Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HATunların ErkekLerde aRadığı ÖzellikLer??

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Ya bu kızlaR erkeklerİ ne olAraK görüyoR bi erkek bi kızLa konuşmak istediğin de ne anlıyor biri bana bunu anlatır MI? yinE çıldıracağım aşk mI aaman aman
    -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

abi 4 yıldıR psikoloji okuyorum amA şimDi en büyüK hataM kadınlarıN bi anLataN yaDA anLayaN bişeyler aradıM ama yok yok yok. ya ne yapacağım beN zorlA kıZI kaçırıP seN ne İstiyoRsuN mu diyeceğiM yaDa BAŞIMI duvara vurup yeni bi aşka Mı yelkeN açmak lazım amA aptallıK benDE 1 kişi hayatımDA olsuN demek evet maNtıksıZlık sonrA diyorlaR erkeklerin gözü dışarda hem adamları anlamayın heM suçlumuş gibi adamlara laf atın

Yorum

Kacan kovalanir olayini biliyorsun di mi? birak kovalamayi bakalim ne olacak.

Yorum

şiMdi duruM değişTİ duyAN aa o kıZ sanA yakışıyoR mU demeYE başLaDı aslınDA haklılaR bi yöndeN de kız durMadaN erkek değiştiriyoR discolarDA şurDA buRDa yaptıklarını anlatıyoR
          olUM sAnA GELİr Mİ bEN YİnE SİzE NE kARDEŞİm HOŞLANIYORUm DİyoruM ama artıK yorulDUM ne yapalıM buraYA kadaR belKİ bi başkA baharA ama bi fahişe bilE olSA yiNE de aşığıM OnA çıldırıyoruM sadeCE bir keZ yanınDA oturup onA aşkımı itiraF edip GözLeriNE bakmaK istiyoruM ama NafiLE kıZ hoşLanmıyoR tamam aMa 10 defa gelmişŞ yanıNA tamam flört de istemiyoruM sadeCE bi KeZ beNi dinLE amA yok yok halA dalga geçiYOr yA konuştuM dalga geçTİ başkası konuştu onA da olmaZ aMMa ne yapalıM artıK hayelleriMde yaşayacaK
          hATTa duyaN arkadaşlar ReziL ediyosuN kendiNi dediler beN de olsuN bi defa konuşsak yeter saNki kıZ kounşacaK giBi yeNi erkek arkadaşıylA dolaşıyoR yiNE ama yine de aŞK güzel şey aşık olduğunA ulaşamasanDA belKİ banA hanım hanım belKİ de tesettürlü biRİ laZım ama iştE kalp bu aşk bU yaşaMak laZım yaşayaN biliR aMa şuNu anlaDım kızA güveniyosaM ve aşıksaM kıZ ne olrSA olSuN bırakmayCAğıM

Yorum

Ya konu esastan bayağı uzağa gelmiş de düşüncemi söylemeden edemiyecem. Kafama da takıldı hem!

~~ Erkek güçlü olmalıdır, kadınsa güzel! ~~
            Bir arkadaşımdan bir an duyup "Helal olsun be, süper söz!" olduğum bir cümleydi.

Güçlülük; para, korumak, rahatlığı hissetmek, yanındaki sıcaklık (kimisine göre),...

Güzellik; güzel olmak :lol: , cilve, naz, tatlılık,...

Tabi her iki cinsin (aklı başında bireyin) aradığı özellikler vardır: güven, sadakat, saygı, sevgi, aşk ( :?: ),... falan filan bilmem (Org. İşl. filminden kesit :!: )

Hem deneyimliler (hani şu yıldızı güzeeel güzeeel parlayanlar) ve diğer deneyimliler (daha yıldızı sönük olanlar ~benim yıldız gibi ~) ve de deneyimsizler;; fikirlerinizi belirtin lütfen!

Yorum

Ben bu işlerden anlayabilseydim, şimdi yalnız olmazdım herhalde... Güzellik ve güç...? İkisi de göreceli , değişken ve kalıcı değil. Aşkın, sevginin bunlara bağlı olduğunu hiç sanmıyorum. Öyle olsaydı mutluluğu yakalardım diye ukalalık yapsam nasıl olur...?

Bir de şu yıldız meselesi, ben rengini hiç beğenmedim. Gri hali bundan iyiydi. Şimdi sanki, alüminyum kağıt sarılmış , plastik gibi geliyor bana... Ama önemli değil, dediğim gibi önemsediğim gözlerdeki yıldız benim için. Onu koruyabildiğim sürece sorun yok...(paranomanyak şövalye , sen yıldızlara taktın diye bu açıklamayı yaptım... )

Yorum

...

