of of lazım degıl ıçmıcem sırf korkumdan yoksa var ya hergun ıçerdım..
              ablacım senin bu kadar ne zor hastalığın var ki seni bakır köye yatırmakla tehdit ediyorlar mesela bende dermansız depresyon hastasıyım 3 - 4 senedir içiyorum allahın belası ilaçları ama iyileşemiyorum lanate olsun keşke benide öyle götürüp bakır köy gibi bir yere yatırsalar...

Yorum

slm

abicim buda birşey mi siz diyorsunuz ki 17 yaşında ki çocuğa zanax yazmış doktor bud bişey mi ben daha ilk okul 3.sınıftayken şerefsiz doktor bana akineton yazdı yeşil reçete ilacı o d çok namussuz bir ilaçtır. vede çok apır bir ilaçtır. hatta onu uyuşturucu esrar eroin bulamayanlar onu içiyor akinetonu.

Yorum

Re: slm

Orjinal yazı sahibi: derdi_yok
                  Orjinal yazı sahibi: oslemm
                  ablacım senin bu kadar ne zor hastalığın var ki seni bakır köye yatırmakla tehdit ediyorlar mesela bende dermansız depresyon hastasıyım 3 - 4 senedir içiyorum allahın belası ilaçları ama iyileşemiyorum lanate olsun keşke benide öyle götürüp bakır köy gibi bir yere yatırsalar...
                  benım bı rahatızlıhım yok dr bana xanax yazmıyo zaten ben el altından bulup gızlı gızlı ıçıyordum bagımlılık yaptı aılemde xanaxı ıçmeye devam edersen yatırırız dedı rahatsızlıgım oldugu ıçın degıl..

Yorum

slm

peki madem senin bir rahatsızlığın yok sapa sağlam adamsın sen hangi akla hizmet gidip te zanax gibi ağır ilaç içiyon ben onu anlamadım herkes bu allahın belası ilaçlardan kurtulmak istiyor ilaçları içmemek içiyor sen de kasıtlı olarak içiyon ilacı şaka gibisin valla.

Yorum

İşleniyor...
                    X