Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HATunların ErkekLerde aRadığı ÖzellikLer??

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 1.... kadınlar kelimesi hatunlar olarak kullanılınca biraz kendimi kötü hissediyorum bir ayan olarak cinsim hakkında o ilşkel kelimeyi kullanmanı tastip etmiyorum
    2...bir bayanın istekleri bir erkek için okadar önemlimi hadi yazsın burada on yirmi kişi sonuç değişicekmi kız arkadaşınızın annenizin eşinizin isteklerini sorup hayatınıza devemmı ediceksiniz... nönemli olan öğrenmek değil uygulayabilmek
    UNUTABİLMEKMİ SENİ ASLAAAAAAAA!!!!!!

Yorum

• Para

21% [ 17 ]
      kariyer
      5%
      5% [ 4 ]
      yakışıklılık, kültür, karizma
      8%
      8% [ 7 ]
      şohret
      1%
      1% [ 1 ]
      sadakat
      16%
      16% [ 13 ]
      sadece yaslanabileceği ve duygularını paylaşabileceği bi adam
      47%
      47% [ 38 ]

Sonuçlara bakıyorum ve kendime bakıyorum bir de.

100 kadından 30 kadarı beni almaz. Baştan kaybettik demek ki...

Yorum

• sevgili mecnun arkadaşım şimdi okudum yazını tabiiki hakkım helal olsun ayrıca gösterdiğin bu güzel davranışın için ayrıca teşekkürler bu senin iyi niyetli olduğunu gösteriyor

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: efsuni_
          Tüm yorumları okuyamadım çok uzundu ilk sayfaya gözgezdirdim.

Benim için en önemli şey konuşabilceğim bir adam olmalı herkesle konuşulmaz konuştuğunu sanırsın sadece...Zekası çok önemli benim için zeki ve anlaşabildiğim insana her türlü sorunumu ifade edebilrim ve çözüme ulaştırırız diye inanıyorum.AAA birde espiri anlayışı olmalı
          arkadaşım, sanırım sen evde kalırsın ya da seni zorla birine verir ailen

o değil de bizim okulda staj panosuna bi kağıt koymuştu bi genç, onun resmini neden çekmediğime yanıyorum,çok orjinal bişeydi

Yorum

• Kadınlar Demişsiniz Amma...

Ben şu kalıplama hastalığından çok muzdaribim.Kadın-erkek,hatun-erkişi,diye kalıplar elbette var ama eğer "mantık evliliği" değilse yapılan bunların hiçbiri etken olamaz bence.Bazı şıkları dışarıda tutuyorum tabi...
            Biz burda "insanların" birbirlerine karşı duydukları sevginin ve aşkın sonucunda meydana gelebilecek bir olayın neticesinden ziyade haticesine bakıyoruz...Her insanın sevgi potansiyelinde yarattığı ve tasarladığı bir tip vardır,bazen de hiç tipe falan bakılmaz,bakılan sadece bir gözden ibarettir.İnsanın insana verdiği kalıplar hoşuma gitmiyor.Kadın yada erkek olsun,ne olursa olsun,sevgiye ait olsun yeter.Orhan Veli'nin de dediği gibi "İnsan!Sade insan..."

İyilikler....
            <div align="center"><strong>Ten usumez tin askin atesinde ise...</strong></div><br />

Yorum

• HATunların ErkekLerde aRadığı ÖzellikLerin En önemlisi?
              Para
              20% [ 17 ]
              kariyer
              4% [ 4 ]
              yakışıklılık, kültür, karizma
              9% [ 8 ]
              şohret
              1% [ 1 ]
              sadakat
              16% [ 13 ]
              46% [ 38 ]

Teşekkürler ankete oy kullananlar...
              demek ki hayel değilmiş düşüncelerim
              -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

• hiçbişey aradıkları yok, toplumun dayatmalarını incele, onlar eş seçmek zorundadır ve doğurmak zorundadır
                işte bu zorunluluklardan dolayı ve toplumun dayatmasından dolayı, erkek ararlar. yada aşk için ama bu ikinci şık bu türk toplumunda yok...