Yorum

Ya ben buRDA o kadaR yazıyoruM ama bi şöyle deneyimli evli barklı bi hanım çıkıpta lan biz şunlarI istiyoruZ demiyoR sonRa da bey beni dinlemiyor taBİ dinlemez adama doğru dürüst anlatmıyorsun ki adam eve geliyoR başlıyoR taramalı tüfek misalı dır dır Ne bU yaW?
                  SonRa kullAnmA klavuzu var mı deyince banA kızıyolaR

Yorum

HATunların ErkekLerde aRadığı ÖzellikLerin En önemlisi?
                    Para
                    21% [ 6 ]
                    kariyer
                    3% [ 1 ]
                    yakışıklılık, kültür, karizma
                    10% [ 3 ]
                    şohret
                    3% [ 1 ]
                    sadakat
                    17% [ 5 ]
                    sadece yaslanabileceği ve duygularını paylaşabileceği bi adam
                    42% [ 12 ]

Toplam Oylar : 28
                    heM oYlar böylE ya burayA oY verenleR hayaL kuruyoR yaDA teoride böyle günlük hayata dökemiyoruZ yaNİ aşK mı parA mı kısıR döngüsü?

Yorum

yA arkadAŞLAr PAYLAŞMAdAN EDEMİYECEĞİm yukarılarda da anlattıM bi hoşlandığıM kıZ vardı onu unutMuştuM ta ki mezuniyet gecesine kadaR yiNe oNu yanımDa görDüM taBİ beN de çıldırdıM görüR görmeZ haDİ ne isE dediM konuşmayacağıM aMA sonrA beNİ sahneyE davet ettiler hocalaR aileler falaN aldıM elimE mikrofoNu seviyoruM ben 4 senediR sınıftaN bi kıZa aşığıM diYe konuşmayA başladıM abİ ne komikTİ ama sonunDA bugüN kızlA konuştuM gözlerinE bakıp seni seviyoruM dediM taBİ artıK kızla bi ilişki yaşayamam ama yinE de onA duygularımı anlattım yA abİ iletişiM nasıl bişey konuşmak nasıl bişeY keşkE baştaN konuşsaydıM.

Yorum

"Ben bu işlerden anlayabilseydim, şimdi yalnız olmazdım herhalde... " pardon ya duygularını gıpraştırdığım için özür. Seni anlayabiliyorum.

"Güzellik ve güç...? İkisi de göreceli , değişken ve kalıcı değil. Aşkın, sevginin bunlara bağlı olduğunu hiç sanmıyorum. Öyle olsaydı mutluluğu yakalardım diye ukalalık yapsam nasıl olur...? "

tamam açıklayıcı oldu! da birşey gerçekse ukalalık değildir. Takdiri sana kalmış!

"Ya ben buRDA o kadaR yazıyoruM ama bi şöyle deneyimli evli barklı bi hanım çıkıpta lan biz şunlarI istiyoruZ demiyoR sonRa da bey beni dinlemiyor taBİ dinlemez adama doğru dürüst anlatmıyorsun ki adam eve geliyoR başlıyoR taramalı tüfek misalı dır dır Ne bU yaW?
                        SonRa kullAnmA klavuzu var mı deyince banA kızıyolaR"

Deneyimli abilerimiz; Dua edin biz yolun başındaki gençler için. :lol: :lol: :lol: hayır şimdi ben dua edecem, dua etmek de meziyet ister. Sen deneyimlisin bizim yerimize dua et ki Allah'tan doğru şeyleri iste bizim için. :lol: :lol:

Sevgiler ve de saygılarla...

Yorum

selam daywalker ; biz burda ne yazsak boş o kızın isteklerini bilemeyiz ama genelde hatunlar çok şey ister siz erkekler gibi bunlarla yorulma bence kendin ol zaten herşey kendiliğinden olur ama dediğim bu bizim isteklerimiz bitmez insan oğlu ben 2 hafta da acayip şeyler istemeye başladım aklıma gelmeyen şeylerdi. diyorum ya insan istekleri bitmezmiş bence sen kendin ol madden manen biyere gel bak nasıl faklılaşçak isteklerin.
                          Kendi olmayı isteyenlere sevgiler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: daywalker45de
                            yA arkadAŞLAr PAYLAŞMAdAN EDEMİYECEĞİm yukarılarda da anlattıM bi hoşlandığıM kıZ vardı onu unutMuştuM ta ki mezuniyet gecesine kadaR yiNe oNu yanımDa görDüM taBİ beN de çıldırdıM görüR görmeZ haDİ ne isE dediM konuşmayacağıM aMA sonrA beNİ sahneyE davet ettiler hocalaR aileler falaN aldıM elimE mikrofoNu seviyoruM ben 4 senediR sınıftaN bi kıZa aşığıM diYe konuşmayA başladıM abİ ne komikTİ ama sonunDA bugüN kızlA konuştuM gözlerinE bakıp seni seviyoruM dediM taBİ artıK kızla bi ilişki yaşayamam ama yinE de onA duygularımı anlattım yA abİ iletişiM nasıl bişey konuşmak nasıl bişeY keşkE baştaN konuşsaydıM.
                            Tebrik ederim mikrofon olayından çok etkilendim 8O süperrr ya gerçekten büyük cesaret göstermişsin..tebrik ederim...varsın ilişkin olmasın sen söylemişsin ya.Senin adına çok sevindim.

