Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ölmek istiyorum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ölmek istiyorum.

SON GÜNLERDE İYİYDİM AMA YİNE ÇOK BERBAT DURUMDAYIM KENDİMİ ÖLDÜRMEK İSTİYORUM YARDIM EDİN
    ÖLMEK TEK ÇARE

Ölmek istiyorum.....!

Bunu gerçekten istiyor musun? ve veya ölümle herşeyin halolacağından emin misin?

Konuşalım. :arrow:

Yorum

BİLMİYORUM AMA ŞUAN KENDİMİ BERBAT HİSSEDİYORUM DÜNYA YIKILMIŞTA ALTINDA KALMIŞ GİBİYİM
      ÖLMEK TEK ÇARE

Yorum

Bu gibi durumlarda, en pratik yöntem, dışarı çıkıp hava almaktır.., kafanızdakileri bir kenara atıp, çevrede olup bitenleri gözlemlemek sizi düşüncelerinizden alıkoyar, bir müddet bile olsa bu terapi gibi gelir.

Çıkın dışarı ve farkındalıkla gözlemleyin etrafınızı...hayatın ne kadar manadar olduğunu anlayacaksınız....

He birde hep yere bakmayın.. arada bir gökyüzünede selam verin... inanın bana iyi gelecek..._ tecrübeyle sabitlenmiştir_.

Yorum

Ben de yolun sonuna gelmiş de duvara toslamış, herşey buraya kadarmış gibi hissediyorum..

bir kere daha böyle olmuştum hatta daha vahimdi o zaman.. ardından güzel günler de gelmişti vay be iyi ki intihar falan etmemişim demiştim :?
          umarım yine çıkışı çabuk bulabiliriz :roll:

oluyor işte, herşey insanın üstüne geliyor bazen.. hayat bu biraz da ama her zaman böyle gitmiyor.. iyi zamanların her zaman devam etmediği gibi böyle kötü zamanlar da her zaman devam etmiyor..
          yaşıyorsak mutlaka güzel birşeyler olacak, olmalı...

Yorum

Arkadaşlar yapmayın lütfen(

Bu yaşadıklarınızı her sene yaşıyorsunuz ,hatırlayın :idea: bu, mevsimin psikolojimiz üzerindeki olumsuz etkisi..

Yorum

ölüm senin için bir kurtulus mu yoksa bir care mi bence ikisi de degil. Eger öldürür isen kendini burada yasadigin sikintilarin öbür tarafta kat ve kat fazlasini cekeceksin bunu biliyorsundur. insan sunu diyebilmeli kendine kahrinda hos lütfünda hos Allahim. Cektigimiz her sikinti bizim için bir ödül aslinda. Tabi bu dünyada verilmiyecek bu ödül. Evet yasamak zor bu yasadiklarinizi (ne yasad1g1n1z1 bilmiyorum ama size ölümü düsündürecek kadar kötü demek ki ) ama inanin insan unutyor unutmasa bile bu cektigi sikintilar bir zaman sonra acitmaz oluyor canini Cünü "insan" kelime kökü bakimindan unutmaktan geliyormus arapcada. yani "unutabildigimiz" için "insaniz" bir bakima Size dini nasihat etmek degil amac1m ama bunlari bilmek insani rahatlatiyor en azindan beni rahatlat1yor.
              vermiyecek olsaydi bizlere isteme istegini vermezdi

Yorum

ss

arkadaslar bence yaptıgınız yorumlar boş her insanın ölme isteginin bi nedeni olmalı biri orda mevsim demiş birileri başka şeyler. önce bunun nedenini dinlemek bilmek lazım sonra ona göre bişeler söylemek daha saglıklı olur sanırım...

Yorum

O bize bu dertleri werdiyse bunlarla başa cıkma gücüde wermiştir yada werecektir ... bazen zor gelir yaşamak ama sen pes etmezsen ilerde dönüpde arkana baktığında iyiki pes etmemişim diceksin çünkü zaman insana cok güzel şeyler sunar sabret we cok büüyütme ne olursa olsun sorunların....

Yorum

bende ölmek istiyorum hemde çook

Yorum

cc

ölmek istiyorum sadece istiyorum. arkadaslar hayatınızdaki hangi seyi isteyipte yaptınız siz ölemezsiniz çunku sizin hayat için yaptıgınız hiçbirşey yok. istemek hiçbir zaman yetmez çabalamak gerekir hayatın her yerinde bu böyledir. ölmek istiyorsan öleceksin. ama yasamak istiyorsanda yasayacaksın. ne ölu ne diriysen o zaman sen bu ana kadar gerçekten yasamamıssındır. şimdi kalkın ve hayat için birşeyler yapın iyi yada kötu yapılan hiçbirşeyin boş olayacagını bi amacı oldugunu unutmayın...

Yorum

Re: ss

Orjinal yazı sahibi: borderline35
                        arkadaslar bence yaptıgınız yorumlar boş her insanın ölme isteginin bi nedeni olmalı biri orda mevsim demiş birileri başka şeyler. önce bunun nedenini dinlemek bilmek lazım sonra ona göre bişeler söylemek daha saglıklı olur sanırım...
                        Nedenini yasayandan baska kimse anlayamaz. Olumu isteyecek kadar aci hissetmeyen asla anlayamaz. Sadece o aciyi tadan anlar ki onlarin cogu (ya da bir kismi) zaten intihar etmistir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: filizcan
                          bende ölmek istiyorum hemde çook
                          allah boyle dusunmemizi yasakliyor ama bende olmek istiyorum. kendimi suclu hissetmiyorum olumu isteyecek kadar hastayim elimde degil. ben boyle olmasini istermiydim.

Yorum

Re: ss

Nedenini yasayandan baska kimse anlayamaz. Olumu isteyecek kadar aci hissetmeyen asla anlayamaz. Sadece o aciyi tadan anlar ki onlarin cogu (ya da bir kismi) zaten intihar etmistir.[/quote]

bende yasadım ordan biliyorum...

Yorum

bıze soyleyeceğıne öl o zaman ama olmuyor dimi can çok tatlı dimi.o yuzden o canın yaşaması ıçın duzelmeye bak.ölümü çıkar aklından.canını veren allah alır canını.sende yaşamaya çalış.tıpkı bızım yaptığımız gibi...ölüm çare olsa ınsan kalmazdı dunyada...
                              <div>SABIR ACIDIR..MEYVASI TATLIDIR....</div>

Yorum

İşleniyor...
                              X