Duyuru

Collapse
No announcement yet.

nereye kadar pes benden artık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• nereye kadar pes benden artık

iyi günler çok ikilemde kalıyorum bu aralar üniv. inşaat müh. okuyorum artık belli bir şeylerin oturmasını istedim ama daha ortada çıkma yok birşey yok o kadar denedim ne hediyeler aldım mesela bir bayanın facedeki fotografını doğum gününe bir yapboz olarak kuşe kağıda bastırmak kimin aklına gelir belki de ama herşey tamam ya bitti artık diyosun yok olayda zaten burda bir ilişki bile oluşmuyo ve artık varya tiksinir oldum bayanlardan ve çok güzel planlarım vardı ve ileriye donük iş konusunda herşey işliyor ama artık evlenmeme kararı aldım çünkü şimdi doğru konuşalım bu devirde bir kere seni yürekten seven birisini bulmak zor türkiye şartlarında üniv. bayanların düşüncesinide gayet iyi anlıyorum bir sevgli bulayım zengin olsun arabası olsun tamam kapak atayım üniv. hayatında bu çok.yani anlıcanız oderecede tamam sevenlere birşey demiyorum ama allah aşkına kendimizi kandırmayalım işte o dercede artık güven kalmıyor.Bir bayan şu anda evlendiği bir adamda para olmadan mutlu olamaz doğru yani bu.işte vur bir yerden hayatın gerçeğine yemin ediyorum size bir yutdışına çıkın ordaki bayanlar o kadar sadık ki paranın bile önemi yok ben yurtdışına gittim ordan biliyorum.ama yine de yapcak birşey yok herşeyin hayırlısı.ne diyelim.kader kısmet sonuçta.durumda boyle olunca insanın artık güveni kalmıyor hani derler bazı büyük adamların hayatında aşk istesede olmaz çünkü boyle adamlar sadece işiyle ilgilenir işinde başarılı ve en üstte olur demek ki bizede artık boyle olmak nasipmiş... lütfen beni yanlış anlamayın sadece bu ilişki hadi onu geç evlilik çok kutsal bir durum.sadece duygu ve düşüncelerimi payşmak istedim.

Seni cok iyi anlıyorum kardeş.Bu paranın gözü kör olsun.Araba,ev,para neden bu kadar önemli?AŞK BUNLARA DAYALI KOCA BİR YALAN MI?
    Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
    Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
    Aldatıyor,aldanıyoruz
    Üç öğün de...

Yorum

haksızsam soyle kardeş hayat boyle şifrede bu göster bana bak üniv. hayatı da boyle bir de sen evleneceksin hikaye kardeş.en iyisi ne biliyon mu kardeş işinde başarılı olmak daima yüksek.cıkar dünyası.Aşk arama kardeş bak ben aradım da noldu zararlı yine ben çıktım.

Yorum

Ablamın arkına aşık oldum.Sordum nasıl erkeklerden hoşlanır diye cevap şu;zengin olman lazim diyor bide bi bakışı var "Senin gibi eziğe bakmaz"demek istiyor.İnsanda ne özgüven kalıyor ne yaşama isteği
        Aldatıyor,aldanıyoruz
        Üç öğün de...

Yorum

bakın bi bayan olarak cvp vermem sizin için belki daha etkilidir...
          ben çok kötü bi ilişkiden çıktım ve hayatım mahvolmuştu...
          iyi biri bulacağıma inancım kalmamıştı inanın aynen sizin gibi düşünüyordum....
          yürekten sevecek birini bulmak çok zor diye.... aslında yaptığımız hata burda
          kendimize çok haksızlık ediyoruz bu şekilde şartlanıyoruz ve belki de bu sebepten bulamayacağız ve bak demiştim oldu diye düşüneceğiz.....
          iyi bi ilişki istiyorsak önce bunu yalnızca karşı tarafdan beklemek hata olur....bence bu mevzuyu zamana bırakın ve iyi bi insanla karşılaşacağınız umudunu hep içinizde taşıyın....
          yürekten sevecek bi insan bulmak için önce yürekten sevmek lazım.....çünkü bi yerlerde aynen sizin gibi böyle bi sevgiyi arayan bayanlar var onların inancını sağlayan da sizin gibi sevecek beyler....
          umarım beklediğiniz, umduğunuz gibi olur herşey....

Yorum

e dayı illaki kopuk olcan ancak oyle olur ama ozgüven falan öyle şeyler düşünme hayatta bir hiç olursun soyleyim bak devamlı büyük işler düşün zaten bak hayat nasıl değişcek gorursun.ama sevgi yok işte napalım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tre@sureBack
              türk kizlari arasindada var paraya önem vermeyen lütfen böyle genelleme yapmayin!
              sonuna kadar katılıyorum!!

Yorum

bir bey olarak cvp verelim olmuyor be insan inan bak değiştiriyor insanı zaman içinde bir plan yapıyosun ha sizin gibi bayanlar hariç tabi istisna olarak ama genel bu yine sonuçta hayırlısı tamam zamana bırakalım ama artık benden gittikten sonra ne önemi var...

