Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Elektroşok tedavi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Merhaba,
    Benim kardeşimde de psikolojik rahatsızlık var. Doktor takıntı tanısını koydu. Psikiyatriye gittik ilaç tedavisi yetmedi, psikolojik destek alması lazım denildi. Psikolog da bu şekilde düzelmez şok verilmesi lazım dedi. Yalnız gittiğimiz hastanede hem elektroşok hem de manyetik uyarım tedavisi yapılıyor. Hangisi daha etkili ve daha zararsız bilemedik. Manyetik uyarım tedavisi hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Yorum

Arkadalar herkese geçmiş olsun.benimde annem rahatsız 20 yıldır ilaç tedavisi görüyo 1 gün iyiyise 10 gün kötü.artık dayanılmaz bi boyuta geldi sizden ricam elektro şok tedavisi ile tanışmış ,duymuş,bilgisi olan hangi hastanelerde yada özel poliklinklerde yapılıyo heryerde yapılmıyo galiba bana isim verebilirmisiniz.

Yorum

Ekt olarak geçiyor galiba, devlet hastanelerinde de yapılıyor işe yarıyabilir bence..
        3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Elektroşok ile ilgili mesajımı niye silmişler arkadaş..

Elektroşok tedavi ilkel bir tedavidir, ve ileri şizofreni vakaları dışında kullanılması saçmalıkdır..
          Last edited by esintili24; 04-06-2012, 01:38 AM.
          Ben hasta bir adamım..

Yorum

Aciz ??? Adamin hayati kaymis baska hic bir caresi kalmamis tutmus birde aciz diyosun ??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: blackeyes View Post
              Aciz ??? Adamin hayati kaymis baska hic bir caresi kalmamis tutmus birde aciz diyosun ??
              Saçmalık.. Elektro-şok tedavisi hayatı batmış insanların hayatını güzel yapmaz.. Daha da batırır.
              Ben hasta bir adamım..

Yorum

Kaynagin ne ? Neye dayanarak bunu söyluyosun ?

Yorum

Kaynagin ne ? Neye dayanarak bunu söyluyosun ?
                  Çünkü ben bu dalda okuyan bir yüksek lisans öğrencisiyim.. Her ne kadar bu sene dondurmuş olsam da genel olarak bir çok şey üzerine araştırma yaptım..

Elektro-şok tedavisi çoğu psikolog tarafından ilkel bir yöntem olarak adlandırılır. Ben de bu fikirdeyim.
                  Ben hasta bir adamım..

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=zYl13Relzbs
                    ozaman bunu seyret umarim meslek hayatindada hastalarina aciz diye hitap etmezsin
                    Orjinal yazı sahibi: bazen13 View Post
                    Çünkü ben bu dalda okuyan bir yüksek lisans öğrencisiyim.. Her ne kadar bu sene dondurmuş olsam da genel olarak bir çok şey üzerine araştırma yaptım..

Elektro-şok tedavisi çoğu psikolog tarafından ilkel bir yöntem olarak adlandırılır. Ben de bu fikirdeyim.

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=zYl13Relzbs
                      ozaman bunu seyret umarim meslek hayatindada hastalarina aciz diye hitap etmezsin
                      Ben bunları çok izledim, merak etme..
                      Ben hasta bir adamım..

Yorum

İşleniyor...
                      X