Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lufthansa - depresyonlular

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• lufthansa - depresyonlular

150 kişinin öldüğü uçak kazasında pilotun depresyon hastası olması, tüm dünyada lufthansa ile birlikte depresyon hastalarının prestijini fena halde sarstı.

Sormayın ya..nedense bu haberi takıntı haline getirdim yarım saatte bir netteki haberlere bakıyorum konu hakkında herhangi bir gelişme var mı diye.Eşim artık bu uçakla ilgili haberlere bakmama kızıyor ..neden bu kadar etkilendim anlamadım.Aslında merak ediyorum asıl sebebin ne olduğunu çünkü bu tür olaylarda bir sürü asılsız dedikodular da çıkabiliyor. Bir de işim havacılıkla ilgili olduğu içinde merak ediyorum aslında.Kendi çapımda takıntıma mazeret bulmaya çalışıyorum şu an ))))))))))))

Aslında cidden bu olay beni fena etkiledi..buraya bile gelmemin sebibi şu an
    Başına gelen eziyetler artıyor değil mi...
    Buğdayı başak olsun diye toprağa attılar,
    Değirmende un olsun diye ezdiler,
    Ekmek oldu dişleri ile ezdiler,
    EZİL Kİ CAN OLASIN..CAN VERESİN...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gülben View Post
      Sormayın ya..nedense bu haberi takıntı haline getirdim yarım saatte bir netteki haberlere bakıyorum konu hakkında herhangi bir gelişme var mı diye.

Eşim artık bu uçakla ilgili haberlere bakmama kızıyor ..neden bu kadar etkilendim anlamadım.Bir de işim havacılıkla ilgili olduğu içinde merak ediyorum aslında.

Kendi çapımda takıntıma mazeret bulmaya çalışıyorum şu an ))))))))))))

Aslında cidden bu olay beni fena etkiledi..buraya bile gelmemin sebibi şu an
      Yapılacak en doğru hareket bu olayı fazla kafaya takmamaya çalışmak .Yıllardır uçan biri olarak uçağa bindiğimde aklıma hiçbir olumsuz duşunce getirmiyorum .Eger ALLAH alnımıza ölumu yazdıysa ne yaparsak yapalım ondan kaçış yok ,o yüzden olumden hiç korkmadan rahatlıkla uçağa biniyorum .

Oysa yıllar once eniştemin başından geçen olayları (THY de pilot )anlattığında kafaya taksaydım ,şimdi bunca yıldır uçmazdım ,uçakla seyahat etmek müthiş keyifli bir şey insan bulutların üzerinde uçarken kapıyı açıp o bulutların ustun de koşmak çocuklar gibi hoplayıp zıplamak istiyor ,hayalini kurmak bile buyuk mutluluk .

ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

İşleniyor...
      X