Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HATunların ErkekLerde aRadığı ÖzellikLer??

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

sevgiLi KarTanesİ sana 3 cevap VerMek isTiyoruM .
    1.KlaVyeDe değiL benDe BozukLuk WAr böylE yazmaK hoşuma GidiYor eğer isTerseN sen gel burayA ben söyleyeyim SeN yaZ.2butun kadinlar derken i nerDe kuLlAnDıM , HeR kaDın ayrI bir dünYA3.yoksa sen sadece para duskunu olan bir kac geri zekali ile karsilastin da butun kadinlari mi oyle saniyorsun?
    EveT biRkaç tanesiYle karşılaştıM ve onLarıN yüzüme BakMalarınDan nefreT ediYoruM SaNa cevaplarım Bu kadaR sormaK istediğin başkA birşeY warSa sevinirim AbLam SaYılıRSın.
    şiMdi teK kültüR war aVruPa neysE bizde oyuZ.
    -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

Orjinal yazı sahibi: casten35
      Bu genellemelere çok gıcık oluyorum. :evil: :x
      Kadınlar erkekte ne ararmış??? Hangi kadın, hangi erkekte?? Ayşe paylaşım istiyor, fatma birazcık rahatlık için para.... Neden insanları bu kalıplama merakı?? Hazır cevap yok dostlar. Keşfetmek için biraz çaba gösterin çevrenizdeki kadınları.. Böyle toplumsal paradigmalarlarla (para, kariyer, paylaşım vs) zaten bildiğinizi varsayarsanız onları, bulduğunuz sadece kendi yansımanızdır.Kadınların hepsi ayrı bir dünya keşfedilecek ve maalesef hayat çok kısa : Bir tanesini keşfedebilseniz bile tüm bir hayatı doldurur zaten
      ZaTen keşFedebilmeK içiN buRdayıZ.

Yorum

ya burDa AnlatıLmaZ amA içimDe kaldı demek istediğim erkeğin(yani beniM) bir kadına sadece güzelliği için aşık olamayacağı örnek vermek gerekirse;Bİr Ara öğretmeler odasınDa otururuYoruM karşınDa dA bi bayAn benDE göz uCu ile baKIyoRUm hiç güzel birisi değil haTTa tombul.SonrA oturuyor karşıma MeĞer o tombulluğu hamile imiş aman Allahım ne Kadar taTlı nazik , kibar zerafet dolu o konuşuyor ben hayaL kuruyorum yaNİ güzellLLİk sırF dış GüzElliK sanaNlaRA eVli olMaSA ve yaşım TuTsa ona evlenmE teklif eDeceğim nerdeyse..aBİ çok duYgusaLım şimdibi saHne geldi sinemadAn aklıMa glAdyatöR filmindE ben size sahneyi kısaca öZetleyEyim SezaR RomA hüküMdarI savaşLardA başarılI olmuş geNeraliNİ roMA ya tayiN ediP bi Nevİ tahtI ıona bıRAkaCak şimdi konuşmalAra geçeliM
        SeZar: seNİ RomA yA koRuyucu tayin ETTim kaRArın NediR?
        GeneRAl:ben 2 yıL 89 gün ve 5 saattir evdeN uZağıM karımA, eviMe çocuğuMa gideceğim..
        sSezAR:İşte seNi bunuN için SeçtiM sen temiZ biriSin
        GeneRAl:AffERerSiniZ ama eVe gideceğim
        sSezAReKi sabaHa kadaR düşün..adamA krallıK veriliyor ama aDam karıM diyoR sonrA odadan ÇıkıP seZArın kızI çıkıyor
        seZArın kızI:BunCa zamanDır seni DüşünüYorum
        GeneRAl:teşekKÜrlER prenSES
        seZArın kızI:şimDi ne yapacaKsın?
        GeneRAl:Eve gideCeğim
        seZArın kızI:E kralLIK seNin
        GeneRAl:....
        SonRası malUm hanGi erkeK yapabilir BunLarı veya hangi kaDın bekleyebilir kocasınI 2 sene taBİ bekLeyeN beKlemiŞ ve tarihE geçmiŞ niNeleriMİz gibİ inşallaH banA dA niNEleriMiz giBİ bi hatuN geLir..oluR mu ?belKi

Yorum

Bazı kızlar özellikle çocukluğundayken çok para sıkıntısı çekmiş olanlar genelde çocuklarınıda aynı şekilde büyütmek istemediklerinden paraya önem veriyor olabilirler.Onlar için para araç olmaktan çıkıyor ve amaç oluyor..zengin koca hayalleriyle yatıp kalkıyorlar.zengin koca buluyorlar belki ama amaçladıklarına ulaşınca gözlerindeki perde kalkıyor mutluluk diye peşinde koştukları şeyin aslında o olmadığını anlıyorlar ama artık geç oluyor....tabi bu sadece benim uydurduğum bir senaryo farklı verisyonlarıda olabilir..

Yorum

"Eger bir seyleri degistirmek istiyorsan once kendinden basla" diye guzel bir deyis vardi o geldi aklima.

