Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HATunların ErkekLerde aRadığı ÖzellikLer??

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• SaygıSevgi,ailemizi geçindirecek kadar maddi imkan, aile kavramına değer verme,sadakat,anlayış,
    Çok mu şey istedim

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: daywalker45de
      ya BıRakın BiraZ gerçekÇi olun İşte bu seçme Özgürlüklerİ yüzüNdeN mi EvDe kalıyoRlar yada boşanMa oranları daha YükSek..
      daywalker bazi erkekler okadar kafasiz oluyork ellindek d degeri bilmeyecek ve hiçbirsey ogrenmemis kadar kafasiz o yuzden birkisi saygi ve deger bilmeli yoksa hiçkimse istemez

çogu seyler karsiliklidir!

Yorum

• paracıdır çoğu.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: unver View Post

Mezuniyet sonrasına baktığımızda ise kadınların parası olan, kariyer sahibi, ilgisini esirgemeyen ve sadık kocalar aradığını görüyoruz. Dolayısıyla kızlar bütün özelliklerin bir arada olmasını istemektedir.

selamlar
          hepinize selamlar ilk önce

unver'in sadece bu yazısını alıntı yapmamdaki sebep yukarıda yazdığı kadınların istekleri aradıklarını verdiğimiz halde
          bir süre sonrasında bunların da onlara yetmedğini görmüş olmam. Şöyle özetlersek durumu, yukarıdaki özelliklere sahip bir kişi olarak yaşadığım son 3 ilişkide sacma sapan gereksiz sebeplerden dolayı birlikte olduğum kadınlar kendilerini benden soğutmuştur. Düşündükce acaba ben yanlış bişeyler mi yapıyorum. Konunun hemen hemen bütün sayfalarını okudum. Ve genel olarak kadınların yukarıdaki unver'in yazdığı istekler olduğunu gördüm. Peki bunları verdiğimde eksik olan şey nedir ??

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: keskintepe View Post
            hepinize selamlar ilk önce

unver'in sadece bu yazısını alıntı yapmamdaki sebep yukarıda yazdığı kadınların istekleri aradıklarını verdiğimiz halde
            bir süre sonrasında bunların da onlara yetmedğini görmüş olmam. Şöyle özetlersek durumu, yukarıdaki özelliklere sahip bir kişi olarak yaşadığım son 3 ilişkide sacma sapan gereksiz sebeplerden dolayı birlikte olduğum kadınlar kendilerini benden soğutmuştur. Düşündükce acaba ben yanlış bişeyler mi yapıyorum. Konunun hemen hemen bütün sayfalarını okudum. Ve genel olarak kadınların yukarıdaki unver'in yazdığı istekler olduğunu gördüm. Peki bunları verdiğimde eksik olan şey nedir ??
            merhabalar..bir ilişki bitince genelde eksik olan ne? nerde hata yaptık diye düşünürüz..acaba seçimlerinizi hiç düşündünüz mü? belki size uygun birileri hiç değildi, zamanla bundan bitmiş olamaz mı?
            Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

• Bir kız bir erkekte önce boy sonra yakışıklık sonra ise serserilik arar. Şöyle bağırıp küfredecek kafa göz yaracak kodumu oturtacak. Evlenilecek erkekse para da önemlidir. Onun dışındakilerin hepsi hikaye yok iyi bir kişilikmiş,anlayışlılıkmış,kültürmüş falan filan hepsi zırva. Hatta efendi adamlar her zaman itici olurlar çok da yakışıklı değillerse hiçbir kız yanına gelmez.
              axsdffvbzvbnnm

Yorum

• kadınlar para avcısıdır.

Yorum

• zaten hep ister bu kadınlar, ama revaçta olan tip ; evde yan gelip yatan, eşinin (ne kadar uyuyor orası da tartışılır) her türlü sinir sistemini bozan, kadın parası ile geçinmeyi adet edinmiş olanı galiba. Bu tipler gerçekten mülayim ve içten olanlara göre daha inandırıcı geliyor kadınlara, neden acaba ?
                  ---- aynanın diğer yüzü her zaman karanlıktır ----

Yorum

• ben bu konuda şahsımın analiz edilmesi gerektigini dusunuyorum..arastırmaya katkı sunması için de beni seven kadınlara bunun nedenlerini sorup buraya yazabilirim..

Yorum

• Çok güzel bir laf var.Bir kadın sizi milyoner yapabilir.Tabi trilyonersiniz.
                      Mutluluklar ve zevkler değil
                      Acılar büyüdükçe
                      Gelecek ve ikbal arayarak değil
                      Geleceğini koyarak
                      Yalnızca dostluğu ve arkadaşlığı değil
                      İhaneti ve satılmışlığı da görerek
                      Yaşadıkça ve yaşlandıkça değil
                      Direndikçe
                      Direndikçe büyürsün dostum
                      Direndikçe...

Yorum

• sığınacak bir liman...

Yorum

• evet bayanların en çok aradığı özellik, erkeklerin onları koruması ve güvende hissettirmesi.
                          Her şey güzel olacak...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
                            evet bayanların en çok aradığı özellik, erkeklerin onları koruması ve güvende hissettirmesi.
                            kesinlikle

Yorum

• Kadınlar dürüst lafının arkasında duran ciddi Erkekleri isterler normalde ama, Genelde tercihlerinde üçkağatcı,çapkın,yalancı,onu oyalayan erkekleri tercih ederler. Sonrada genelleme yaparak erkeklerin nekadar kötü olduğu kanısına varırlar. Siz temiz kalp dürüst iseniz şansınız çok düşüktür
                              Bide burdan kadınlara bir mesajım var evlenmeyecekseniz oranızı buranızı öptürmeyin elin zibidileri ile gününü gün edipte sonrada dürüst sadık kadın rolü oynamasınlar 2 güzel söze kanmasınlar.

Yorum

• En temelinde güven, güvenilirlik ararlar...katılıyorum
                                Çözüm genelde ummadığımız, bakmadığımız yerdedir

Yorum

İşleniyor...
                                X