Duyuru

Collapse
No announcement yet.

anlamlandıramamak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• neredith
    adlı üyemiz anlamlandıramamak konusunu başlattı

anlamlandıramamak

10 aydır agır depresyon yada dirncli depresyon geciriyorum bir türlülü atlatamadım gecmişide war bu hastalığın ama ne bileyim bu seneki kadar agırlasmamıstı hiç.6 yıldır aynı dr a gidiyorum ve aynı ilacı kullanıyorum mutluydumda fakat bu sene artık birikmiş stresten dolayı paxil care etmedi yanında xanax filanda yne para etmedi sonunda 1 ay once depekin ve citol e başladım iyice fena yaptı artık dr u da bıraktım belki şifa başka yerdedir dye düşünüyorum.aniden bu kadar ilcı bırakmak i olmadı ama artık bünye kaldırmıo daha fena yatılar sanki.dr larıda ilaçlarıda görmek istemiyorum artık ama yinede caresizliğim beni onlara götürecek.10 senendr antidepresan kullanan biri olarak bu ilaçların uzun süreli ve düzensiz kullanımının bedelini ödedigimi söyleyebilirim bi saatten sonra onlarda işe yaramıyor.mümkün oldugunca erken bırakmak gerek ama hiç bi doktorda bıraktırmaya yanasmıo sanki ne bileyim cok acayip durumlar silsilesi bunlar artık cok yoruldum 27 yasndayım ve kendimi 70 lik dedeler gibi hissediyorum ne alakam war hayatla ne de bi hevesim .herkese allah sifa werin ne diyebilirimki umarım sonu mutlu biter.artık yazmayayacağım paves

• shootsayer
    replied
    hayattan zevk almak birazda bizim elimizde değil mi?
    ilaç kullanarak psikolojini ben bu ilacı içtim iyi olmalıyım diye şartlandırmak doğrumu?
    iyi bi şekilde hipnoterapi iyi gelir bence!!

ama sen yaşamdan zevk almayı istemedikten sonra sana hiçbişeyin faydası olmaz!
    sen 27 yaşında 70 lik dede gibi hissediyosan demekki 15 lik genç gibide hissedebilirsin tabi istersen...

Leave a comment:

• paranoyak35
    replied
    yaşadığın durumu çok iyi anlıyorum
    yaşamımız farksız aynı.bende aynı şeyleri hissediyorum ilaçları bıraktım beynime oksijen girmiyordu sanki artık..
    daha iyi hissediyorum ama hayatım da değişiklik yok kendime ait bir dünyada yaşıyorum işte :S
    ama ben hipnoterapi yi denedim ilaçları öle bıraktım çok faydasını gördüm yoksa hep ialaca sarılırdım..denemelisin
    bende 10 yıllık depresyon hastasıyım

Leave a comment:

İşleniyor...
X