Yorum

• sen de haklısın ama bunu anlatamayız ki elimizde kanıt yok soralım kadınlara kimse toplum dayatmasını yada çocuk doğurmak için eş seçtiklerini söylemez aşk için de yok değil yine vardır ama çogunluğun yanında azdır.
                  Ne bileyim sadece hayel kuruyoruz aslında gerçek olan senin dediklerin kısaca özetlemişsin ama işte ne zamandır bu başlık var vede ne zamandır konuşuyoruz sadece hayellerimizi anlattık.
                  Sen geldin gerçeği haykırdın...Şimdiye kadar filmlerde olan aşklar ile avunduk.Aslında avundum bile bile :P
                  -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

• . . .

para

Yorum

• genelleme yapiliooOoo (= herqes bir degildir qi.. :roll: Erkekler ne ario peqi mdm öle? Onlarda "TEQ" seyi ariolar o zaman d:
                      SíL GöZünüN YáLníZlíqLáríní !

Yorum

• [quote="daywalker45de"]Yaw abi Erkeklerİn kaçı arıyor çalışan bayan sen hiç dikkat etmedin mi evden kalanların çoğu çalışan bayanlar??[/quote

çalışan bayanların geç evlenmelerinin nedeni zordan beklemeleri ya da bir erkeğin çıkmaması değil, evlilikten önce kariyer yapmayı tercih etmeleridir, işlerini erkek arkadaş bulmaktan daha önemli bulmalarıdır. Kaldı ki geç yaşta (sizin geç dediğiniz yaş 30 civarı oluyor galiba) evlilik 23-24'ünden önce evlenmekten daha iyidir, iki cins de 30'una doğru daha sağlıklı düşünür.
                        "gerçekçi ol, imkansızı iste!"

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: seyma_cetin90
                          elbette erkekler kapımıza geliyor ama doğal olanı we harbidende olması gerekeni bu :lol:
                          hayır sn seyma_cetin90, olması gereken bu değil, olan da bu değil Siz her erkeği erkek olarak sayıyorsanız size diyeceğim yok. Bir eğitimli, kültürlü ve işi iyi olan erkek vardır bir de sokakta her zaman rastladığımız erkek vardır. Siz eğer ikincisindenseniz kapınıza gelenler de ikincisinden olur, birincisindenseniz ilk saydığım özellikteki erkekler gelir haliyle.

Birbirine denk erkek ve kız arasında muhabbet ilerlemeye başladığında ikisinden biri diğeri için yanıp tutuşmaz. Çünkü karşı tarafın nitelikleri zaten kendisinde de vardır. Sanırım 90 doğumlusunuz, bunu daha ilerki yaşlarda anlarsınız. Saygılar.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: daywalker45de
                            eveT seçMe özgürlükleri var Hİç kiMse kapılarıNa gelmiyor
                            beni yarım saat boyunca güldürdün ya Tanrı da seni güldürsün. Nerden aklına geldi bu cümle bilmem ki.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: vosgodegama
                              hiçbişey aradıkları yok, toplumun dayatmalarını incele, onlar eş seçmek zorundadır ve doğurmak zorundadır
                              işte bu zorunluluklardan dolayı ve toplumun dayatmasından dolayı, erkek ararlar. yada aşk için ama bu ikinci şık bu türk toplumunda yok...
                              söylediklerinize katılıyorum sn vosgodegama (bu arada eğer rönesans artistini yazmak istediyseniz nikinizi yanlış yazmışsınız ). Türkiye'de bir bayan pekala bekar da yaşayabilir hayatının sonuna kadar. Evlenmek için kimsenin kimseyi zorladığı yok. Eğer ailenin kızını evlendirmek istemesinden bahsediyorsanız aileniz haklı olabilir, onlar hayattan göçtükten sonra gözleri arkada kalmasın diye kızlarını evlendirmek istiyor olabilirler, fakat inanın ki bunun olması şart değil.
                              Bir de bazı arkadaşlar "dayanak noktası, sığınacak bir liman" aradıklarından bahsetmişler. Bence bu da doğru değildir. Vahşi bir ormanda yaşamıyoruz ki erkekler sizi yırtıcı hayvanlara karşı korusunlar. "Sığınacak liman" sözü ya da yakın anlamdaki diğer sözler bayanların fazla duygusal olmaları sonucu gerçeklerden saparak farklı bir romantik alemde yaşamak istediklerini gösteriyor bence. Böyle bir romantik alem mümkün değildir bayanlar, olsa olsa makara, geyik alemi olabilir

Son olarak bayanların yazdıklarına baktım da söyledikleri ile davranışları pek tutmuyor sanki. Teori ve pratiğin birbirinden ayrılmasına en güzel örneklerden biridir bayanların ne istedikleri mevzusu. Hoşçakalın.