Yorum

senden de gitmeden zamana bırakman doğru olur..
                  şuan sadece yaptığın işe odaklan ve yaşamana bak....
                  ümidini kaybetme ummadığın zaman da çıkar karşına biri unutturur sana tüm geçmişi....

Yorum

ben genelleme yapmıyorum sureblack senin dediklerin istisisna örnek ver bana tamam diyeceğim herşey gayet iyi ama inanç bittikten sonra ne önemi var ki.paraya değer verenle çıkmışın çıkmamışın.insansın sonuçta.

Yorum

tamam bir şey dediğim yok benim siz de haklısınız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: joesty_84 View Post
                        e dayı illaki kopuk olcan ancak oyle olur ama ozgüven falan öyle şeyler düşünme hayatta bir hiç olursun soyleyim bak devamlı büyük işler düşün zaten bak hayat nasıl değişcek gorursun.ama sevgi yok işte napalım
                        Haklısın ama gerçekten türkiyede paraya değilde sevgiye önem veren bayanlarda var onlarıda unutmamak lazım...
                        Aldatıyor,aldanıyoruz
                        Üç öğün de...

Yorum

yok sonuçların doğurduğu yer böyle tabi sonuçta herkesin kendi düşüncesi birşey diyemem.Ama emin olun ki pişman olmam.

Yorum

tabi unutmuyorum ben onlara keşke geneli boyle olsada daha ileriye rahat gidebilsek olmuyo işte.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: joesty_84 View Post
                              iyi günler çok ikilemde kalıyorum bu aralar üniv. inşaat müh. okuyorum artık belli bir şeylerin oturmasını istedim ama daha ortada çıkma yok birşey yok o kadar denedim ne hediyeler aldım mesela bir bayanın facedeki fotografını doğum gününe bir yapboz olarak kuşe kağıda bastırmak kimin aklına gelir belki de ama herşey tamam ya bitti artık diyosun yok olayda zaten burda bir ilişki bile oluşmuyo ve artık varya tiksinir oldum bayanlardan ve çok güzel planlarım vardı ve ileriye donük iş konusunda herşey işliyor ama artık evlenmeme kararı aldım çünkü şimdi doğru konuşalım bu devirde bir kere seni yürekten seven birisini bulmak zor türkiye şartlarında üniv. bayanların düşüncesinide gayet iyi anlıyorum bir sevgli bulayım zengin olsun arabası olsun tamam kapak atayım üniv. hayatında bu çok.yani anlıcanız oderecede tamam sevenlere birşey demiyorum ama allah aşkına kendimizi kandırmayalım işte o dercede artık güven kalmıyor.Bir bayan şu anda evlendiği bir adamda para olmadan mutlu olamaz doğru yani bu.işte vur bir yerden hayatın gerçeğine yemin ediyorum size bir yutdışına çıkın ordaki bayanlar o kadar sadık ki paranın bile önemi yok ben yurtdışına gittim ordan biliyorum.ama yine de yapcak birşey yok herşeyin hayırlısı.ne diyelim.kader kısmet sonuçta.durumda boyle olunca insanın artık güveni kalmıyor hani derler bazı büyük adamların hayatında aşk istesede olmaz çünkü boyle adamlar sadece işiyle ilgilenir işinde başarılı ve en üstte olur demek ki bizede artık boyle olmak nasipmiş... lütfen beni yanlış anlamayın sadece bu ilişki hadi onu geç evlilik çok kutsal bir durum.sadece duygu ve düşüncelerimi payşmak istedim.
                              Biraz gerçekçi konuşsam kızmazsın herhalde..

Yap-boz resim öyle inanılmaz bir buluş değil. Kimsenin aklına gelmiyor falan da değil. Aslında hediyenin ne olduğu da çok fazla önemli değil..
                              İşin püf noktası hediyeden çok veriliş tarzı. Dünayanın en basit eşyasını, arkadaşına öyle bir zaman zaman da verirsin ki, O anda dünyanın bütün paraları birleşse, o nesneyi alamaz. Olay doğru anlarda. Süprizlere (doğru yapılmış !) hayır diyecek bayan olacağını zannetmiyorum. Küçük olsun güzel olsun...

İlişkileri kötü geçmiş bir bayanın, bütün erkekler "xxx" dir demesine, yürekten bir şey demiyorsan genelleme yapmaya devam et..
                              O beğendiğin yurt dışında ki bayanlara sıkıysa sorsana iş çıkışı neden 2 saat geç geldin diye. veya bu elbise kısa değil mi diye. Onu da geçtim, hadi söylesene "çalışma artık evinin kadını ol" diye..

Türk gibi düşünüp, ingiliz gibi yaşanmıyor..
                              Bambaşka iki kültürü karşılaştırma kesinlikle çok yanlış. -Ama Türk kızlarının burunları çok daha fazla kalkık dersen, kesinlikle katılırım (hehehehe )

Şaka bir yana,
                              Çok fazla takma bu tarz şeylere. Zamanla herşey düzelir...

Yorum

İşleniyor...
                              X