Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ölmek istiyorum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

tesekkürler...

Yorum

ölüm size beyaz görünürse sakın kanmayın
      asıl beyaz olan hayat
      iyisiyle kötüsüyle bütün renkleri içinde barındırır...

Yorum

ölmek cesurların işi.. cesareti olan aptallar yapar.. yaşamak ve direnmekse zekilerin işidir herkes zeki değildir ama bu herkesin yaşayamayacağı anlamına da gelmez..

Yorum

slm

istifa eden ile intihar edene karışılmaz mış....

Yorum

saçma saçma düşüncelere kapılmışşın 60-65 yaşından önce asla intihar edilmemeli aslında hiçbir zaman böyle bir düşünceye kapılmamalı ama kapılanlar olabiliyo onlara tavsiyem 60 yada 65 e kadar aklınızın ucundan bile geçirmeyin.Daha görecek yapacak bir çok şey var gün gelecek mekanlar değişecek gün gelecek insanlar değişecek gün gelecek veledin biri sana baba diyecek bunlar güzel ve yeni şeyler birçoğumuz bunlardan alacağımız hazzı bile bilmiyoruz hayattan bunları yaşamadan gitmek en büyük günah...arkadaş sende hemen pes etme önümüzde uzun seneler var ve dünya gittikçe değişiyo senin şimdi imkansız dediğin şeyler 5 sene sonra günlük olağan şeyler haline gelecek..

Yorum

Arkadaşlar konu açılalı 8-10 ay olmuş ve konuyu açan uzun süredir girmiyor yorumları yazarken konunun tarihine dikkat edelim.
              Her şey güzel olacak...

Yorum

bende bunu istiyorum ama ikidir beceremiyorum :S

Yorum

Ölmek her ne kadar bir kacis, bir kurtulus olarak görülsede aslolan sey mücadele etmektir. Hayatta yaptigimiz yegane seyde budur zaten. Her canli mucadele eder, etmelidir.

Yorum

ben de kaç kez istedim(gençlik işte), denedim ama insanı inancı kurtarıyor. ölmekten değil O'ndan korktum işte.. bence herşeyin başı inanç.. ve tabi irade..
                    No Sign!

Yorum

Of... kelımeyı yanlıs algıladın daha dorusu ben yanlıs bı kelıme secmısım haklısın.Ben anlıorm cnku bende depresyondaydım uzun sure...
                      tartısmaya gerek yok elestırmeye de.

Yorum

Bende ölmek istiyorum. :S

Yorum

bildiğin bir dünyada bildiğin acıları taşıyamazken bilmediğin bir dünyada bilmediklerini taşıyabilecek misin? çok doğru bir söz bu sözü kaydediyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
                            Orjinal yazı sahibi: kardelen5
                            bildiğin bir dünyada bildiğin acıları taşıyamazken bilmediğin bir dünyada bilmediklerini taşıyabilecek misin? çok doğru bir söz bu sözü kaydediyorum
                            ben ne olacağını biliyorum. toprağın altında böcekleri besleyeceğim bedenimle. şu anki halimden daha yararlı olacağım ortada. :?
                            inançlarımızdır bizi hayata bağlayan...inancı olmayan insanların sözleri bunlar...sana da konuyu açan arkadaşımıza söylediğim sözler gecerli...
                            -perdeleri açık bırak odana ışık girsin-
                            -no pain no gain-
                            ...

Yorum

offf ölmeyin arkadaşlar.daha işimiz var sizinle lazımsınız.bende 4yıl panik atak ve bu sıralar ağır depresyon içerisindeyim.son 2 yıldır ilacı kesmiştim yani panik geçmişti.ancak daha beter beni depresyona sokan,hayattan zevk almayı kesen ve duygu kaybına kadar götüren bir depresyonla karşı karşıyayım.tekrar psikologla görüşüp ilaç alıcam.oyalanıcak birşeyler bulmalıyım.özellikle yanlız kaldığım vakitler sürekli ölmeyi ve hayatının anlamsız olduğunu düşünüyorum.çünkü yaptığım hiçbir şeyden emmnun değilim.benimde durumum kötü açıkcası.ama ölmüyorum ve bir şekilde frenliyorum intiharı.bence sende ölmek isteme hayatın ne zaman düzeleceği belli olmaz.rüzgar bakmışsın tersinden esiyor.her zaman yağmur yağacak değil ya bazen güneş açıcak.

Yorum

bu konuyu açan arkadaş eğer okuyorsan son durumun hakkında bilgi sahibi olmak isterim ???
                                hassas ruhlar terazisi

Yorum

İşleniyor...
                                X