Duyuru

Collapse
No announcement yet.

25 yaşındayım 25 yıldır depresyondayım :(:(:(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

allahtan ev sahibi anlayışlı ama ne zamana kadar .iş bulurum yakında bundan eminim de.atanmaya bu sene başvurmasam diyorum zaten puanım düşük. bi iş bulup bu ilçeden gideyim. bu ilçe yedi bitirdi beni.yer değişikliği iyi gelir. bulduğum işle 1 yıllık sözleşme yaparım. 1 yıl sonra tekrar kpss ye girerim.eşyaları satmayacağım.adam 5 te 1 fiyatnı bile vermeyecek öküz.üstelik yeni ve temiz sıfır aldım ben onları vermem de vermem
    <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

Merhaba psi, işten ayrıldığına üzüldüm, gerçi atama bekliyormuşsun ama eğerki olmazsa, yeniden iş bakamanı öneririm.İnsan kendiyle çok baş başa kalınca daha çok artıyor sıkıntıları. Şuanki evini boşaltma, eşyalarınıda...belki iş bulursun tekrardan düzenini kurursun. Bu karamsar ruh halinden bir neznede oslun çıkarsın..
      Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psi_tweety View Post
        allahtan ev sahibi anlayışlı ama ne zamana kadar .iş bulurum yakında bundan eminim de.atanmaya bu sene başvurmasam diyorum zaten puanım düşük. bi iş bulup bu ilçeden gideyim. bu ilçe yedi bitirdi beni.yer değişikliği iyi gelir. bulduğum işle 1 yıllık sözleşme yaparım. 1 yıl sonra tekrar kpss ye girerim.eşyaları satmayacağım.adam 5 te 1 fiyatnı bile vermeyecek öküz.üstelik yeni ve temiz sıfır aldım ben onları vermem de vermem
        bana seninle iletişim şansını verirsek cok dertlkeşirdiik bende cok myalnız hissediyorum bu aralar seninle arkadaslık bana cok iyi gelirdi gecmiş olsun

Yorum

psi sen yine de tercihini yap, neden yapmayacaksınki puan kıracak değiller, şansın az da olsa kullanmalısın.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

ben de deneyecem zaten şansımı.atanırsam süper olur.teşekkürler fikrin için
            <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

Rica ederim ben de pek yüksek almadım ama tercih yapacağım. : )
              Her şey güzel olacak...

Yorum

bu depresyon değil ruhsal bozukluk

Yorum

ben de deneyecem zaten şansımı.atanırsam süper olur.teşekkürler fikrin için
                  msn mi ekledikten sonra sildin mi niye sildin bilgisayarın içinden fırlayıp yutarım sonra seni bişeydiyim mi sevgi arıyorum diyorsun yalnızım diyorsun düzeyli bir arkadaslığı bile kabullenemiyorsun yani pes ettim ben artık

Yorum

arkadaşlar.ben bugün iyiyim biraz.yaşasın.bundan sonra iyi olmaya çalışacağım.ev sahibiyle konuştum.eşyalarım burda 1 ay daha kalacak.ve ben bir iki güne ailemin yanına gideceğim köye.kafa dinleyeceğim.bayramdan sonra atamam olursa olur.olmazsa bi iş bulacağım ve gelip eşyalarımı burdan alırım.ohh be. karar vermem çok rahatlatıcı.2-3 gündür çok iyiyim.ama 1 haftadır sırf yatıyordum abartısız kalkıp bir iki lokma bişey yiyip ilacımı içip yatıyordum.uyumaktan bıkmıştım.ama kalkacak halim olmuyordu.karamsar karamsar yatıyordum kafayı yiyecektim.ama bugün erken kalktım.kahvaltı yaptım.terasımı yıkadım yazlık elbiselerimi topladım dolabımdan.kullanmayacaklarımı ayırdım.öğrencilere vereceğim.aylardır duran bulaşıkları yıkadım evimi süpürdm çok güzel.bu depresyon bi<den belki tamamen gitmez ama ne olduğunu çok iyi biliyorum ben onunla baş ede ede yaşayacağım

Yorum

arkadaşlar.ben bugün iyiyim biraz.yaşasın.bundan sonra iyi olmaya çalışacağım.ev sahibiyle konuştum.eşyalarım burda 1 ay daha kalacak.ve ben bir iki güne ailemin yanına gideceğim köye.kafa dinleyeceğim.bayramdan sonra atamam olursa olur.olmazsa bi iş bulacağım ve gelip eşyalarımı burdan alırım.ohh be. karar vermem çok rahatlatıcı.2-3 gündür çok iyiyim.ama 1 haftadır sırf yatıyordum abartısız kalkıp bir iki lokma bişey yiyip ilacımı içip yatıyordum.uyumaktan bıkmıştım.ama kalkacak halim olmuyordu.karamsar karamsar yatıyordum kafayı yiyecektim.ama bugün erken kalktım.kahvaltı yaptım.terasımı yıkadım yazlık elbiselerimi topladım dolabımdan.kullanmayacaklarımı ayırdım.öğrencilere vereceğim.aylardır duran bulaşıkları yıkadım evimi süpürdm çok güzel.bu depresyon bi<den belki tamamen gitmez ama ne olduğunu çok iyi biliyorum ben onunla baş ede ede yaşayacağım
                      bu cok olumlu bişey hayata geri döndün bence alllah herkese bos kafa versin sorunsuz bos bir kafa ve dısa dönük içsellikten kurtulmus bir insan dünyanın en güzel lafı kafana tokadan baska bisey takma bence bide bize sorsalar kafamıza bisey takmadan 5 dakka geciremiyoruz YASASIN BOS KAFA VE BİRAAAAAAAAA

