Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HATunların ErkekLerde aRadığı ÖzellikLer??

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ben şunu gözlemledim ...... Yakışıklılık ilk etapta kızları size çeksede ağzınız iyi laf yapmıyorsa hiç bir işe yaramıyor ))

Eğer Kızları güldürebiliyorsanız olay bitmiştir ...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Sunset View Post
      Ben şunu gözlemledim ...... Yakışıklılık ilk etapta kızları size çeksede ağzınız iyi laf yapmıyorsa hiç bir işe yaramıyor ))

Eğer Kızları güldürebiliyorsanız olay bitmiştir ...
      katılıyorum..

mesela ben bazen internette kendimi gostermeden karsıdaki kızları guldurerek kendime asık etmisimdir..hemde defalarca kez..ama bazen asık olmaları için bu yetmiyor olabilir, o zaman yakısıklılıgımı devreye sokarım..yine yetmese derinligimi ve hüznümü..oyle oyle giderim..ayıptır soylemesi her turlu ozellik bende var..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
        katılıyorum..

mesela ben bazen internette kendimi gostermeden karsıdaki kızları guldurerek kendime asık etmisimdir..hemde defalarca kez..ama bazen asık olmaları için bu yetmiyor olabilir, o zaman yakısıklılıgımı devreye sokarım..yine yetmese derinligimi ve hüznümü..oyle oyle giderim..ayıptır soylemesi her turlu ozellik bende var..
        insan türünden bahsediyoruz di mi??

tamam tamam tıslama hemen bugün pek havamda değilim...))
        cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

katılıyorum..

kitap aga ben senin gibi bir insan görmedim eğer yazdığın yazılarda olduğu gibi biriysen senin spermlere beckham'ınkinin 10 katı para verirler. niye gidip satmıyorsun? he? niye? he? niye?
          Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
          Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
          Aldatıyor,aldanıyoruz
          Üç öğün de...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mia View Post
            insan türünden bahsediyoruz di mi??

tamam tamam tıslama hemen bugün pek havamda değilim...))
            nerdesin sen..yardıma ihtiyacın varsa soyle..enerjilerimizle iyilik dileriz..bak diger baslıklarda olumlu dusunmek falan diyolar hafife alma, en azından bi 20 kisi iyi ol iyi ol diye enerji yollarsak, iki gune kalmaz gobek atarsın mutluluktan..enerji falan diyorum işte..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: kılıç View Post
              kitap aga ben senin gibi bir insan görmedim eğer yazdığın yazılarda olduğu gibi biriysen senin spermlere beckham'ınkinin 10 katı para verirler. niye gidip satmıyorsun? he? niye? he? niye?
              işte bu yuzden ben ozellikliyim, bu yuzden baskası degil..işte bendeki ozellikler baskasında olsa bak neler yaparmıs..sperm satısı yapmıyorum, isteyen kadın olursa bizzast kendisi geliyor. çalışma tarzım bu. biraz da prensip meselesi..

Yorum

nerdesin sen..yardıma ihtiyacın varsa soyle..enerjilerimizle iyilik dileriz..bak diger baslıklarda olumlu dusunmek falan diyolar hafife alma, en azından bi 20 kisi iyi ol iyi ol diye enerji yollarsak, iki gune kalmaz gobek atarsın mutluluktan..enerji falan diyorum işte..
                20 kurtarmıyor üstadım.. En az 40 olursa hafif bir tebbessüm çıkabilir ifademden..)

Yorum

• Sonsuz güven yaşabilecek kadar para ve ruhumu doyuracak kadar ilgi isterim. Bayanından bayanına değişir bu istekler. Hayattan ne beklediğiyle alakalı bır bayanın erkekten isteyeceği şey. Maddi olarak rahat bir yaşam istiyorsa kredi kartı ister. Gösteriş seviyorsa yakışıklı ister falan filan. Ama bütün bayanlar para ister diye genellemek yanlış olur. Nasıl ki bütün erkekler kadınlardan sadece faydalanmak ıstemıyor ve bazı bayanlar butun erkeklere sapıkmış muamelesi yapıyor. Bütün kadınların para düşkünü oldugunu dusnmekte bunun kadar yanlış olur bence.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mia View Post
                    20 kurtarmıyor üstadım.. En az 40 olursa hafif bir tebbessüm çıkabilir ifademden..)
                    o zaman ne halin varsa gör..20 yetmezmiş..git baska forumdan bul 40 kisi,,sanki tavuk buluyok, hakkediyon sen ne diyim..sinirli smiley..(sıkıntılı anlarda tebessum edilmeyecegini biliyorum, ben oylesine yazarım, ben bazen yazarken sinirden sıkıntıdan bitmisimdir, ama yine de rasgele sallarım, refleks meselesi)

Yorum

o zaman ne halin varsa gör..20 yetmezmiş..git baska forumdan bul 40 kisi,,sanki tavuk buluyok, hakkediyon sen ne diyim..sinirli smiley..(sıkıntılı anlarda tebessum edilmeyecegini biliyorum, ben oylesine yazarım, ben bazen yazarken sinirden sıkıntıdan bitmisimdir, ama yine de rasgele sallarım, refleks meselesi)
                      Senden olunca alınmayacağımı bilirsin. Bak tebessüm ettim..

Yorum

• şöhret hariç herşey olsun hayır diyemem walla.
                        kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

• Hatun değer görmek ister, değer vermek ister. Mesele budur
                          Gülen Gözlerimin, ağlayan göz bebeği; Böşram ...

Yorum

• Başlık falso, Hatun demekle, baştan kaybetmişsin
                            “Bir yüksekliğin, bir başıma olduğum bir yüksekliğin en ucundayım. İnemiyorum. Yaşayamıyorum. Ölemiyorum.”
                            Tezer Özlü

"…kendini öldürme fikrini bu kadar çok seven biri kendini de çok seviyor demektir... kendini ve deliliğini"
                            Mine Söğüt

''İnancın son noktası hiçbir şeye inanmamaya inanmaktır.''
                            Anatole France

Yorum

• Sadece biraz anlayış ve kendisine değer verildiğini hissetmek ister..Ama biz erkekler bunları bile yapmaktan aciz olabiliyoruz çoğu zaman sevgililerimize..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: jim morrison View Post
                                Sadece biraz anlayış ve kendisine değer verildiğini hissetmek ister..Ama biz erkekler bunları bile yapmaktan aciz olabiliyoruz çoğu zaman sevgililerimize..
                                öz eleştiri yapabilmekte bir erdemdir.demek ki gerektiğinde bunu yapıyorsunuz..

Yorum

İşleniyor...
                                X