Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir kaç aylık tanışmayla evlilik kararı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Bu akşam...) Haber verecektim canım...)
    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_ View Post
      Bu akşam...) Haber verecektim canım...)
      yapma ya ...çok şaşırdım..epeydir görüşemiyoruz bak neler kaçırmışım..

Yorum

Açıkçası bende çok şaşkınım ve hiç mutlu değilim, çünkü biranda evet çıktı ağzımdan ve geri dönemedim...

Yorum

Allah Allah konuşuruz yine ayrıntılı...hayırlısı olsun ..

Yorum

Allah razı olsun canım, amin, Allah utandırmasın inşallah bizi...

Yorum

amin amin..inşallah iyi olur..darısı başımıza biranda çıkıveren evet lerin..benimkiler maşallah kaf dağının ardında tüm evetler.

Yorum

Süresi vardır canım, ölüm ve nikah günü şaşmazmış derler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: @@@@@
                  Sonbahar'ın neden sitede gözükmediği anlaşıldı )))
                  Yok yaww onla alakası yok, buralardayım bak
                  Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: @@@@@
                    Meva sen ne zaman uyuyon ayıptır sorması

Gece bakıyom burdasın ,, gündüz bakıyom yine burdasın )))
                    uyumuyorum..sıfır uyku ileofiste iş yapıyorum..manik atak a yelken açtım gidiyorum..hayırlısıyla koşa koşa
                    demek gece-günddüz sende burdasın ki beni görmüşün.

Yorum

iyi haberlerini bekliyoruz sonbaharr senin adına sevindim
                      Darısı olmayanların başına hayırlısıyla inşaallah!!!
                      Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: _dilemma_ View Post
                        İyi günler herkese.Evet arkadaşlar,bir kaç aylık tanışmayla evlilik kararı vermek ne kadar sağlıklıdır?Kişilerin birbirini tanıması ne kadar sağlıklı olmuştur?
                        Orjinal yazı sahibi: _dilemma_ View Post
                        Bu arada eklemeyi unuttum bu tanışma dönemi sadece telefon ve msn aracılığıyla düzenli olmasa da günlük yarım saatlik tel ya da msn konuşmalarıyla gercekleşiyor.Yüzyüze konusma gerceklesmeden saglikli midir?
                        Evlilik gibi tum hayatınızı etkileyecek bir kararı almak oldukça zor ,böyle bir karara varmak için oncelikle karşınızdakini mumkun oldugunca iyi tanımaya çalışmalısınız .

Msn ve tel onu epey tanıdım diyebilirsiniz ,evet bu mumkun ama her ikinizinde durust davranması duygularını ,duşuncelerini hiç saklamadan gizlemeden açıklaması lazım .

Diyelimki bunları uyguladınız,acaba karşı karşıya geldiginizde hayal kırıklıgına ugrarmısınız ?

Çunku hepimiz msn ve tel de konuştugumuz kişiyi kafamızda canlandırıyor onla ilgili yargılara varıyoruz ve bir araya geldigimizde hiçte ummadıgımız fiziksel gorunum ve davranışlarla karşılaştıgımızda buyuk bir hayal kırıklıgına ugrayabiliriz .

Eger tum bunları aşmak mumkunse ve aradıgınız kişi olduguna inanıyorsanız ,o zaman evlilik kararı alabilirsiniz .Tabi bir de gerçek hayatta bir muddet bir arada olmanız onu daha iyi tanımanıza yardımcı olacaktır .
                        ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

evlilik bu kadar basit degil bence beraber vakit geçirmek gerekli

Yorum

İşleniyor...
                          X