Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yaRdım edin.. yOkSa ' O ' ßeni ÇağırıyOr.. !

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: hayat_guzeldir
    Yazından anladığım kadarıyla manevi olarak büyük bir boşluk içindesin...

Yoksa büyü , hayalet veya buna benzer türde görünmeyen varlıklar korkutmamalıydı seni. Bunlardan korkmak yerine dualar edip, Rabbimize sığınabilirsin...

O istemezse, bizi hiç bir güç koruyamaz zaten !

Ona tüm kalbinle sığınırsan, kalbin feraha erecektir inşallah...

Sen O'na bir adım at...o sana yürüyerek gelecektir.
    yürümek ne kelime koşarak gelir.. ve sakın intihar düşünme çünkü öbür dünyada ve bu dünyada asla döünüşü olmayan bişey yapmış olursun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BoBoLi
      yOrum Yazan ßütün ArkadaŞLara TeŞekkürLer..DeğiŞen ßirŞeyLEr oLDu..

ßen iLaCı bırakTım Ve Şu an Çok mutLuyum eN azından Sevmediğim ßirŞeyi Yapmıyorum Ve eN azından ŞimdiLik Memnunum HaLimden (iLLa ßiLdiğimi okuyaCağım ya )..

O Yufiyi De eSkiSi kadar Çok GörmüyoRum..Çünkü Çok FazLa Şey iLe YüzLeŞecek Vakti ßuLdum..Ve yOLun inTihar OLmadığını Yaptığımın anLamSız oLduğunu Öğrendim..O YuFinin de ßiLinçaLtıma yerLeŞmiŞ öLüm TemSiLciSi oLDuğu KanıSına Vardım :roll: ..Doktora Gitmeyi ßıraktım..Ne kadar Doğru Ne kadar YanLıŞ yaptığımı iLeride GöreCeğiz aNCak baŞ dönmeLerim ve ağrıoLarım hariCinde Şikayetim yOk eSkiSi gibi Surat aSmıyorum eN Azından aZ da oLSa mutLuyum

ßu dönemde ßana yardımCı oLan ve haLa da oLmaya devam eDen aBi,abLa ve doStLarıma TeşekkürLer...

HerkeSe MutLu Ve SağLıkLı GünLEr
      canım bence gerçekten çok yanlış bir iş yapmışsın
      sen hatayı zaten en başta,zamanında doktora gtmeyerek yapmışsın,şimdi bir de tedaviyi kendi arzuna göre bırakmak çok ama çok yanlış..Bu tedavi sürece normal bir fiziksel hastalık süreci değil ki bir hafta kullanıp iyileşesin..Ruhdaki yaralar bedendekilerden çok dhaa zor kapanır..Bir de sinsidir bu hastalık,eğer iyi oldum deyip kendi başına ilaçları ve tedaviyi bırkama kararı alırsan hooopp en başa dönersin Alah korusun...

Hata yapıyorsun,eğer doktorun tedavini sonlandırmadıysa sakın buna kalkışma canım beim..Bedelini daha ağır ataklarla ödersin..

Sevgiyle ve sağlıcakla kal..
      Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

bizim toplumumuz neden doktora ve hatta eğitime karşı direnir anlamıyorum.hangimiz açıkça psikiyatriste gittiğimizi söylüyoruzki??çünkü farklı algılanıp rahatsız olmaktansa saklıyoruz.
        psikolojiye karşı zaen insanlarda önyargı var.ilaç içtiğini gören herkes ağrı kesicide olsa yan yan bakar nesi var acaba diye düşünür :evil:
        kaldıki herkes senin doktora gittiğini bilsin..
        bu toplum böyleyken biz de düzelemicez bence :!:
        x/X/x{paranoid dunya}x/X/x

Yorum

BoBoLi

BoBoLi bu başlığa gelen yorumlara en son 18 Haziranda ilacı bıraktığı hakkında yanıt vermesi ve ondan sonra herhangi bir forumda yazısı olmaması beni endişeye sevk etti. İnşallah çok genç olan (17 yaşındaki) Boboliye kötü birşey olmamıştır. Zira kullandığı Efexor ilacı kuvvetli ve bırakılması en zor olan antidepressan. Yakında bu üç aylık zamanı nasıl geçirdiğini yazacaktır, ailesi siteye girmesini önlemiştir veya kendisi arzu etmiştir diye positif düşünüp kendimi avutmaktayım. İnşallah öyledir. Kendisine büyük geçmiş olsun.

U34
          Çaresizseniz Çare sizsiniz. U34

Yorum

ben sanki bugün boboliyi online gördüm gibi hatırlıyorum :roll:

ama yazmamış anlaşılan..

Yorum

slm arkadaslar 3 yildir depresyondan tedavi goruyorum ben almanyada yasiyorum bende bir iyilesme yok benim gibi rahasiz olan biri boyle bir forum oldugunu soyledi ve sizleri buldum anlayacaginiz gibi bu rahasizligi olan insan ayni kaderi paylasanlarla daha iyi anlasiyor hani derler ya ceken anlar cekenin halinden. araniza kabul ederseniz sevinirim ben de yanliz deyilim demek istiyorum

Yorum

Re: BoBoLi

Orjinal yazı sahibi: Umut34
                BoBoLi bu başlığa gelen yorumlara en son 18 Haziranda ilacı bıraktığı hakkında yanıt vermesi ve ondan sonra herhangi bir forumda yazısı olmaması beni endişeye sevk etti. İnşallah çok genç olan (17 yaşındaki) Boboliye kötü birşey olmamıştır. Zira kullandığı Efexor ilacı kuvvetli ve bırakılması en zor olan antidepressan. Yakında bu üç aylık zamanı nasıl geçirdiğini yazacaktır, ailesi siteye girmesini önlemiştir veya kendisi arzu etmiştir diye positif düşünüp kendimi avutmaktayım. İnşallah öyledir. Kendisine büyük geçmiş olsun.

U34
                1 Sene oldu neredeyse..Girmedim girmek istemedim kötü şeyler geliyordu bu foruma girince aklıma..Artık gelmiyor Tamamen bitirebildiğim kanısındayım..Gerçi şimdi de farklı bir dert çıktı baş dönmelerim ve ağrılarım psikolojik değilmiş ama neyse Çok iyiyim, Buradan tanıdığım bazı arkadaşlarımın da çok yardımı oldu hepsi sağolsun..Artık iyiyim ve ben de yardımcı olmak için burdayım Herkese çok teşekkürler..
                Ne oLurSa oLSun Hayat GüzeL ( mi ) dir ?!

Yorum

İşleniyor...
                X