Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kara Kaş Kara Göz

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • Kara Kaş Kara Göz

  Annem derdi ki küçükken ; oğlum güzellik geçici boş geçim güzellikle olmaz, kara kaş kara gözle bu iş olmaz, (Bu arada Allah sana kara kaşlı kara gözlü kız nasip etsin duasınıda sevmiyor, yanlış buluyorum), öpüşmekle bu iş olmaz, karı tuz deyince adamın ..ü cız der, evlenmeyi bişey sanıyosunuz, falan filan bilrisiniz işte.. Biz naptık amaaan dedik gözlere baktık, amaaan dedik saçlara baktık, amaaan dedik belden aşağı indik, işimiz gücümüz aşk meşk... Kara kaşa hayran olduk evlendik... Ne hayır gördük... İş yok para yok yemek yok ev yok.....

  Biraz mantıklı olmak lazım... Gözlerle, saçlarla bu iş olmaz... Karı tuz deyince cız olmamak lazım....

 • #2
  aynen deyimi tuttum annemde söylerdi

  Yorum


  • #3
   Dogru valla ama iste insana ne anlatirsan anlat kendisi onu yasamadan anlayamiyor. Dogamiz boyle Derler ya bir musibet bin nasihattan iyidir diye seninki aynen o olmus ))

   Evlilik tamamen maddi birlik kurmayi hedefleyen bir kurum. Evlenirken ask mesk falan o duygularla yukselip kimseyi dinlemiyorsun. Evlendikten sonra isin icine girince olay dank ediyor, ogrendiklerini paylasmaya hevesli oluyorsun, ama ask duygulariyla yukselmis ciftler seni dinlemiyorlar. Ayni duzen devam ediyor, sen annen gibi konusmaya basliyorsun, kizina "anne ol da anlarsin" diyorsun.
   Olduğumuz her şey düşüncelerimizin sonucudur
   -Buda-

   Yorum

   İşleniyor...
   X