Duyuru

Collapse
No announcement yet.

depresyon bulasici midir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• cybryl
    adlı üyemiz depresyon bulasici midir? konusunu başlattı

depresyon bulasici midir?

ben depresif insanlarla belli bir sureyi askin gorusursem etkileniyorum hic bir sebep yokken oflayip poflama basliyor.depresyonun bulasici oldugunu dusunenler ya da coktan bulasmis olup bana falan kisiden depresyon bulasti diyenler zahmet olmayacaksa dusuncelerini paylassinlar

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ruh hali gecici tabi..bulaşıcı ..,
    Pozitif insanlarla biiraradaysanız sizde neşeli olumlu biri olursunuz.. Komik esprili birinin yanında dertlerinizi unutmaz mısınız..
    karamsar ,negatif kişiler yanında da içi kararır insanın.

oturup kalktıgımız , hayatımıza aldığımız insanlara dikkat etmek lazım.

Leave a comment:

• plahanx
    replied
    Benim yanımda kimse şekillenmez rabi. Gelen mutlu olur ben olsam da

Leave a comment:

• rabiaa
    replied
    Arkadaşını göster sana kim olduğunu söyleyim demişler yani bi insanı şekillendiren şey çevre ve aile ise kesinlikle depresyon halinden etkilenirsin etkilenmeyen insan görmedim

Leave a comment:

• .::yabancı::.
    replied
    Bulaşıcı demeyelim de sizi etkiler.

Leave a comment:

• plahanx
    replied
    Depresyon bulaşıcı değildir, saçmalamayın. Bazen aileniz üzerinden gelen genetiksel ve yaşadıklarınzdan etkilendiğiniz bir faktör olarak oluşmaktadır. ( Depresyona en iyi ilaç, deprosyonda olan birisiyle takılmaktır )

Leave a comment:

• maria
    replied
    doktorum söyledi bana, delilik bulaşıcıdır dedi yıllar önce. nere bi deli görsem hemen kapıyorum ve hastanede buluyorum kendimi.

Leave a comment:

• petlover
    replied
    Depresyon bir mantar enfeksiyonudur.
    ve mantar bulaşıcıdır

Leave a comment:

• maria
    replied
    bence bulaşıcı. depresyon negatif enerjidir. düşük titreşimli enerji. çevreye pozitif enerji yayan kişilerle olursan enerji titreşimin yükselir.

Leave a comment:

İşleniyor...
X