Duyuru

Collapse
No announcement yet.

7 sene oldu hala acı!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

bende su okbye alışamadım sANKİ BEYNİMİ BİRİ YÖNETÜYOR GİBİ OLUYOR BELKİ YENİ OLDUGU İÇİN BÖYLE OLUYO DİYORUM KENDİME AMA HİÇ BİR SEYE YARAMIYOR BU DÜSÜNCELER TEDAVİ OLMAMDA GEREKLİ AMA AİLEMİ İKNA EDEMİYORUM OFFF OFFFF

Yorum

7 sene olmus hala aci

Merhaba Arkadaslar,

Bende sizler gibiyim okb de kullandigim ilaclar beynimi ve benimi cok yordu ve gecen gun aldigim kararla tek ilac kullanmaya basladim.

cipralex 20 okb icin az bir doz ama malesef bunyem artik anafranili kaldirmiyor.Louise Hay in ''Dusunce gucuyle tedavi'' adli kitabini okuyorum o da kanseri dusunce gucuyle yenmis dunyada bir cok olumcul hastaligi olup ta sadece kahkaka atarak yenen insanlar varmis bunu kitabinda belirtmis.

Bu ornekler bana da cok moral oldu biraz da kendimiz gayret etmemiz gerekiyor ben de bu gucu bulabilmek icin dozaji dusurdum ki kendi kendimi tedavi edeyim reiki 2 oldugum icinde kendi kendime sifa yapabiliyorum.Bakalim zaman gosterecek neticeyi .

Hepinize acil sifalar ,mutlu ve keyifli gunler dilerim.
      Sevgiler,

Yorum

Ne güzel,konu kitaplardan açılmış.

SİZE GERÇEK ANLAMDA FAYDALANACAĞINIZDAN EMİN OLDUĞUM (ŞİMDİLİK) 2 KİTAP ÖNERMEK İSTİYORUM.

1.Aptalın Deneyimi(Aklını Başına Toplama Rehberi)
        Aktif iyileşme eğitimi
        Yazarı; Dr.MIRZAKARİM NORBEKOV
        iNTERNET aDRESİ; www.norbekov.com
        2.The Secret (SIR)
        Yazarı;RHONDA BYRNE
        www.thesecret.tv

Yorum

slm

merhaba arkadaşalr valla benim sorunumda okb ve okb sonrası oluşan depresyon ve bazı evhamlar ben paxil kullanıyorum ... 1 yılı geçti kullandığım ... işe yaradığıda oldu işe yaramadığıda ama hapa alıştım hap dan sonra gceleyin bira bile içebiliyom diyebilirim. ama en önemlisi insanın sorunlarının ne olduğunu bilmesi ve ona göre çözüm araması..bunda aile hatta anne nin doğum halindeyken düşünceleride çok önemli.. bunlar belki bizim duygularımız değil... valla bu konuda ben tek çareyi hipnoterapide görüyorum.. allaha şükür ben pskiyatristlere para kaptırmadım... çünkü sağlık karnem olduğundan iki defa doktora gittim sonra o yazxdığı ilacı sağlık ocaklarında yazdırdım..yanlız hipnoterapiye güveniyorum iiyi bir psikolog bulup yaptırmayı düşünüyorum...sevgilerimle

Yorum

bazen su hayat ta hiç bişeyi bilmiyerek oyle sessiz sakin biyerde yasamayı ne kadar cok isterdim psikolojiyle ilgili herseyi neyin ne olduğunu yasayarak öğrendik insanlar bunlardan habersiz iş güç sıkınt8ısı içinde bunlardan haberdar olmayarak yasıyolar benimde 7 yıl oldu risperdal paxil iyi günlerimde oldu bu son 3 yıl cok berbattı calısmıyosun toplumun beklentilerini karsılamadın mı da hor görülüyosun bide o da ayrı bir sıkıntı yaşında bi yandan geçiyor iş tecrübende yok fazla tedirgin olmaktan dısarı cıkmıyosun söyle laylay lom yürüyemiyosun sevgi ihtiyacı sevilme ihtiyacı hissediyosun yalnızlığınla psikolojik bozukluğunla başbaşasın bazen düşünüyorum 30 yıl sonra ne olur diye yas 30 dan 60 çevrende gördüğün bütün insanlar sona yaklasmıs çevremde 52 55 yasında vefat eden insanlar oldu hayat adil değil derler ya gülüp geçersin eylenmene devam edersin bosver dersin su hayat ta acı çeken insanı ağır depresyon geçirmeden anlayamazsın o karamsarlık ruh haliyle herkesin acısını doğru anlarsın insanların tabiatı mutlu olmaya programlanmıs bi kere beynin deki salgıları ona göre programlanmıs hiç bişeyi anlayamaz çalışmak çalışmak çalışmak herkezin merak ettiği ne kazandığın başka hiç bişeyi meraketmiyolar derler ya hani geminin gördüğü fırtınalara değil gemiyi getirip getirmediğinize bakarlar diyebu hayat ta hersey insalar için o yüzde1 binde 1 görülen rahatsızlıklardan yüzlerce var o yüzden dua etmek lazım cok şükür diye unutma hayat adil değil

Yorum

Ya hafızayı silen bi metot var mı.wala ne guzel olurdu hee.herşeyi unutcaksın yeni bir hayat yıpranmamış bi psıkoloji...

Yorum

bundan yaklaşık 7 sene önce başımdan istemediğim bir olay geçti. ondan önce de çok sevecen ya da hayata sıcak bakan biri değildim ama o olay çok büyük bişey olmadığı halde içimde biriktirdiklerimi patlattı. 2 sene boyunca doktor hastane gezdim. iki ayda 10 kilo falan verdim. vücudumun her yerinde rahatsızlıklar çıktı. kalbimde, kan şekerimde, beynimde vb. olup olmadık yerlerde birden gözlerimin kararması, kulaklarımın çınlaması ve midemin aşırı bulanmasıyla sonuçlanan baygınlıklar yaşadım. 4-5 kez oldu bu nöbet ve beyin tomografisi sonucu epilepsi olabilir dedi doktorum. hafif şiddetli olanından. sonra günde yaklaşık 15 farklı ilaç içmeye başladım. ilk gün zehirlendim. antidepresan olarak sadece paxil kullanıyordum. paxil ciddi anlamda çok iyi geldi. kendime getirdi beni. psikolojim tam olarak düzelmedi fakat en azından yaşayabilecek gücü kendimde görmemi sağladı. bi süre tabi. ondan sonra psikiyatrist tedavisine başladım. kullanmadığım ilaç sayısı azdır (:. şimdi de kullanıyorum. iyi olduğum söylenemez. he bu bipolar olmamdan kaynaklanıyordur büyük ihtimalle. ama bununla yaşamayı da öğrendim. bazılarının acıyla beslendiğini düşünüyorum. ve ben onlardan biriyim.
                ama kesinlikle düzenli ilaç kullanımı önemli. yoksa çıkış yolu bulamıyorum. .

Yorum

nerden çıktıysa bu attığım mesaj nette çıktı karşıma: o zaman yazdığımda 7 sene olmuştu şimdi 2010 yılındayız yani anlayacağınız 10 sene oldu hala acı:2020 de tekrar mesaj atarım bu gidişle ben...

Yorum

İşleniyor...
                  X