Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • Merhaba

  Merhaba Adım Burak, 24 yaşındayım, 4 yıllık bir ilişkim mevcut, 2019 yılında nişanlandırarak ilişkimizi taçlandırdık.

  Kız arkadaşıma evlenme teklifi edeceğim zaman, Patronumdan izin istemiştim. Kız arkadaşım yurtdışında yaşadığı için 1 haftalık bir izin istedim, izin verilmedi bende işi bırakmaya karar verdim. Ve işi bıraktım. Kız arkadaşıma teklifimi sundum ve bir hafta onun ile görüştükten sonra herşeyi normale sokmak için iş arayışına başladım ve sonucunda bir şirkette başladım. Şirkette yılımı doldurduktan sonra senelik izinimi almaya karar verdim ve o sırada Nişan yapmaya karar verdik. Boş bir zamanım olacaktı ve bu zamanı değerlendirmek istedim onun ile fakat şirketim izinimi vermedi, yazın eleman olmadığını ve benim makamıma kimsenin üstelenemeyeceğini söyledi fakat herşeyi hazırlamıştık. Mecbur olarak 2. kez işi bıraktım. Nişanımı ve tatilimi yaptıktan sonra kendi memleketime döndüm.

  Uzun süreden beri işim yok, meslek sertifikaları almaya çalışıyorum sürekli olarak bu sürede kız arkadaşım çalışıyor fakat ben aşırı utanç içerisinde yaşıyorum. Her gece kendi kendime kuruntu ediyorum. Saçma sapan ne varsa kafama takıyorum. Karşı tarafın beni istenmeyen bir damat olarak gördüğünü düşünüyorum kendi kafamdan bin bir çeşit hikaye kuruyorum.

  İlişkimiz ilk gün ki sağlığınıda pek korumuyor, tartışmalar yaşadık. Nişanlımda bana aşırı soğuk bir şekilde yaklaşım sergiliyor ve her şey böyleyken bana böyle yaklaşması gerçekten canımı sıkıyor. Ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
İşleniyor...
X