Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilaçlar ilaçlar ve yine ilaçlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ilaçlar ilaçlar ve yine ilaçlar

hepimiz ilaçsız yaşamak istiyoruz. hepimiz bir yanımızla normal hissetmek istiyoruz. ilaçsız yaşayan normal insanlardan biri olmak. bu kompleksi aşmanın yolu ne olabilir bilmiyorum. insanlar toplum bizi damgalıyor fakat biz kendimizi daha çok damgalıyoruz. sorun burda biraz. farklı olmak değil onlardan biri olmak göze batmamak. fakat kend gözümüzden kendimizi alamıyoruz. kendimizi dünyanın merkezinde algılıyoruz.

bu duygulardan düşüncelerden nasıl kurtulabiliriz bilmiyorum. dedikodudan başka bir şeyin üretilemediği bir toplumda yaşamanın zorluğu. üstüne üstlük yalnız yaşayan biri olunca tüm gözler sizin kapınızda pencerenizde.

aldırmamak mümkün değil.

birine fena taktim gidip kapisina penceresine dayanmaktan korkuyorum yardim et

Yorum

onun penguen olduğunu düşün.

Yorum

once kendisi baslatti her zamanki gibi yine ben masumum bi gelmedin suraya hasta insani ankaraya cagirdin durdun

Yorum

Bu sefer kurtulucam ins ilaclardan 10 gundur icmiyorum

Yorum

sen ankaraya gelsen ben iyileşirim latife.

Yorum

normal değiliz ama ....hasta da değiliz diyor izzet güllü.dinleyelim :

Last edited by birzamanlarben; 11-04-2016, 07:16 AM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: andblue View Post
                sen ankaraya gelsen ben iyileşirim latife.
                useniyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: birzamanlarben View Post
                  normal değiliz ama ....hasta da değiliz diyor izzet güllü.dinleyelim :

adam ne istiyor para istiyor heralde anlamadim
                  zaten her bir sey isteyen para ister baskada bisey istemez tek derdi paradir

Yorum

İşleniyor...
                  X