Duyuru

Collapse
No announcement yet.

forumda herkes intihar etti herhalde

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• forumda herkes intihar etti herhalde

forum depresyonda üyelerin tümü intihar etti kanımca.

Aynen ya bi kaç kişi vardı zaten, onlarda bisey yazmayınca hayalet kasabasına döndü.
    Geçen yaz ne guzeldi
    Hey allaam ya ne günlerdi ya.
    Siposen vardı cybryl vardı ggüneş vardi fefe vardi.
    Inşallah forum eski günlerine döner.

Yorum

onlardan bi kaçı hala burda

Yorum

siposen iyilesmistir fefe derstedir deneme 2345 intihar hazirliklarini baslatmistir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife View Post
          siposen iyilesmistir fefe derstedir deneme 2345 intihar hazirliklarini baslatmistir

Tahminler fena değil. Benim hazırlıklar başladı, bir kutu zehir aldım ama bir kutu daha alıcam yarım kalmayalım. Siposenin durumu da pek iç açıcı değil.

Bu arada andbulue beni neden arkadaşlıktan çıkardın bilmeden yanlış bir şey mi yaptım?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife View Post
            Siposen iyileşmedi, ölümüne sayılı günler kaldı diye şehir efsanesi dolanıyor ortalarda

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Siposen View Post
              Siposen iyileşmedi, ölümüne sayılı günler kaldı diye şehir efsanesi dolanıyor ortalarda

Acelen yoksa, ramazan ayını bekle 6 haziranda başlıyor. Kendimi biraz toparlayabilirsem, belki bende ramazana erteleyebilirim. Zor ama dur bakalım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dnm2451 View Post

Acelen yoksa, ramazan ayını bekle 6 haziranda başlıyor. Kendimi biraz toparlayabilirsem, belki bende ramazana erteleyebilirim. Zor ama dur bakalım...
                Belki bi mucize olursa, ben de beklerim.

Yorum

intihar etmek istemek Allah a karşı gelmektir dnmr. benim kafirlerden arkadaşım olmaz o yüzden seni engelledim. bu da son konuşmam senle siposenle de öyle.

Yorum

Bende kafirlerle arkadaslik edemem acikcasi en samimi oldugum arkadaslarim isidcilerdir tercih meselesi tabi....

Yorum

inkar ile isyan ayri seyler hava tam intihar havasi gecen gun yolda andblue cagristiran birini gordum siyah uzun sacli rockci tipli at gibi duzgun uzun boylu yuzu cok etkileyiciydi biraz bakistik kucaklamak istedim deli sanar diye vazgectim yol kalabalikti hepsi deli sanarlardi
                      andblue nun gorunusunun niye oyle oldugunu dusunduysem belki de sarisin sismandir hic bahsetmedi

Yorum

çok iyil rock 'n roll yaparım. ayrıca metalciyim. heavy metal in cıkış noktasını takdir ederim. türk rockını sevmem tek rock yapabilen cem karaca dır bence. şemnem ferahı bile beğenmiyorum rock anlamındasesi rocka uygun değil osmanlı müziğine daha çok uyardı. asıl favorim newage türü film müzikleri.

sarılsaydın aşkım adam gibi sarılmayalı çok oluyor. fakat sen değişkensin yarın da küfredebilirsin gibime geliyor.

Yorum

madem inançlılar şeytana prim vermesinler iradelerini güçlendirsinler. kutsal kitaba yönelsinler. ramazanı bekliyceklermiş hakikaten komik. post kafirler.irade sahibi olmayanlara içinde kötülük olanlara şeytan herşeyi yaptırır. bunlar işid bence.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: andblue View Post
                            intihar etmek istemek Allah a karşı gelmektir dnmr. benim kafirlerden arkadaşım olmaz o yüzden seni engelledim. bu da son konuşmam senle siposenle de öyle.

Söylediğine göre sen kafir oluyorsun. Çünkü intihar etmek ile kafir olmak aynı şey değildir. Kafir dediğin kimse kafir dğeilse, o söz sana dönüyor. Bence tövbe et de sen kafir olarak gitme. Sıkıntı değil, biz de seni engelleriz forumdan olur biter...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: andblue View Post
                              madem inançlılar şeytana prim vermesinler iradelerini güçlendirsinler. kutsal kitaba yönelsinler. ramazanı bekliyceklermiş hakikaten komik. post kafirler.irade sahibi olmayanlara içinde kötülük olanlara şeytan herşeyi yaptırır. bunlar işid bence.

Niye bu andblue gibi nerde bir karaktersiz var gelir beni bulur ki?

Işıdci dediğin yaratıklar askerimizi vatandaşıımızı şehit ediyor hakaretin de bir dozu var. Sen ışıdcilerden bile aşağısın.
                              Last edited by dnm2451; 16-05-2016, 09:40 PM.

Yorum

İşleniyor...
                              X