Duyuru

Collapse
No announcement yet.

majör depresyon ile birlikte ortaya çıkan disleksi belirtileri

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• majör depresyon ile birlikte ortaya çıkan disleksi belirtileri

Bundan bir buçuk sene önce majör depresyon tanısı aldım.O zamandan bu zamana disleksi belirtileri gösteriyorum.Psikiyatristler duruma pek anlam veremedi depresyon kaynaklı olduğunu düşündüler.Şu anda hala bu durumla savaşıyorum.Aranızda böyle sorunlar yaşamış ve yaşmakta olan kişiler var ise deneyimlerini ben ve forumdaşlar ile paylaşırlarsa çok sevinirim.

ben bipolarım. bipolar 2 uçlu duygu durum bozukluğudur. zirvesi mani çöküşü majör depresyondur. şu sıralar majör(ağır) depresyondan çıktım diyebilirim.

ama bunun ortasını tutturmak var.biz bipolarlar tedavi yanlış ilerleyince yada aksayınca depresyondan birdenbire kendimizi hipomani yada mani de buluyoruz.

o dönemde insan kendini tanıyamıyor.

bambaşka bir kişiliğe bürünüyorsun. manyak gibi enerjik olup gezip tozmak alışveriş yapmak ve buna benzer bir sürü şeyler yapıyorsun. ama bu en fazla 3 ay sürüyor

3 ayın sonunda tedavin doğru yapılmazsa(ben 5 yılda 4. doktordayım) önce depresyona geri dönüyorsun sonrasında majör depresyona geçiyorsun. 1 yıl içinde en fazla 3-4 ay iyiyim onun dışında hep majördeyim

senin için inşallah herşeyin hayırlısı olur kardeşim. majör depresyon demek bipolar demek değil. seni çok iyi anlıyorum.senin öğrenme bozukluğunun kaynağı zaten bu illet hastalık

aynı şekilde bende 2011 de girdiğim okulumu majör depresyon yüzünden bitiremiyorum.kendine meşgale bul.imkanın varsa salonda fitness yap. kafanı oyalayacak birşeyler bulup kendini açman ve majör depresyondan çıkman lazım

Bu Dünyaya Lanetli Olarak Geldim, Lanetli Olarak Geberip Gideceğim...

Yorum

İyi dileklerin için teşekkür ederim.Umarım en kısa zamanda okulunu da bitirirsin.Benim de öğrencilik hayatım devam ediyor.Fakat senin gibi ben de kendimde okulu bitirebilecek güç bulamıyorum maalesef.

Yorum

rica ederim. allah hepimize şifa versin

bende o gücü bulamıyorum.

inşallah bigün her ikimizde buluruz
        Bu Dünyaya Lanetli Olarak Geldim, Lanetli Olarak Geberip Gideceğim...

Yorum

Buraya da yazayım dedim yaklaşık iki hafta önce Wellbutrin'e başladım ha bir yararı oldu mu iki haftada?Hayır hala okuma,konuşma ve öğrenme sorunlarım devam ediyor...

Yorum

İşleniyor...
          X