Yorum

Varlık yokluk derdini aklından sil;
              Bırak öteleri de kendini bil.
              Doldur şarabı, geniş bir nefes al:
              Kaç nefes alacağın belli değil.
              ---Hayyam---

Yorum

buraSı iyiCe karışTı :lol: ben de ne sorduğumu UnUttuM şimdi aklımA geldi benİM sormaK istediğim bir bayan yanınA bi erkek GelDiğiNde ve onA evlilik olsun, arkadaşlık olsun, flort olSuN,bayanLa bi şeyler paYlaşmaK istediğinDe aDamın en çok hangi ÖzelLiklerİ öN planA çıkaR...yaNİ kadıN ne isTEr eN çoK

Yorum

Beni en çok etkileyen, kendine güveni, kültür seviyesi, güler yüzü ve içtenliği ve bana benzeyen özellikleri. Çılgın olmalı mesela, dar görüşlü olmamalı, gelişimi sevmeli, yeniliklere açık olmalı, dürüstlüğe , paylaşıma önem vermeli, duyguların değerini ve gereğini bilmeli, eğlenmeyi de sevmeli, olgun olmalı yeri geldiğinde sorumluluktan kaçmamalı, yeri geldiğinde çocuklar gibi eğlenebilmeli, çapkın olmamalı, insanları değerlendirebilmeli, beni de tabi, istemediğim bir şey için ısrar etmemeli, emri vaki yapmamalı, bağ ve bağımsızlık arasındaki ölçüyü bilmeli...Of çok şey istedim. Baştakiler yeter. İnsan biraz da kendi gibi birini arar işte herhalde, hepsi bu...Ama tamamen aynı değil, farklılıklar da olmalı tabi.. Ya çok uzattım, kafa dengi olmalı işte...

Yorum

EvEt BAYAĞI uzaTmıŞın oldu olCak yemeK yapMasınI da BilSin :lol:
                    ya herNeiSe samimi olduğuN içiN teşekkürler

Yorum

Neden olmasın ? Biliyor zaten...Benden de güzel yapıyor, hayranım

Yorum

aBi bu kadınLaRIN kullaNIM klaVUzU yok mU hoşlandığım kıZ ne istiyor haLa çözemedim her seferinde çıKma teklif ettiğimde tAmaM şu gün DiyoR sonRa gelMiyoR yaDa işim VaR ya BeN anLataMıyoruM derdiMi ya da o anlamıYor 4 senedir PeŞinDeyiM amA olmuyoR tamaM ya seninLe yemEğe çıkMak istemiyoRuM de yaDA banA senDEN hoşlaNMIyoruM de GİT işiN cıvKI çıkTI ben dE kıZı bekLİyoruM erkeK arkadaşınDAn ayrılaCak diye SonRA giDİyorum aynı MAnZArA tamam bend en hoşlaNmıyorsun amA bari adaM 4 senedir peşinde Barİ bi defa olsuN şu ne diyoR bi defa da gideyim konuŞayım demiyor bu cumA ya 8 de buluşalım mı cuma ya daha çok var bakalım geçen cuma nerdeydin işiM var dı saNa aşık olanında sana DA diyemiyoruM ya birİ benİ durdursuN

Yorum

yA abi o kadaR süper kızlaR var taM annE olacak ben de nerde bi uçuK var onu buluyorum arkadaşlar diyor abi sen onun makyaj parasını yetiremezsin ben haLa pembe hayellerle dolaşıyoruM

Yorum

Şu kadınların kollanması kadar saçma bir şey olamaz. Bu kadar ACİZ ler mi?

Yorum

hayatta insanlar hep mutlu olmak isterler.bu yuzden yakısıklı prens beyaz atıyla gelerek kızı alıp rahatın mutluluğun olduğu yerlere götürmesini bekler kızlar.günümüzde yapılan çıkar evlilikleri toplumun ahlak yapısını sarsdığı gibi insanların psikolojisinide sarsıyor.evliliklerde nedense yarının yetişkinleri düşünülmüyor annne ve baba bir ilişkiyi kafalarına göre yaşıyorlar çocuklar bu ikilem altında eziliyor.evliliğin temelinde bunların hepsi olmalı belki ama en önemlisi karşılıklı saygı olmalı.bu sadece ailede değil toplum içinde böyle olmalı.gazeteler haberler yozlaşan kültürümüzden binlerce örnek veriyor her gün biz hala mutluluğu parada,kariyerde,...arıyoruz.bütün bu olumsuzlr,kavgalar,cinayetler hep ben olma bilincinden ileri geliyor.umarım bir gün biz olduğumuzu anlarız.

Yorum

beN ÇözemeDiM bu kıZları ya tamam gel bi günde konuşalım ona da hayır tamam biz birbirimize uygun değiliz bende onu sana anlatıyorum zaten sadece istediğim 4 sene boyunca peşindeyim bi defa olsun gel konuşalım yok hala dalga aman ya ne yapalım ben yapabileceğimi yaptım artk ben den bu kadar

Yorum

İşleniyor...
                                X