Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HATunların ErkekLerde aRadığı ÖzellikLer??

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: durususade
    ben erkekte anlayış , yakışıklılık , güzel bir iş ve sadakat ararım ama bana aşık olmasını istemem ....AMAAAAAAAAAAAAAAAA erkeklerimiz sağolsun bu özellikleri "iş hariç" çok çabuk kaybettiklerinden dolayı (hatta bazıları bulamayadabiliyor) bayanların sadece PARASINA bakmasına sebep oluyor özellikle son 3-4 senedir...nasılsa bütün erkekler aynı sevenide sevmeyinide bari paralı olanı beyenelimde rahat edelim düşüncesi ağır basıyor......

Nasıl yani yaaa :roll: Para için ilişki mi olur? iğğğğğğ iğrenççççç :evil: :evil: :evil: Bu insanın önce kendine hakaret etmesidir....!!! Umarım böyle düşününler kendilerine bir an önce gelirler... RUHU SATILIKSA BİR İNSAN YAŞAMASIN DAHA İYİ....

Sevgilerle kesske....
    <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

Day45 kankaaaa sen nasıl bişi arıyorsun??? Aklımızda bulunsun hani :P :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Şaka şaka.... Allah kalbine göre verir İNŞALLAH.......

Sevgilerle kesske....
      <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

onuncu köyde buluşuruz kesske

Yorum

daywalker emin değilim buldum deyipte hüsrana düşmek istemiyorum zaten emin olduğumda hepinizin haberi olacak sevgiler

Yorum

ayrıca bir erkeğin AŞKINA hiçbir zaman inanmıyorum sadece başında kavak yelleri esiyor ....benimle anlaşabilecek vede sevebilecek birisi beni daha mutlu eder...

Yorum

......................Bekliyorum durususade...........

üzgünüm......... SADECE DÜRÜSTÜM.........

Ne diyelim ALLAH KALBİNE GÖRE VERİR İNŞALLAH.....

Sevgilerle kesske...

Yorum

Bu arada durususade bu konuşmalarım sana art niyetle değil.... .Bilirsin sen içimi :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

ALLAH HERKEZE İSTEDİĞİ KİŞİLERİ KISMET ETSİN.....

Sevgilerle kesske...

Yorum

biliyorum kesske ama şu şeytan kulaklarını yapmasan seni daha çok sevicem

Yorum

Aaaaa ne demek durususade sen iste yeter ki.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bak bakimmm nasıl olmuş....... 8)

Sevgilerle kesske....

Yorum

böyle daha güzelsin teşekkür

Yorum

slm

casten35 arkadaşım cevabın oldukça hoştu... Hayatı formülize edemeyiz ve ona göre yaşayamayız.... Her insan farklı bir dünyadır oratk noktalarımız olsa da...... Önemli olan onlara göre yaşamayı bilmektir...
                        LAF BİLİRSEN KONUŞ DA İBRET ALSINLAR LAF BİLMEZSEN SUS DA İNSAN SANSINLAR

Yorum

Orjinal yazı sahibi: daywalker45de
                          ya arkadaşlaR benCe artık aile yapımıZa sahip çıkmalıyıZ yani türk aile yapısı falaN amA bu medya yolu ile bozuluyoR giBİ artık aile bi çalışma yada bu hayatta kalmak içiin parasal destek gibi bi şey olmuş..
                          meselA evleneceğiM kız çalışıyo mu laN sana ne çalışıyo çalışmıyo taM bi kıZ beğendim kızıN ailesi fakiR laN sana Ne ben sevdim ben hoşlandım bi de sanki dalgasına evleniyorlar genelde ünlüler aleminde kendin git ne yaparsan yap gizli gizli. ben aileyi neden kurmak istiyorum bunu sormak lazım ama artık dürtülerimiz işin içinde tam kız beğeniyorsun kız güzel değil diyorlar ya sizin de size ne ben beğendim ya biz neden aile kurup evleniyoruz sadece karşımızdakini beğendiğimiz için mi
                          day ne o ya yengemiz var galiba Durup duruken bu başlıkta neden bunları deme ihtiyacı duydun??? 8) :roll: :roll:

Medyanın Türk aile yapısını bozma konusunda çok haklısın. Gerçekten insanların fikirlerini etkiliyorlar bilinçli veya bilinçsizce. Mankenler gösteriyorlar her gün başka biriyle, aldatanları yansıtıyorlar, çok eşliliği gündeme renkli ışıklarla koyuyorlar.

Cahil olan toplum yapısına bunlar direk veya alttan mesaj olarak gidiyor. Herkes bizim gibi kimin neyi yapmak istediğini anlamıyor! 8) Anlıyorsun di mi beni?

Evleneceğin kız hakkında başkalarının yorumuna bakma bile. Evleneceğin kızda önemli olan ne biliyor musun? Evrensel bir cevap vermek gerekirse kişiden kişiye değişen bir şekilde: bir ömür boyu bereber geçinebileceğine inandığın kişiyle evlenmek gerekir.

Geçen bir abimizle konuşuyordum. bana dediki: benim eşimin kulağı sağır ama eve geldiğimde huzurum var. Önemli olan eve geldiğinde huzuru bulabilmektir.

Huzurun tanımı da kişiden kişiye değişir.

Unutma biz yarın evimizde huzuru bulmak için evleniyoruz.

Bu arada yengemiz kim öğrenelim day kardeşim

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

her ne kadar genellemeler yanlışda olsa, kadınlar erkekte özetle güç arar. bu güç para, kariyer, nüfuz bakımından tezahür edebilir.. ama özeti güçtür..
                            Hic bir sey yoktur ki, her sey var olsun. | - Sacma Lama

Yorum

Anket sonuçlarına baktım da aslında bu ankete herkesin sadece yaşlanabileceği ve duygularını paylaşabileceği bi adam cevabını vereceğini düşünmüştüm..Aslında en önemli şey bu değil midir?

Yorum

evet en önemli şey budur ama hayatın gerçeklerine göre ve kendimizi üzmeden yaşamakta bir sanattır.
                                Açıkcası ben ne yapmam gerektiğini bilen akıllı gibi görünen ama hayatında duygularının tutsağı olmuş biri olarak akıllı davranabilen bayanlara hayranım ve gerçekten de mutluluğu yakaladıklarını görüyorum yanlış anlaşılmasın akıllı bayanlar duygusuzdur demek istemiyorum...

Yorum

İşleniyor...
                                X