Duyuru

Collapse
No announcement yet.

depresif günlük

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• andblue
    adlı üyemiz depresif günlük konusunu başlattı

depresif günlük

sabahtan akşama kadar evi adımladım. yalnızlık iyi geldi.

• forgetten
    replied
    hastanede gündüz bolümüne terfi ettirdim kendimi. yazılarımı ben öldükten sonra yayınlanması için vasiyet yazdım.

Leave a comment:

• TealC
    replied
    Valla ben kavgadan nefret ediyorum.en azından yakınımda yapılmasın.geriliyor,titriyor,üzülüyor,korkuyorum. yani kavga benden uzak olsunda nerde olursa olsun umrumda değil.

Leave a comment:

• forgetten
    replied
    çok güzel esinti başladı , içim rahatladı.

Leave a comment:

• forgetten
    replied
    gidip seyrettin mi kavgayı

kavgalar bana komik geliyor, gülmek için durup seyret sen de. sinirli insan halleri belgeseli hazırlayalım.

Leave a comment:

• TealC
    replied
    hayatı biz değil başkaları çekilmez yapıyor.demin anlattığım gibi sabahın 4 ünde gırtlak gırtlağa kavga edenler mesela.

Leave a comment:

• forgetten
    replied
    galiba bu hayat çekilmez oldu iyice.

Leave a comment:

• TealC
    replied
    Bu sabaha karşı 04:00 da bizim sokakta kavga çıktı.Ama ne kavga ,gırtlak gırtlağa ,öldüresiye kavga ettiler.polis de gecikince iyice büyüdü olay.ben ise zangır zangır titriyordum.bir yandan
    elimde sigara psikolojim iyice bozuldu 3 saat kıvrandım yinede uyuyamadım.uykumu alamadığım zamanlar psikolojim çok bozuk oluyor.şu anda bile garip bir his var ,tanımlıyamıyorum.
    her şeyden korkar bir halim var,ellerim titriyor. zaten ne zaman bir gerginlik veya kavga görsem böyle oluyorum.
    bu gün çok kötüyüm çok......

Leave a comment:

• forgetten
    replied
    Aşık kendindekini aşk zan eder.

Maşuğu tanısa belki haline tövbe eder.

Leave a comment:

• Recep Yılmaz
    replied
    İğne fobim var. Gördüm mü kafa gidiyor ve eczacının teki reçeteli olan cilt uyuşturucu kremi reçetesiz veriyor çünkü onun reçeteli olduğunu bildiğimi çaktırmadım. Yarın ya da öteki gün temin edip, çalışma izinimdeki hadım etme aşılarında, buz spreyinden çok daha faydalı olacağı kanaatindeyim.

Leave a comment:

• andblue
    replied
    hastaneyi özledim ilaçları bırakıcam.

Leave a comment:

• andblue
    replied
    sürekli değersizmişsin gibi davranılıyorsa zamanla kendine değer vermemeyi öğreniyorsun.

Leave a comment:

• m.ilhanpeker
    replied
    Orjinal yazı sahibi: andblue View Post
    galiba kendimi çoktan gözden çıkarmış biriyim.
    Hayatta hiç bir sey insanin kendinden daha değerli degildir

Leave a comment:

• andblue
    replied
    galiba kendimi çoktan gözden çıkarmış biriyim.

Leave a comment:

• andblue
    replied
    yine depresyona girdim onların sayesinde. beni mutlu görmeye insanlar tahammül edemiyor. çoğunlukla da iftiraya uğruyorum.

Leave a comment:

İşleniyor...
X