Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir fikriniz varsa çok sevinirim.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bir fikriniz varsa çok sevinirim.

Ya ben bişeyler sormak istiyorum tercihler hakkında
    Ben tercih zamanında tercihimi yaptım ve iki yıllık istediğim bir bölümü kazandım kayıtlar 1 ve 5 eylül arası ama dışardan bir kaç kişi kazandığım okulun bölüm eğitiminin iyi olmadığını söyledi. %50 bursla kazandım okulu kayıtlarda yaklaştı ama aklım karıştı ya acaba bölüm değiştirebilirmiyim veya ek tercihlerde tercih yapma hakkım varmı yani aynı okulda farklı bir bölüm tercih etme gibi bir hakkım varmı ?:79:

orayı kazandıysan başka yeri tercih edemezsin

Yorum

Ek tercihlerde tercih yapma şansım yok yani Teşekkürler ya ben isteyerek tercih yaptım ama aklımı karıştırdılar hep .:RpS_blink:

Yorum

bu tarz insanlar hiç bitmez ,başkası adına karar vermeyi çok severler . herkesin kendisi gibi düşündüğünü ve kendisi gibi yaşamak istediğini düşünürler .
        ego sum qui sum ...

Yorum

Bir yeri kazandığın için ek tercih yapamıyorsun.Eğerki bir yere yerleşmeseydin böyle bir hakkın olucaktı.Onun dışında kazandığın okulda farklı bölüme geçiş yapman için hem o bölümde boşluk olması lazım yani kontenjan açığı hem de kazandığın bölümle yakın puan olması lazım.Tabi yine emin değilim,yanlışım varsa kusuruma bakma Onun dışında maalesef başkaları yüzünden tercihleri değiştirdiğimiz oluyor,bu hatayı bende yapmıştım.O yüzden ilk önce senin kendi kararların önemli.Seçtiğin bölüme ısındıysan,severek yaparım filan diyorsan kimse sana karışmamalı.Bu arada çekinmezsen hangi bölüm peki?

Yorum

İki yıllık okumaya karar verdiysen bence bir şey kaybetmezsin. İşe yarar olanları radyoloji, otomotiv ve muhtelif teknisyenlikler. Bunun dışında yok turizm, otelcilik, balıkçılık okuyacaksan zaten okuma.

Yorum

katılıyorum radyoloji bence iyi

Yorum

Radyologlarda umumiyetle erken yaşta kanser oluyorlar, sürekli zararlı ışınların bulunduğu ortamda çalıştıkları için. Tercih meselesi.
                Orjinal yazı sahibi: antonio_montana View Post
                katılıyorum radyoloji bence iyi

Yorum

Ben olsam radyolog olmazdım, dreamer8 in dediği gibi, kanser riskleri yüksek.
                  İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
                  Malcolm X

Yorum

Fotoğrafçlık ve Kameramanlık isteyerek seçtim lisedende grafik çıkışlıyım.Şuan zaten grafik üzerine bir yerde çalışıyorum okulla birlikte götürücem

Yorum

Sen böyle deyince aklıma yakın arkadaşım geldi,o da fotoğrafçılık çok isterdi.Mesleğin gayet güzel,benimde ilgi duyduğum bir alan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                        Radyologlarda umumiyetle erken yaşta kanser oluyorlar, sürekli zararlı ışınların bulunduğu ortamda çalıştıkları için. Tercih meselesi.
                        sen tavsiye etmişssin ama
                        genelleme yapmak doğru olmaz olmayanlarda vardır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
                          Sen böyle deyince aklıma yakın arkadaşım geldi,o da fotoğrafçılık çok isterdi.Mesleğin gayet güzel,benimde ilgi duyduğum bir alan
                          Teşekkür ederim

Yorum

İşleniyor...
                          X