Duyuru

Collapse
No announcement yet.

+18

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• +18

Dikkat çekmek için başlığı +18 koydum
    İTÜ İşletme Mühendisliği mi
    yoksa
    ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliğimi ?

ist. diosan illaki itü ama diğeri daha cazip.

Yorum

işt. mühendisliği ne iş yapıor ya .d(ciddiyim ama )

Yorum

ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği tabii ki.....

Yorum

Odtüyle İtünün kıyaslaması yapılamaz bence, Odtü Elektrik tabii ki
          ''People who don't know me think I'm quiet, people who do wish I was.''

Yorum

genel cevapların çoğu eminim odtü olacaktır ama işletme mühendisliği her yerde yok, hatta sadece itüde var sanırım. ve derslerinin de elektrik elektronikden daha zevkli olduğundan hiç şüphem yok..
            Last edited by defne; 06-08-2012, 01:39 AM.
            Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

Odtülü olarak şehir önmliyse istanbulda itü, bölüm olark odtü e.e daha iyi...
              3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Bana işletme mühendisliği daha iyi gibi geliyor ama bir tarafımda ODTÜ elektrik e. diyor.
                Her ikisi de olma şansı yok
                ODTÜ Elektrik ve Elektronik mühendisliğinden mezun olan bir tanıdığım 1 aydır iş bulamıyor TAI ,ASELSAN a başvuru yaptı ses yok
                İşletme mühendisliği sadece İTÜ de varmış buda çok iyi. İkisi de mf-4den alıyor
                Düşün düşün kafayı yicem :102:

Yorum

Bu soruya çok Net bir cevap -- "Nereye gideceğini bilmiyorsan hangi yoldan gittiğinin bir önemi yoktur"
                  Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: phatalogyst View Post
                    Bu soruya çok Net bir cevap -- "Nereye gideceğini bilmiyorsan hangi yoldan gittiğinin bir önemi yoktur"
                    :30: :30:
                    2 bölümünde ortak birçok yanı var
                    amacım iyi bir geleceğe sahip olmak ve
                    iş alan değil iş veren olmak
                    Nereye gittiğimi biliyorum açıkçası
                    ODTÜ başlı başına bir şehir olup ve gelecekte çok işe yarayacak istediğim bir bölüm var (E.E.M.)
                    İTÜde En güzel şehrin içerisinde bulunup , geleceğe yönetici yerine sistemin liderlerini yetiştiren bir bölüm var (İ.M.)
                    :113:

Yorum

işletme mühendisliği 20 yıl öncede tek itüde vardı .çok yüksek puanla alırdı..hala tek itüde var..puanlama durmunu bilmiyorum..
                      endüstri müh..ile ne farkı var..hala bilmiyorum açıkcası..Ama şöyle düşünüyorum bir bölüm 20 yıldır tek bir fakultede varsa belki de o bolume ihtiyaç yoktur..yada ihtiyacı kapatacak elemanlar yetiştiren yerler vardır..endüstri muh, işletme fakulteleri gibi..

elektrik elektronik müh.secersen , eğer ilerde işveren olmak istiyorum gibi bir düşüncen varsa ,aynı zamanda bir sektörüde seçip o alanda yetişmiş olucaksın..İşletme müh..sektörel bir tercihin olmamış oluyor..mezuniyet sonrası ,başladığın iş belirler sektörünü..

bana göre ODTÜ -eem daha akıllıca...

yalnız şu var ,kişisel olarak meslek seçilmesinden yanayım üniversite değil..yani eğitimi iyi olan elektrik elektronik müh..sahip tüm üniversiteler tercih edilebilmeli..

Yorum

2 ay olmuş başlık açılalı ..nereyi sectin acaba?

Yorum

Ebenin gittiği fakülte daha iyidir. yanlış anlama cevap dikkat çeksin diye yazdım. Ağrı Mühendisliği tavsiye ederim.

Yorum

İşleniyor...
                          X