Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HATunların ErkekLerde aRadığı ÖzellikLer??

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: aparkat View Post
    Başlık falso, Hatun demekle, baştan kaybetmişsin
    hatun kelimesini severim ben..tabi hatunluğundan memnun olanlar için...::)))))))

Yorum

• Değer görmek en buyuk ıstegımızdır genelde.. bide ilerde evlenmek tabi :105:

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: angelica View Post
        Değer görmek en buyuk ıstegımızdır genelde.. bide ilerde evlenmek tabi :105:
        inş.oda olur canım...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: panik View Post
          inş.oda olur canım...
          İnş şekerim ...

Yorum

İnş şekerim ...
            ::::::::::))seni şekerciler götürsün !

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: panik View Post
              ::::::::::))seni şekerciler götürsün !
              Beni şekerciye mi layık gordun askolsn senı de dondurmacı gotursun !

Yorum

Beni şekerciye mi layık gordun askolsn senı de dondurmacı gotursun !
                çok güldürdün beni...)))))))))))kahkaha ikonu bulamadım.dondurma yemekten boğazım şişmese iyidir.hep çocukalrın yüzünden

Yorum

• son şıkkı işaretleyen kadınların tamamı yalan söylüyor hepsinin istediği yakışıklı,güçlü,zengin bir erkek itiraz eden varsa buyursun.
                  FOREVER ALONE!

Yorum

• madem öyle neden sadece sadece yaslanabileceği ve duygularını paylaşabileceği bi adam şıkkını işaretliyorlar açıklar mısın.bu basbaya ikiyüzlülüktür.
                    FOREVER ALONE!

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ayseglk
                      memnuniyetle seni andınlatıcam !

bir erkek yakışıklı olduğu sürece özgüven sahibidir ,
                      evine ekmek götürebildiği derecede onurludur ,
                      ve son olarak güçlü bir erkek asla bu gücünü kadınlar üzerinde kullanmaz...
                      bundandır ki bu üç özellik her zaman kadınları cezbetmiştir ve cezbetmeye de devam edicektir
                      soruma cevap vermiyorsunuz ben diyorumki neden yakışılklılık,kültür,karzima şıkkını değil de saçma sapan olan sonuncu şıkkı işaretliyorlar.
                      FOREVER ALONE!

Yorum

• ilk şıklar gelip geçici şeyler neden onları işaretleyelim ki
                        Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

• madem öyle bu dedikleriniz lafta kalmasın gerçek hayattada görelim sizi gidi yalancılar sizi.aşağılık canlılar.
                          FOREVER ALONE!

Yorum

• olay kadın erkek meselesi değil sadece, davranışlarına makyaj yapan erkekler de olabilir. ayrıca merak ettim başlık erkeklerin kadınlarda aradığı özellikler olarak açılsaydı gelen cevaplar ne olurdu?
                            Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: defne View Post
                              olay kadın erkek meselesi değil sadece, davranışlarına makyaj yapan erkekler de olabilir. ayrıca merak ettim başlık erkeklerin kadınlarda aradığı özellikler olarak açılsaydı gelen cevaplar ne olurdu?
                              defnecim paralama kendini bazı olgular değişmez..

Yorum

• Piliçler genelde para tip konuşma üçlüsüne hayrandır.Bunlardan biri bile eksik olsa piliçlerle aran iyi olmaz
                                Mutluluklar ve zevkler değil
                                Acılar büyüdükçe
                                Gelecek ve ikbal arayarak değil
                                Geleceğini koyarak
                                Yalnızca dostluğu ve arkadaşlığı değil
                                İhaneti ve satılmışlığı da görerek
                                Yaşadıkça ve yaşlandıkça değil
                                Direndikçe
                                Direndikçe büyürsün dostum
                                Direndikçe...

Yorum

İşleniyor...