Duyuru

Collapse
No announcement yet.

niyeti ciddi mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• niyeti ciddi mi?

Soramıyorum henüz üç aydır arkadaşlık yaptığımız için ama niyeti ciddi mi bilmek de istiyorum: benim ailemi tanıyor, kendisi de beni aile üyeleriyle tanıştırdı. ilk ayda tartışıp ayrılmıştık, sonra onu bırakmamam için rica etti ve ileriye dönük düşündüğünü ifade eden cümleler söyledi. Ben de affettim ve ilişkiye devam etme kararı aldık. Devam eden süreçte tanıştım aile fertleriyle ama buna rağmen beni pek arayıp sormuyor yani ilgisiz davranıyor. Sevdiğini belirten davranışlar gösteriyor buluştuğumuzda ama sonrasında telefonla pek irtibat sağlamıyor. İlk başta söylemiş olduğum gibi 3 aylık bir ilişki olduğu için tekrardan ciddi bakıp bakmadığını sorgulayamıyorum. Sormam lazımsa da nasıl soracağımı bilmiyorum. En doğru davranış şekli nedir acaba fikir verebilir misiniz, bu duruma çok üzülüyorum.

senden minimum 5 çocuk yapmak istiyor. evlenceksiniz.

Yorum

Yorumuz için teşekkür ederim ama samimi bir yorum muydu tam anlayamadım.

Yorum

mantık insanı...
        kararları çok düşünerek alıyor sanırım
        acele ettirmemeli

Yorum

onun sizin için ne ifade ettiğini söyleyip,sizin için ne düşündüğünü belki öğrenebilirsiniz..biraz karışık bi cümle oldu

Yorum

Yanıtlar için sağolun; aslında ben de nerde konumlanmam gerektiği konusunda oldukça kararsızım. Kendimi evlilik için pek hazır hissetmiyorum ama ailemin "seninle evlenicekse evlensin yoksa yol ver gitsin" tarzında tutumları beni çok etkiliyor. Aile etkeni bir tarafa, bana karşı yeterli alakayı göstermemesine rağmen bu çocuğu seviyorum ve ona bakıp onunla ilgilenme dürtüsü bazen ağır basıyor. Bu da beni düşündürüyor, acaba evlilik için hazırım ama kendimce bahaneler mi yaratıyorum şeklinde.. 3 ay zarfında fazla birbirimizi tanıma imkanımız olmadı, isterdim daha yoğum temas halinde olalım fakat sanırım yetiştirilme tarzımızdaki farklılıklardan ötürü yakınlığı yeterince sağlayamıyoruz. Onun aile büyükleri başında bulunmadığından hayattaki sorumlulukları çok fazla ve ben de bazen acaba ona fazladan yük mü oluyorum diye düşünüyor ve bu yüzden de arayıp sormamasına ses çıkartmanın şımarıklık olabileceğine kanaat getiriyorum.-yine de içten içe arayıp sormasını çok istiyorum-Ciddi niyeti varsa onu mutlu edebileceğimi biliyorum ama ne denli ciddi ona da emin değilim. Ailesiyle tanıştırması bir ölçüttür tabi ama kendisi için sağlam tabanlı bir ölçüt de olmayabilir. Samimiyetimiz olsa aile fertlerinden birine daha önceki kız arkadaşlarını gelip tanıştırmış mı sormak isterim fakat şu halde sormak yanlış olur diye aklımdan geçiriyorum. Aklım çok karışık

Yorum

Şimdi bunları düşünmek için çok erken... Olayları akışına bırak...

Bu "ciddi mi" düşünceleri çok tuhaf gelmiştir bana oldum olası. YUa bırak bakalım işler ne yöne gidecek. Bizim millet gönül işlerinde kendini kasmayı ve stres yapmayı çok seviyor...

Yorum

Arkadaşlar,

Peki niyeti ciddi erkek nasıl davranır biraz tüyo verebilir misiniz? Mesela erkek olan okuyucular burada bazı şeyler söyleyebilirler mi konuyla ilgili? Benim fazla erkek arkadaşım olmadı, tecrübesi olanlardan faydalanmak isterim eğer paylaşımda bulunurlarsa..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mermaid09 View Post
                  Arkadaşlar,

Peki niyeti ciddi erkek nasıl davranır biraz tüyo verebilir misiniz? Mesela erkek olan okuyucular burada bazı şeyler söyleyebilirler mi konuyla ilgili? Benim fazla erkek arkadaşım olmadı, tecrübesi olanlardan faydalanmak isterim eğer paylaşımda bulunurlarsa..
                  niyeti ciddi olan seni elinde tutmaya çalışır,arar,sorar,herşeyinle ilgilenir...ailen,arkadaşların onun için önemlidir...seni senden daha çok düşünür,eğlence gözüyle bakmaz...senin istemediğin davranışlarda ısrarcı olmaz...sana saygı duyar...seninle gelecek planları yapar...
                  ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

İşleniyor...
                  X