Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fulsac

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• fulsac

Fulsac depresyon ilacı daha önce kullanan varmı faydasını gören varmı????

Doktorunuz Fulsac ile tedaviye mi başladı?

Yorum

Fulsak = Prozac

.
      Fulsac adını ilk olarak sizden işittim. Araştırdığımda fluoksetin hcl etkin maddesine haiz Prozac’ın generic versiyonu olduğunu gördüm.
      Aramızda Prozac kullanan arkadaşlar oldukça çok. Başlığınızı Fulsak yerine Prozac’la deşitirirseniz daha fazla yanıt alabilirsiniz. Veya ilaçlar forumuna girip Prozac hakkındaki yorumları araştırabilirsiniz.
      Çaresizseniz Çare sizsiniz. U34

Yorum

Re: Fulsak = Prozac

Orjinal yazı sahibi: Umut34
        .
        Fulsac adını ilk olarak sizden işittim. Araştırdığımda fluoksetin hcl etkin maddesine haiz Prozac’ın generic versiyonu olduğunu gördüm.
        Aramızda Prozac kullanan arkadaşlar oldukça çok. Başlığınızı Fulsak yerine Prozac’la deşitirirseniz daha fazla yanıt alabilirsiniz. Veya ilaçlar forumuna girip Prozac hakkındaki yorumları araştırabilirsiniz.
        hmm yani demek istiosunz ki fulsac aslnda prozac
        bilmiodm teşşkrler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: beelzebub
          Doktorunuz Fulsac ile tedaviye mi başladı?
          ewet

Yorum

Fulsak prozac'ın muadili .Fiyatı daha ucuz ssk yazarsa prozac dan fiyat farkı isteniyor.
            Ama bileşimleri aynı saglıklı günler.
            Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
            Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Depreks de fulsac da aynı prozac gibi aynı etken maddeyi içeren ilaçlardır.Prozac bu konuda kendini kanıtlamış yegane ilaçtır.Uzun bi süre doktor kontrolünde kullanmanı tavsiye ediyorum.Ben iki yıl kullandım ve neredeyse dünyam değişti.

Yorum

fulsac çı

ben 3 senedir fulsac kullanıyorum panik atağımı geçiren ilaçtır obsesiflerim için ama anafranile başladım kilo alıyorum bu ilaçları kullanınca benim gibi kilo alan varmı

Yorum

Re: fulsac çı

Orjinal yazı sahibi: gordem
                  ben 3 senedir fulsac kullanıyorum panik atağımı geçiren ilaçtır obsesiflerim için ama anafranile başladım kilo alıyorum bu ilaçları kullanınca benim gibi kilo alan varmı
                  gerçektenmi ?? aslnda bnde kilo almak istiyodm ii olur yani
                  ne kadar zamanda kaç kilo aldırıo acaba merak ettm

Yorum

yormlarnz için çok teşekkürler

Yorum

Fulsac ı kısa bi süre kullandım.Kilo falan aldırmadı. 7 aydır Rexapin ve Anaranil 75mg kullanıyorum.6-7 kilo aldım.Bunlar kilo yapıyo.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selanikli
                        Fulsac ı kısa bi süre kullandım.Kilo falan aldırmadı. 7 aydır Rexapin ve Anaranil 75mg kullanıyorum.6-7 kilo aldım.Bunlar kilo yapıyo.
                        yha bnde kilo almak istyrm acaba kullansammı :P
                        bnm kilom normalmi acaba blmyrm 46 kloym bunu da kafama çok takıyrm yha

Yorum

ben de okb vardı fulsac a 3 yıl önce başladım ama 1 yıl sonra ailemin ısrarıyla bıraktım somnra hastalığım daha da arttı ben de tekrar başladım sınava hazırlanıyodum daha sonra tekrar bıraktım yine çok kötü oldum şu an da onun etkileri var üstümde doktor ilacı bırakıp tekrar kullanmanın beynin tedaviye cevap vremiyeceğini söledi şu anda lustral kullanıyorum

Yorum

bendede sanırım depresyon var doktor fulsac yazdı banada uyku problemlerın ıcınde uyku hapı fakat daha 17 yasındayım ve ara ara gelen depresif duygularımı kendı basıma yenmeye calısıyorum antidepresan kullanmakta istemiyorum pek ? ne yapsam acaba

Yorum

İşleniyor...
                            X