Yorum

• Kadınların neyı tercıh ettıklerını acıkcası anlayabılmıs degılım fakat (her ne kadar genelleme yapıyorsakta) paranın daha tatlı geldiği kesin.Çünkü bakıyorum çevreme adam tipsiz , üstelik kültürsüz tabiri caizse sonradan görme ama yanındaki kıza bakıyorum aman allahım ne güzellik.Yanlıs anlamayın bayanlar hepınız oylesınız demıyorum ama çoğunuz böylesınız.
                                Aslında 8 aydan beri çok üzgünüm , birini çok sevdım hatta asık oldum fakat reddedıldım.Bunun etkısındeyım hala cünkü bakıyorum benim nitelıklerıme sahıp etrafta doğru düzgün kimse yok.Bakıyorum erkeklere hepsi skor derdınde ama nedense kızlar da bu erkeklere deli divane oluyolar.Sankı ne kadar cok kotu , serseri , vurdumduymaz , sorumsuz olursan o kadar cok prim yapıyosun.Hatta kızlarımız bu tıp erkekler için '' ayy ne kadar cool , cocuga baksana der cogu kez'' . Ne kadar cok kızla cıkarsan o kadar el üstundesin.(Bu arada yaşım 23 unıversıteyı bıtırdım.)

Bilmiyorum kadınların neyi tercih ettıklerıne fakat bazı tavsiyelerım var hem kadınlara hemn erkeklere;

kadınlar : Eğer paraya önem veren biri iseniz tek yapmanız gereken şey güzel olmak. Ne üniversite bitirmenize nede çalışmanıza gerek var.Eger güzel değilseniz boşuna ugrasmayın.Yok illaki zengin birini bulup evleneceğim diyorsanız estetik ameliyatınız için şimdiden para bulmaya baksanız ıyı edersınız.Kültürsüz olupta cok zengin olan erkekler genellıkle dıs gorunuse bakarlar.Acık olmak gerekırse bu tıpler için ne sizin duygularınız ne sızın kısılıgınız umurlarındadır.Umurlarında oldukları tek şey -sizin için sorun olmayacaksa- vucut hatlarınızdır .(Birde unutmadan boynuzlanmaya hazırlıklı olun derım) .Zengın olupta kulturlu ,zeki , aklı basında efendi tıpler içinse dıs gorunus o kadar cok onem tasımaz fakat eger siz de zengın değilsenız üzülerek soylemek isterım ki gene bosuna ugrasmayın.Çünki bu tıpler de nasıl siz elektrık faturası , ev kırası gıbı ''dunyamız sorunlarını'' dusunuyosunuz , bizlerde(ben bu sınıfa giriyorum sanırım) aynı endıselerı tasımaktayız ve ben sahsen beni yolunacak kaz olarak gören birini finanse etmek istemem.En azından evlenmek ıstedığim kısının maddı bakımdan bana yakın olmasını ısterım.

erkekler: Sakın bir kadının dıs görünüşüne aldanmayın.Eger sırf dıs görünüşü yüzünden bir kadını etkılemek ıstersenız (zengınsenız tabı) çıkarın arabanızın anahtarını , oturduğunuz yerı söyleyin biraz cool takılın, ne kadar kazandıgınızı hıssettırın.Bırazda kustah olun tamamdır buyuk ıhtımalle kadınımız size asık olacaktır. Yok ben nıtelıklı bırıyım dersenız ve nitelikli kadınlardan(eğitımlı ,iyi bir yerde çalısan , güvenilir ,paraya değilde sizin karakterinize değer veren , nitelikli bir ailesi olan,zeki ve en önemlisi iyi bir kalbe sahıp olan ) hoslanırım dersenız yapmanız gereken tek şey bu kadını aramaya yılmadan bıkmadan devam etmek.Bulursanız lutfen nerede buldugunuzada söyleyın.!!!!

Ayrıca ilgilenmek isteyenler için bknz;
                                http://www.eksisozluk.com/show.asp?t...=y&pt=pic+adam

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t...mellik+sanrisi

Yorum

İşleniyor...
                                X