Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HATunların ErkekLerde aRadığı ÖzellikLer??

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

paranomanyak ben onu 4 ay önce yazdım yaF ozamanda yoktu yenge şimdi de :P ...
    Unutma biz yarın evimizde huzuru bulmak için evleniyoruz. öyle herkesin aradığı farklı huzur 8)
    -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

Geçenlerde bir arkadaşım bana dediki hangi genç kızı tanıdıysam mutlaka parası olmalı gibi cümleler kullanıyorlar..Bence güzel bir işi olmalı bu kızlar şaşırdı galiba diyede espiri yaptı.Yoksa üç gün sonra sefilleri oynamak istemiyoruz diyorlar..Bu arada bu arkadaşım gazeteci..Oldukça geniş bir çevresi ve girdiği çıktığı mekanlarda oldukça geniş.Bekar bir erkek olduğu için sanırım kendince bir anket yapmış. Bende ona evet çok haklısın çünkü aç karnına aşk ve sevgi olmuyor dedim..Evet arkadaşlar bir erkeğin ilk önce güzel bir işi olmalıdır. Çünkü eşini ve çocuklarını idame ettirebilsin.Eşinin tek başına mücadelesi yeterli değil.İnsanlar ne arar bilmem ben evlenirken eşimle işine ve çok iyi anlaşabilmemize ve birbirimize duyduğumuz derin sevgiye dikkat etmiştim.Parası olmayabilir. Ama güzel bir işi olursa el birliği ile çalışılır ve yaşam gayet güzel sürdürülebilir. Eğitimli bir bayansan mutlaka eğitimli bir erkekle evlenmek istersin. İleride aranızda eğitim eksikliği duyulmasın.Senin baktığın pencereden bakarsa çokta iyi olur. Çünkü fikir uyuşmazlığı ve anlaşamak en tehlikeli tarafı..Tabikii bunlara ilaveten sevmek..(Laf aramızda sinirli,asabi,ukala,pasaklı,cimri,maç kolik,içkici,kumarbaz,çok bağırıp çağıran,önemli günleri hatırlamayan, aşırı kıskanç,anlayışsız ters erkeklerede kızlar sinir oluyorlar)
      <div>Dusunmeden konusmanın cezası konustuktan sonra dusunmeye mahkum olmaktır.Oyle horozlar vardır kı ottuklerınde gunesin dogdugunu sanırlar.En buyuk cezaevı cahıl bır ınsanın kafasının ıcıdır.</div><br />

Yorum

bulunması zor ama bence bütün özellikler olmalı(biraz aç gözlülük mü oldu :lol: )ya ben ce hayatı paylaşabilecek yakışıklı olması önemli diil kültürlü ve anlayışlı olması yetrli bence
        <div><em>THE LONLİNESS İS NOT SHARED</em></div><br />

Yorum

?

bence bir ömür boyu hayatı paylaşacak birini arıyordur..
          '' Okyanus yürekli dostum! ...''kafkasyali36

Yorum

Orjinal yazı sahibi: daywalker45de
            paranomanyak ben onu 4 ay önce yazdım yaF ozamanda yoktu yenge şimdi de :P ...
            Unutma biz yarın evimizde huzuru bulmak için evleniyoruz. öyle herkesin aradığı farklı huzur 8)
            Olur be day kardeşim Kafanı yorma. Bir anda hiç ummadığın yerden bir bakmışsın karşında. O gün paro dediydi dersin.

Tabiki herkesin aradığı farklı huzur. Önemli olan uyanını bulmak olduğu gibi orta yolu bulmayı da bilmek gerek. Bi de herşeyin hayırlısını dilemek gerek.

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pozitif_pozitif
              Geçenlerde bir arkadaşım bana dediki hangi genç kızı tanıdıysam mutlaka parası olmalı gibi cümleler kullanıyorlar..Bence güzel bir işi olmalı bu kızlar şaşırdı galiba diyede espiri yaptı.Yoksa üç gün sonra sefilleri oynamak istemiyoruz diyorlar..Bu arada bu arkadaşım gazeteci..Oldukça geniş bir çevresi ve girdiği çıktığı mekanlarda oldukça geniş.Bekar bir erkek olduğu için sanırım kendince bir anket yapmış. Bende ona evet çok haklısın çünkü aç karnına aşk ve sevgi olmuyor dedim..Evet arkadaşlar bir erkeğin ilk önce güzel bir işi olmalıdır. Çünkü eşini ve çocuklarını idame ettirebilsin.Eşinin tek başına mücadelesi yeterli değil.İnsanlar ne arar bilmem ben evlenirken eşimle işine ve çok iyi anlaşabilmemize ve birbirimize duyduğumuz derin sevgiye dikkat etmiştim.Parası olmayabilir. Ama güzel bir işi olursa el birliği ile çalışılır ve yaşam gayet güzel sürdürülebilir. Eğitimli bir bayansan mutlaka eğitimli bir erkekle evlenmek istersin. İleride aranızda eğitim eksikliği duyulmasın.Senin baktığın pencereden bakarsa çokta iyi olur. Çünkü fikir uyuşmazlığı ve anlaşamak en tehlikeli tarafı..Tabikii bunlara ilaveten sevmek..(Laf aramızda sinirli,asabi,ukala,pasaklı,cimri,maç kolik,içkici,kumarbaz,çok bağırıp çağıran,önemli günleri hatırlamayan, aşırı kıskanç,anlayışsız ters erkeklerede kızlar sinir oluyorlar)
              Bu dediklerin bence referans alınması gereken yazılar pozitifx2. Aydınlatıcı...

