Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Değişim...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Değişim...

Arkadaşlar öncelikle bu yazıyı dershaneye gitmeyipte yazdığımı belirtmek istiyorum.

Ben çok ayran gönüllü biriyim.2 gün önce Psikoloji okumak istediğimi farkettim (Sayısaldan tm ye geçerek).Bugünse alan değiştirmek zor olur en iyisi sayısaldan devam etmem.Şöyle bir şey var ben bu sene hiç ders çalışmadım desem yalan olur ama verimli hiç çalışamadım,istemedim...Çok tembel birisi değilim ilkokulda falan çok çalışkandım,herkes bunu bilir.Ama liseye bi geçtim her şey sona erdi.İsteksizlikten kaynaklı ben çok zekiyim tavırları ve çalışmadanda yaparım düşüncesi...

Bu sene benim sınav senemdi.(üni. sınavı). Ygs zeka işi demeleri ve benim kendimi çok zeki hissetmem nedeniyle hiç çalışmadım açıkcası sonra süreyi yetiştiremediğimde şunu anladım en azından süre sıkıntısı çekmemek için soru çözmeliymişim ama artık geleceğe bakalım.

Sonrada lysyi artık saldım okullda tatil artık abana izinden dolayı dershaneyide kırıyorum ailem evde yok onlara mesaj gidiyor ama ben sınıftaki ortamı sevmediğim için kendimi oraya ait hissetmiyorum ve bu sene artık bitti gözüyle bakıyorum...Bu sene yeterince salıp seneye tempolu bi şekilde çalışmak istiyorum ama kaygılarım var sizce ne yapmalıyım teşekkürler...

Orjinal yazı sahibi: Limon_Kabuğu
    Kendını eger mutsuz hissediyorsan, kendine zaman tanı. Psikolojik olarak "ben bu sınavı kesinlikle kazanmalıyım" dersen, bunalımlar ileride başlar. Tecrübeyle sabit.
    doğru. meli malı dusunceler strese sokar mükemmel olmak zorunda hisseder kişi
    push push. you. can do it!

Yorum

İşleniyor...
    X