Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bana yardımcı olucak kkişiye aşık olabilirim ama ciddi

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bana yardımcı olucak kkişiye aşık olabilirim ama ciddi

arkadaşlar ben sorunumçok büyük ben gün oluyor çok ama çok güzel hissediyorum kendimi gün oluyor çok ama çok tipsiz hissediyorum gün oluyor dışarı çıkim herkez bana baksın gün oluyor bana kim bakar diyorum yardım edin tavsiyelerinizi bekliyorum ilaç tavsiye edebilirsiniz tşk

bu herkeste olan bir durum bence.gün oluyor insan kendine hayran kalıyor,gün oluyor kendinden nefret ediyor.o anki piskolojine kalmış bence.mutluysan herşey,herkes çok güzeldir.mutsuzsan da herşey,herkes çok kötüdür.bence ilaçlık bir durum yok ortada.biliyosun ilaçların faydası olduğu kadar zararıda var.kendini üzme boş yere
    <strong><strong>EYYY AŞK NERDESİN???</strong><br /></strong>

Yorum

yaaz55 ne ilacı yaa ilaç bilinç altına yerleşmiş unutmaki psikolojik tedavide en büyük ilaç ilimdir bilmektir sorununa gelince bu kısmen herkeste olur insanın ruh hali aynı olmazki bunu böyle bil ve sana ALTIN kadar önemli bir gerçek Biz kendimizi nasıl hissedersek hissedelim insanlar bizi hissetiğimiz gibi görmüyor ee sonuç diyeceksin sonuç gene altın kuralda gizli kendi düşüncelerine çeki düzen vereceksin sen kendi kendini yıkıyorsun yani , hem görmüyormusun toplumda öle tipler varki ne tip var ne ahlak ama havalarından geçilmez insalara tepeden bakarlar okadarda eleştiri alırlar ama psikolojileri taş gibidir ama öte taraftan toplumda parmakla gösterilecek kadar efendi yakışıklı bazı tipler vardır en ufak bir satşmaya karalamaya günlerce kafa takarlar ..yüce Allah her insanı kendisini özel hissedecek toplumda fark yaratacak özel kabiliyet ve duygularla yaratmıştır sende ölesin yeterki keşfetmesini bil.. ondan sonra sölenenler yazılan ve çizilenler seni fazla rahatsız etmez çünkü her zaman BEN FARKLIYIM diye bir fılsıltı duyacaksın içinde buda sana güç verecek

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilksen
        ilk önce insanların sana bakması yada bakmaması neden bu kadar önemli?
        bence de yani ????

Yorum

Oğuz Tan'ın bir kitabında okumuştum bir hastası varmış yüzü pürüzsüz olmasına rağmen cildini hiç beğenmiyor sırf bunun için ağlıyor insanların içine çıkamıyormuş.

Yorum

tamamda arkadaşlar ama bend ebu çok kötü etki yapıyor yani oo çirkin hisettiğim durumlarda aciz bir ikişiik çıkıyo işe gidesim gelmiyo arkadaşlarla çıkasım gelmiyo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yaaz55
              tamamda arkadaşlar ama bend ebu çok kötü etki yapıyor yani oo çirkin hisettiğim durumlarda aciz bir ikişiik çıkıyo işe gidesim gelmiyo arkadaşlarla çıkasım gelmiyo

böyle hissetmenin nedeni sence nedir

Yorum

Bence dış görüntünü bu kadar önemse , önemli olan senin için, kim olduğun, nasıl bir insan olduğun...çevrendekiler seni bununla değerlendirir..güzellik- çirkinlik ,gelip geçen kavramlar..

ayrıca ,psikolojik olarakda bir hastalık var bildiğim tam o gibi değil yazdıkların ama, bir uzmanla konuştun mu ? Bu grup hastalar sürekli kendinde hep kusur bulurmuş..adını hatırlayamadım şimdi.

kaç yaşındasın ?

kendinle barışık olmaya çalışsan,denedinmi, telkinler falan..
                bielemiyorum belki tekrar yazarsın ,daha açıklayıcı olur,aklımııza gelenleri yazarız,neler yapabilirsin diye..

Yorum

dünyada tek oldunu düşün ve en güzel sensin başkalarının bakışları seni üzecek kadar acizmisin hatta onlardan daha üstün oldunu kendi artılarını say kendine ve en iyisiyim de sadece

Yorum

yaaz55,birkere sorunun bence hiç büyük değil sadece sen büyütüyorsun sanırım..bu zamanla herkeste olabilecek bir durum..sanırım dış görünüşünle alakalı takıntıların var..bunlar büyümeden önlemini al
                    Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Yorum

Başkalarının ne düşüneceğini düşünmekten, kendi gerçek düşüncelerinize dönüp bakamamışsınız sanıyorum.

Siz kendinizi nasıl görmek istiyorsanız,kendinizi o yönde gerçekleştirin.

Hepimizde kendimizi hayatın akışı içinde devamlı ve yeniden düzenleyip hazırlayıp geliştirip gerçekliyoruz.

Sevmek gerek kendimizi,

bir başkası olamayacağımıza göre elimizde olanı benimsemek ve sevmek gerek.

Üstelikte emin olun hepimizde sevilmeye öyle layıkız öylesine değerliyiz ki.

Hani hep derler ya, "sizden bu koca gezegende sadece 1 tane var".

Öyle işte,

Süslayin kendinizi, içinizi dışınızı süsleyip güzelleştirin.

En çokta tebessüm ile aydınlatın yüzünüzü ruhunuzu.

Tebessüm bütün dünyaya bizim varlığımızdan açılan yegane kapıdır

Sırtınızda koca bir yığın yükle, dünya dolusu dertle yaşıyormuşsunuz hissini atmaya çalışın üzerinizden.

Çünkü dünyayı sırtlayamazsınız, siz dünyanın üzerindesiniz..

1 saatlik ömrünüz kalsaydı neler yapar, nasıl sever ve nasıl sarılırdınız kopmak istemezdiniz hayattan.

Öyle yaşayın işte.

Bir hayat sahibi olmanın değerini ve anlamını hissedin bütün hücrelerinizde.

Emin olun hiçbirşey çirkin yada kötü değil.
                      (İnsanlık suçu işleyen,insana kıyan zalimler hariç)

Yorum

sen guzelsin.

Yorum

ergenlik dönemi sorunlarına benziyor bu anlattığın..
                          zamanla düzelicektir merak etme.
                          hem zaten herkes beğenecek diye bir kural yok değil mi?
                          mesela sen gördüğün herkesi beğeniyor musun istisnasız?

böyle bir konuda ilaç kullanılmaz. ha nedir kullanılması gerekiyorsa bile buna bizler değil uzman bir doktor karar verir.. :!:

sevgiler

Yorum

Sevgilin olabılırım ..=) ama fazla depresıfım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ruhsuzkiz
                              Sevgilin olabılırım ..=) ama fazla depresıfım
                              bence yaaz55 bir kız :lol:

Yorum

İşleniyor...
                              X