Yorum

yaşasın BOŞ KAFA :

Yorum

evetttt çay keyfi ohhhh ben birazdan yapcam.sonra da okey oynayacam bayılıyorum bu keyfe heyy stres insanlar kötülükler umrumda değilsiniz tamammı.sizi yok sayıyorum hahaha ben çok iyiyim çok iyiyim tamammı. hahhaaaa herşey çok güzel hayat gzel çiçek böcek

Yorum

bugün de iyiyiym hayret.üstüste 2 günüm iyi.süperdim bugn.bakalım yarın ne olacak.bundan sonra hiç bir dk mı boş geçirmeyecem değerlendireceğim.

Yorum

Öncelikle sizi anlıyorum.Cocuklugumda sizin gibi sessiz birisiydim.Ergenligimde sıkıntılı gecmisti.Ancak suan eski günlere baktıgımda gülüyorum.25 yıla sadece kötü seyler sıgmaz elbette baska iyi seyler olmustur.Yazıyı yazarken biraz duygusal oldugunuzu düsünüyorum.Cocukken sessiz olmak cok kötü bir degil.Ergenliktede bos ve cok konusan biri olmaktansa az ve öz konusan birisi olmak kanımca daha iyi bir vasıf.Sosyal fobiye kacmadıgı sürece.Sosyal fobiye care bulunabilir.Destek alarak ya da kendi basınıza cözebilirsiniz bu sorunu.

Duygusal anlamda;flört iliskilerde maalesef sadece cıkmıs olmak icin cıkan ya da karsı taraftan cinsellik koparmak icin cıkan hem cinslerim var hemde sayılarıda epeyce fazla.Bu yüzden sizin gibi yaralanmıs,kullanılmıs,nedensizce terkedilmis bir cok bayanla karsılastım.Bu konularda direk evlilik üzerinden bir iliski kurulursa karsı tarafın ciddi olma olasılıgıda yükselecektir.Yani bircok kisi degerlendirmeden elestirsede görücü usulü tanısılıp flört yerine gecicek sözlülük,nişanlılık dönemlerindede kisiler birbirlerini tanıyabilirler.Umarım size hak ettiginiz degeri verebilicek bir kisi cıkar karsınıza...
                              Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

bebeklik: aileden ayrı
                                çocukluk: çekingen sessiz hiç konuşmayan yalnız ilkokul ortaokul öğrencisi
                                ergenlik: hiç sevgilisi olmayan sınıfta 1-2 konuştuğu olan, ama o 1-2 kişi ile dışarda görüşmek yok sadece okulda.sesssiz arkadaşsız sözlü sınavlarda başarısız ,yazılılarda başarılı olan sosyal fobikli ergen
                                üniv: yine yalnız ,arkadaş yok sevgili yok, ama bu sefer dersler kötü,yalnızlık,ilk aşk ,ilk reddediliş ilk ilaç tedavisine başlayış,zar zor mezun oluş
                                sonra ilk iş ,acemilik,bunu kullanan öküz hayvanlar mahkemelik oluşlar,kendine güvenemeyen korkak küçük iş kadını
                                sonra iş açısından iyi bi yere rastlayan ( hayret iyi bişey var )
                                iş iyi giderken ilk çıkma ilişkisi ,ilk kullanılış aldatılış,bütün sevgisi,güveni duygusallığının kullanılışı( şimdi yok) ve yine kötü bir son............................................... ..............................nereye kadar böyle gidecek benim hayatım.nereye kadar.ben neden iyi niyetliyim.neden insanlar kötü.neden benim sevgimin kalbimin değerini bilen biri yok ...neden..diğer kızların ne üstünlüğü varrr.bıktım artık sıkıldım hayattan
                                ne yalan solim başlığı ilk görünce gülümsedim.. o kadar abartmayın bence mutlaka iyi günleriniz geçmiştir... İnsanları anlamak gerçekten zor ya. yani neden bole birisisiniz ki...diğerlerinin farkı ne? yıllardır düşünüyorum insan karakterleri araasındaki bağlantıyı ama çözmüş değilim. sessiz sedasız kalmak insanın karakteri bence..ama bunu kötü gibi birşey olarak görmek ise ya aileden ya da buda kendimizden bilemiyorum... Ama şundan eminim ki şımarık değilsiniz. aileniz sizi şımartmamış..şımartsaydı eğer sorunlarınız bunlar olmayacaktı %100. bence bu kadar kafanıza takmayın bu durumunuzu bu sizin karakteriniz ve sessiz olmak az konuşmak bence mükemmel birşey heleki kızlar için...

Yorum

İşleniyor...
                                X