Duyuru

Collapse
No announcement yet.

nereye kadar pes benden artık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

kardeş sadece ben sadece bir örnek verdim bunlardan çok da yaptım değişik şekillerde hediyede aradığım şey zaten parasından değil karşındaki için değerli olsun yeter benim için veriliş tarzıda çok önemli dedin ha onlarda oldu be dayı hepsi kusursuz yapıldı yürekten ama olmuyor yurtdışına gelince tabi burdaki kültürle oradakini kıyaslarsak dağlar kadar fark olur ama ben sadece gözlemlediğimi anlatmak istedim teşekkürler.Burdakilere bakarsın sizde rastlamışınızdan acayip burnu kalkıp kızlar çok nerdeyse sanki görende bir işadamının bir zenginin kızı der ama tabi bu bardağın boş tarafı birde dolu tarafına baksan böyle birşeyden söz bile edilemez ha burda parayla kıyaslamıyorum zenginsin tamam ama bunların içindede böyle havalı olmayanda var tabi sadece işiyle ilgilenen çok işini yapan çok ve bunları ayrıca tebrik ediyorum yani adamda para var hiç havası falan yok bildiğin insan be ya e tabi bu burnu kalkıkların böyle kendini olduğu gibi göstermek yerine bayağı bir abartılı kalkık şekilde göstermesi hayret...

Yorum

İşleniyor...
    X