Duyuru

Collapse
No announcement yet.

neden beni seven biri yok :( ben bıkmışım bu hayattan

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

en güzel herhalde tugrul_sad arkadaşımız yazmış,

aşk olmadan da insan yaşayabilir tabi olursa şahane olur herhalde,

beni kimse sevmiyor demek yanlış, ailen yakın arkadaşların seni seviyorsa bu cümle anlamını yitirir.

İnsan kendi hayatını kendi bildiği gibi yaşamalı mutlaka deper veren bir kişi bir fırsat karşısına çıkar buna katılmamak elde değil.

Gününmüz erkeklerinin seks saplantısı enteresan geliyor bana, ben de bir erkeğim ve aşk arıyorum hayatımda. Bir insanı bu şekilde kullanmak bana ters geliyor ilişkiye sadece bu açıdan yaklaşmak, illa seks yapmak istiyorsan birincil ihtiyacın buysa bir hayat kadınına gitmek daha mantıklı bence.

Karşındaki kişi sen ne yaparsa yap umutlanıyor sen bir şey vaad etmesen de ilişki olmayacaksa baştan sölemek lazım niyetini baştan sölemek lazım

Umutsuzluğa kapılma facebook tan başkalarının yaşamına görünen resimden bir değer verip te kedi hayatını değersiz hissetme Bu bence çok anlamsız Ne yani onlar senin sahip oldugun hayata sahip mi değil Görünen şey gerçek mi ne belli?

Valla dediğim gibi doğru düzgün bir insan olsa hayatımızda güzel o0lur tabi ama hayat ilişkisiz de gidiyor bir şekilde çok takışlmamak lazım oldugu zaman olur napalım Umutsuz konuştum di mi yok yok umut var

yalnızlık ömür boyu...
    "Geceleri karanlık diye Günü suçlama, kötülükler var diye hayata kan kusma" :: just be -----

Yorum

ya tabi birisi olmadan da yaşanır.ama 1 kere olsun olmaz mı ya.işte şimdiye kadar olmadığı için kendimi sevilmez değersiz çirkin hissediyorum.depresyonumu tetikleyen en büyük sebeplerden biri bu.beni sevdiğine inandığım biri olsa hayatımda inanıyorumki depresyonum çok hafifleyecek ama onun da tehlikesi var, biterse yıkılmak, hayal kırıklığı..bazen birileriyle tanışıyorum falan diyorlar sen çok iyi bi kızsın , seni üzmek istemiyom, ben ciddi bişey düşünmüyom,senle ilgisi yok diyorlar.bu lafları duymaktan bıktım.işte geçmişti bi kızı sevmişler de değer vermişlerde o kız da bunlar terketmiş yada aldatmış da aartık güvenemiyorlarmış kimseye.hem benim güvenilecek biri olduğumu söylüyorlar hemde sevgilim olmuyorlar.ama işte benim iyi niyetli olduğumu görüyorlar, sevgiye aç olduğumu görüyorlar, çok sevmemden korkuyorlar ve kaçıyorlar.ne yapmam lazım anlamadım.ama sevmeden de birisiyle neden takılasınki.anlamsız geliyor bana
      <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

karşına çıkan erkeklerden kaynaklanıyor bu durum kaç yaşındasın bilmiyorum ama bazen umulmadık anda beklenmedik zamanda oluveriyor içini ferah tut. bu devirde malesef erkekler tek bir şey düşünüyor gibi ancak gerçekten seven insanlarda var. doğru zaman değil belki de. hem o tarz biriyle birlikte olmak daha çok yıpratır. eminim senii de seven anlayan biri çıkacaktır karşına. hayat uzun bir süreç bizi bekleyen birileri var bu yolda. hem illla bir erkeğin beğenmesi gerekmiyor güzelliğinin tescillenmesi için. ilk önce aynaya baktığında kendin mutlu olmalısın. ayna da her gün bugün çok güzelim de. gerçekten sen seni sevmezzsen başkasının seni sevmesini de bekleyemezsin sonuçta. hepimiz zaman zaman karamsarlığa düşeriz. insanın doğasında var. ama bu durumu uzatmaamak gerekir. sen sürekli çirkinim kimse beni beğenmiyor dersen aslında dünya güzelide olsan mutlu olmazsınki. başkalarından bekleme ilk önce sen kendini sev. kendin için hazırlan süslen aynada kendini iyi görürsen sende iyi olursun. sonrada gerisi gelir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: beyazsiyah_turkfilmi View Post
          onlardaki bu pozitifliğin başlarına güzel şeyler gelmesi nedenyle oluşup oluşmadığını da çözebilmiş değilim. eğer pozitifler diye evrendeki tüm güzel şeyler onlara gidiyorsa negatif yapılı insanların hakkını yiyorlar demektir, haram olsun
          ne yorum ama.çok güldüm inanki..

neyse konuya gelirsek.bu kadar kendini kötü hissedecek birşey değil..sadece tek bir konuya odaklanmışsın o kadar.hayatı zehir etme kendine..sevgilisi olanların başı göğe ermiyor sonuçta.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: meva_ View Post
            ne yorum ama.çok güldüm inanki..

neyse konuya gelirsek.bu kadar kendini kötü hissedecek birşey değil..sadece tek bir konuya odaklanmışsın o kadar.hayatı zehir etme kendine..sevgilisi olanların başı göğe ermiyor sonuçta.

tabii ki başı göğe ermiyor ama bu çok güzel bir duygu... yani bir erkeksen işin daha zor... kızlar yine iyi kötü bir kaç teklif alır en azından... en salağı bile alır afedersiniz ama böyle... ama erkeksen işin zor... reddedilmeyi göze almak war gurur meselesi war... hele ki sosyal fobili bir erkeksen bu noktada hayattan hiç bir şey bekleme!!!

