Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bana birisi sen insansın desin!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bana birisi sen insansın desin!!!

bana içinizden birisi sen insansın desin. insan olmak nedir nasıl bişidir hiç tatmadım.

bana kimse insan gibi davranmadı herkes kullandı. hep adi bir hiç muamelesi gördüm Batuhan.

Yorum

Bizim değil, senin demen lazım " ben insanım " diye. İnsanlar genel olarak baktığımızda nankördür. Kulun imtihanı kalem kağıtla değil, kul ile olurmuş. Kimsenin kasıtlı olarak canını yakmamışsan, ahını almamışsan, gönlünü yıkmamışsan insansın...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: andblue View Post
        bana kimse insan gibi davranmadı herkes kullandı. hep adi bir hiç muamelesi gördüm Batuhan.
        Insanlar nankördür elindekilerin kıymetini bilmezler ama sonra pişman olurlar. Sen kendini üzme andblue sen iyi olmaya devam et sen örnek ol onlara

Yorum

Hem insaniz hem hasta degiliz.
          yasadigimiz sadece bir bozukluk.tipki ekonomik sorun gibi.yasadigimiz sadecebir sorun.
          ekenomik sorunlar spor yaparak cozulemeyecegi gibi psikolojik sorunlarimizda kendimizi kucumseyerek veya sorunlarimizla bogusarak cozulmez,sorunlarimizla bogusmamaliyiz.onumuze bakmali rutin islerimizla hayatimizla ilgilenmeli ruhsal sorunlarimizi arkamizda kalan golge gibi onemsememeliyiz.
          yani golgemizla bogusmamaliyiz.golgemizi yok edemeyiz.golgemizi yok etmek icin gunesi yok etmemiz gerekir bu ise mumkun degildir.
          sorunlarimiz yagan yagmur gibidir.yagmuru dindirmek sorunu cozmez,bize dusen gorev islanmamak icin semsiye kullanmaktir.
          insan olmanin gerekli malzemesi semsiyedir,gerekli olan semsiyesiz yagmurlu havada dolasmamaktir.yagmuru durdurmak degildir.yagmuur ise sorunlarimizdir.
          beklenti icinde olmak hayal kirikligina neden olur.beklentilerimize son vermeliyiz.iyilik yap denize at misali amacimiz sadece iyi olmak olmalidir.beklenti insani uzer.ayni zamanda iyilesmek icinde mucadele etmemeliyiz.bize dusen gorev sorunlarimizi onemsememektir.yok gibi davranmaktir.yani beklenti icinde olmamaktir.iyilesmeyi istemek beklentidir.

Yorum

teşekkür ederim içimi ferahlattınız arkadaşlar.

Yorum

Mrb andblue tahmin ettigim kisimisin acaba ben eski uyelerdenim
              Last edited by Beckett; 05-04-2016, 01:04 AM.

Yorum

Insanin su hayatda bir misyonu yok

Yorum

sen kimsin ki önce kendi gerçek adını ver tanıt kendini. benim eski üyelerle iletişimim olmadı.

Yorum

İşleniyor...
                  X