Yorum

"Ben bu işlerden anlayabilseydim, şimdi yalnız olmazdım herhalde... " pardon ya duygularını gıpraştırdığım için özür. Seni anlayabiliyorum.

"Güzellik ve güç...? İkisi de göreceli , değişken ve kalıcı değil. Aşkın, sevginin bunlara bağlı olduğunu hiç sanmıyorum. Öyle olsaydı mutluluğu yakalardım diye ukalalık yapsam nasıl olur...? "

tamam açıklayıcı oldu! da birşey gerçekse ukalalık değildir. Takdiri sana kalmış! "

Yine beni güldürdün paranomanyak şövalye, eminim sana şövalye dememize sinirlenenler de oluyordur ama boşver...

Şöyle bir düzeltme yapayım, değişen, kalıcı olmayan güzellik fiziksel güzellik tabi...

"Ya ben buRDA o kadaR yazıyoruM ama bi şöyle deneyimli evli barklı bi hanım çıkıpta lan biz şunlarI istiyoruZ demiyoR sonRa da bey beni dinlemiyor taBİ dinlemez adama doğru dürüst anlatmıyorsun ki adam eve geliyoR başlıyoR taramalı tüfek misalı dır dır Ne bU yaW?

Şimdi deneyimliyim desem mi demesem mi, evlendim ama boşandım. Bir de o var. Ancak söz hakkım varsa bekar ve daha önce evlenmiş biri olarak, ben kendimde, genelde bayanlarda ve erkeklerde şu hatayı görüyorum. Her ne kadar özgürlükten, birey olmaktan bahsedilse de evlenince bunu uygulamak pek kolay olmuyor. Bu konuda yetiştirilişimizin çok etkisi var. Benim arkadaş çevrem, giyinişim vs eşim tarafından aşırı bir baskıyla olmasa da değişti ne yazık ki...Ama bir daha asla böyle olmaz. Diyorum da ne kadar uygulayabilirim, bu konuda erkeğe de çok iş düşüyor. Hem sorumluluk, hem paylaşım, hem özgürlük derken bunun uygulaması ancak çift taraflı gerçekleşebilir. Eşine kişisel konularda sürekli müdahale eden bir erkeğin eşi de muhtemelen ona başka konularda da olsa müdahale edecektir. Konuyu dağıttım mı bilmiyorum ama dengeli, sağlıklı bir ilişki karşılıklı çaba ve bilinç gerektirir derken hep lafta kalıyor sanki. Bunu uygulayabilen kişilerin çok ender olduğunu düşünüyorum. Bilmem yanılıyor muyum? :roll:

Yorum

arkadaşlaR ilginiZe teşekkürlEr işTe insan bazı şeyleri yakınlarınlA paylaşamıyoR ama burDa kendindeN bile sakladığI düşünceleriNİ rahatÇa açıklayabiliyoR yaNİ sizleR benİm psikoloĞumsunuZ sanaL alemDe gerçektE muhabbeT ettiğiM psikloga bilE bazeN anlatamıyoruM her ne İsE ..
                                şimDİ geceniN videosunU izliyoruM ya ne kadaR komiK arkaDa sınıF elimDe diplomA seviyoruM beN 4 senediR biriNİ seVİyoruM diyE konuşuyoruM sonRa sınıF alkışlamıŞ aBİ iyi oldU herhalDE kızla da artık iyice konuştuK bu iŞ olmayacak ama o da benİ anladı çoK iyİ oldU diyoruM saNa ulaşamadıM amA haTa taBİ benDE De vardıR herNe İSe işiN cıvkıNı çıkardıM annemle de konuşturduM anneM dedi kızıM genÇ iştE ilK defa aşıK olmuş annEm ne kadar anlayışlı ve kiBar konuştu hatuNa teşekküR ettİ geldiğİ içiN sonRa oluR mu teyzE tabi siNaN saygılı biRİ dedİ işte biziM de aşK hikayemİz bu Ne yapalıM biZ de böyLe küçüK şeylerdeN mutlu oluyoruZ
                                sevgilİ peGasuS taM istediklerimiZi yazmışsıN sevgili lionamic ayrıCa teşekkürleR tebriğiN içiN

Yorum

İşleniyor...
                                X