Yorum

Karşılıklı aşkı bulduğunda ne depresyonun kalacak ne başka bişeyin. Sabretmen lazım onu bulana kadar. Emin ol bulursan gerçekten rahatlayacaksın.Bu aralarda baya dolmuşsun artık forumun heryerinde görülüyor. İnşallah en kısa sürede aradığın şeye kavuşursun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anathema13
                hatta sevgilisi olmayanların kafası daha rahat, kendimden biliyorum. benim hiç sevgilim olmadı. ama etrafımda ilişkisi olan arkadaşlara bakıyorum da ben onlara nazaran çok ama çok rahatım =) görücü usulünde karar kılsak mı ki die düşünüyorum hatta ciddi ciddi
                Bir gün sevdiğinde , sevgilisiz geçen yıllarına yanarsın söyleyeyim. cicim aylarında dersin, o aylar geçtikten sonra pişmanda olabilirsin

Yorum

Çokmu olumsuz olaylar düşünüyorsun... Elinden geldiğince herşeye olumlu bkamaya çalış pozitif olursan inanıyorum ki ben olumsuz olaylarla dah aaz karşılaşacaksın
                  üzülme der MEVLANA ve devam eder, kaybettiğin herşey birgün başka bir suretle geri döner....

Yorum

benide seven yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: @@@@@
                      Kızların amaçları ne acaba ?

Sokakta vücut hatları belli ,, Dekolteli erkek yok ,,, Ama kız var
                      Hangi akla mantığa sığar şu açıklama allah aşkına
                      GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

psi_tweety haklısın bende aynı şeyleri yaşıyorum. en son eve gelmesini kabul etmediğim için herşey bitti. aradığı tek şey cinsellikti. devir böyle. biz devre uyamadık ve kapsam dışı kaldık. ben de aynı şekildeyim. karşımdakini sömürmem fln aynıyız işte. dediğin gibi işte. arkadaşlarımın kaçıncısı ben gerçekten ciddi bir şeyler yaşamak istiyorum olmuyor. tamam bu diyorum. bir bakıyorum olay yine aynı yere gelmiş. dedim ya bu devir için outuz 80 lerde in olabilirdik. erkekleri sömürcen havanı bascan ezcen ondan anlıyorlar. malesef böyle.

Yorum

beim karşıma çıkan tipler o şekilde sizin için geçerli olmayabilir. bu aralar doluyum. kusura bakmayın. demekki sizin karşınıza da havası 1500 kızlar çıkmış hep. yapabileceğim bir şey yok. istisnalar olabilir. ama benim çevremdeki durum bu. arkadaşlarıma baktığımda da 2 sini 3ünü aynı anda götüren makbul. gerçekten sevene de bu devirde yer yok. tabi istisna olabilirsiniz bilemem.

Yorum

haklısınız psi_tweety beni sizi yanlış kişiler buluyor demekki. ama insan bir yerlerde mutlu olmak istiyor. güvenmek istiyor. hı doğru zaman hep öyle avuttum kendimi artık öyle bir zaman olduğuna inanmıyorum. o dediklerinizde şanslı olan kişiler işte o da bende sıfır. neye elimi atsam elimde kalır cins bir insanım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: camomiles View Post
                              haklısınız psi_tweety beni sizi yanlış kişiler buluyor demekki. ama insan bir yerlerde mutlu olmak istiyor. güvenmek istiyor. hı doğru zaman hep öyle avuttum kendimi artık öyle bir zaman olduğuna inanmıyorum. o dediklerinizde şanslı olan kişiler işte o da bende sıfır. neye elimi atsam elimde kalır cins bir insanım.
                              bu doğru zaman doğru yer meselesine inanıyorum ama o doğru yer ve zamanı biz yaratmıyoruz bu tamamen bir tesadüf yani kader meselesi.

örneğin benim bir tanıdığım bir iş yemeğine çıkıyor ve orada tanıştığı insanlarla birlikte iş yapmaya başlıyor vasat bir durumdan çok zengin bir konuma geldi. hayat standardı tamamen değişti bu durum 20 yıl falan sürdü.

fakat sonra eşi ile ayrıldılar, bütün aile dağıldı, varını yoğunu sattı yıllardır hazır yedi hesapsızca hareket etti şimdi sadece SSK maaşı ile sürünüyor

insanın kaderi güzel olsun bence.
                              Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

İşleniyor...
                              X