Yorum

....Evet bende aynen MAN e katılıyorum...gülmekten katılıyorum))))))

Engin , bilgili teneke yığınım benim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fregile
                  ....Evet bende aynen MAN e katılıyorum...gülmekten katılıyorum))))))

Engin , bilgili teneke yığınım benim
                  Çekemiyorsun di miiiiiiiii? :lol: :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: paranomanyak

Cahil olan toplum yapısına bunlar direk veya alttan mesaj olarak gidiyor. Herkes bizim gibi kimin neyi yapmak istediğini anlamıyor! 8) Anlıyorsun di mi beni?

Geçen bir abimizle konuşuyordum. bana dediki: benim eşimin kulağı sağır ama eve geldiğimde huzurum var. Önemli olan eve geldiğinde huzuru bulabilmektir.

Huzurun tanımı da kişiden kişiye değişir.

Unutma biz yarın evimizde huzuru bulmak için evleniyoruz.
                    kanka seni çok iyi anladımda o beyefendi kocaya da hayran kaldım.Yaf bu gibi adamlara hayran kalıyorum..Belki eşi o adamı o halde bırakırdı yada başka birisi o halde bırakırdı .... 8)

Yorum

• valla tüm msjları okuyamadım 4 sayfa dolmuş kusura bakmayın..ben kendi açımdan söyleyeyim...benim bir erkekte aradığım en önemli şey güç ve kendine güvendir..yani öyleki sevdiğim erkek beni her türlü kötülükten ve zor durumdan koruyabilecek güçte olmalı ve kenine güvenmeli ..öle yani...öptüm hepinizi...

Yorum

• sana bi superman lazıM mutluluklaR 8)

Yorum

• Zeki olamsı yeterli..............

Zaten öyle ...Darısı herkesin başına.....

Yorum

• Sevgili Fregilecim....

Neden gülüyorsun paronun bu haline... ..Hoşgörsene azıcık arkadaşımızın güzelmi güzel bir sevgilisi var(Biz bilmiyoruz ama o öyle diyo) bence haklı.İleride bayanların nasıl bir erkek istedikleri konusunda bilgili olmak istiyor.Hüsrana uğramamak için..Referans almak istiyor ne yapsın.Son derece akıllı bir yaklaşım..İleride ben nerde hata yaptım dememek için..

Sende abla olda yol göster..Güleceğine yardımcı ol biraz.Hernekadar daywalker bu konuyu açsada paroyu çok enterese etmiş demekki.... Anla artık..... ))))))))))))) Hele hele bu konularda engin bilgili olmak gerekiyor ..... )))) senin bilgilerinede ihtiyaç duyacağı muhakkak..... ))))))))))Hadi bakalım öyle iki kelime yazıp kaçmak yok . Tecrübeli bir bayan olarak .Yaz detaylarıda bekar beylere örnek olsun... ))))))))))))
                            <div>Dusunmeden konusmanın cezası konustuktan sonra dusunmeye mahkum olmaktır.Oyle horozlar vardır kı ottuklerınde gunesin dogdugunu sanırlar.En buyuk cezaevı cahıl bır ınsanın kafasının ıcıdır.</div><br />

Yorum

• POZİTİFx2 Teşekkür ederim... :lol: :lol: :lol: Şövalyem dış güzellikleten çok iç güzelliğimden bahsetmiştir diyeceğim ama cadılık var bende biliyorsunuz artık :twisted: :twisted: :twisted: mütavazılık yapmıyım ya da yapıyım :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

neyseee.....

şövalyem çok tatlısın.....

Umarım herşey en az şimdiki kadar mükemmel olur....

Sevgilerle kesske......
                              <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: pozitif_pozitif
                                Sevgili Fregilecim....

Neden gülüyorsun paronun bu haline... ..Hoşgörsene azıcık arkadaşımızın güzelmi güzel bir sevgilisi var(Biz bilmiyoruz ama o öyle diyo) bence haklı.İleride bayanların nasıl bir erkek istedikleri konusunda bilgili olmak istiyor.Hüsrana uğramamak için..Referans almak istiyor ne yapsın.Son derece akıllı bir yaklaşım..İleride ben nerde hata yaptım dememek için..

Sende abla olda yol göster..Güleceğine yardımcı ol biraz.Hernekadar daywalker bu konuyu açsada paroyu çok enterese etmiş demekki.... Anla artık..... ))))))))))))) Hele hele bu konularda engin bilgili olmak gerekiyor ..... )))) senin bilgilerinede ihtiyaç duyacağı muhakkak..... ))))))))))Hadi bakalım öyle iki kelime yazıp kaçmak yok . Tecrübeli bir bayan olarak .Yaz detaylarıda bekar beylere örnek olsun... ))))))))))))
                                ABLALARIMIN yol göstermesi gerçekten çok önemli. Çünkü siz kızları bizden daha ii tanıyorsunuz. Bilgeliğinizle birleştirerek deneyimlirinizi bize aktarın lütfen.

Ama fregile ne anlar. Anca HAHAHA-HİHİHİ :lol: :lol: (Ihı laf gelecek :lol: )

Yorum

İşleniyor...
                                X