Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aranızdaki yaş farkı limitiniz nedir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

20 yaşı çokta küçük değil kanımca sonuçta reşit olmuş benim yaşımda 30 arada ki 10 yaş fark anlayış kabilince sorun olmayacak kendi açımdan zaten aşık ve maşuk bunu kabullenmiştir...

KuzuZade
    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

pardon ben seninle arasndaki farkı 20 yaş zannettim, 20 yaş kastetmişsin. : )
      Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yasi View Post
        panik seni görmek güzel : )
        yasi senide öyle ama denk gelemedik ,üzüldüm.yorumlarını beğeniyle okuyorum.

Yorum

Konuyu actım ama fikrimi sölemedim çok ayıp bana göre bi ilişkide erkek büyük olmak şartıyla aralarında en az -7- yaş farkı bulunmalı. max. 20 olabilir ama nasıl 20? kadın 30 erkek 50 ise... kadının yası büyüdükçe aradakı yas farkı cok sorun olmaz.
          Yani şimdi acıkcası yasıtım bi erkekle 30 yasındaki biri aynı olgunlukta olmuor. E bakış açısı da elbette daha geniş oluor.
          Devlet, bütün soğuk canavarların en soğuk olanıdır. Yalan söyleyişi de buz gibidir ve şu yalan dökülür dudaklarından: ''Ben Devletim Halkın Ta Kendisiyim''. -Nietzsche

Yorum

işin içinde çıkar ilşkisi yok sadece aşk varsa +5 veya -5 yaş olabilir daha fazlasında kuşak farkı yaşanır o zaman adı aşk olmaz

Yorum

Aşk iki kişiliktir diyebiliriz arkadaşlar kim kimle mutlu oluyorsa "bırakınız olsunlar, bırakınız yapsınlar"

herkesin sınırları kendi düşünce özgürlüğü kadardır sonuçta, kimimiz rüküş der kimimiz marjinal farkeder mi
              evet bipolarım
              sen de gelsene&yazsana, yazmazsan da...

Yorum

24 yaşındayım şahsen 3 yaş büyük yada 3-4 yaş küçük olabilir

Yorum

anlaşabildikten sonra yaşın önemi yok... Ben kendimden küçüklerle yapamıyorum... Şu anda görüştüğüm kişi ile aramda 15 yaş var... Daha önceki erkek arkadaşım 8 yaş büyüktü... İkisinden de hi.bir çıkarım yok... Çünkü gelir ve kültür seviyelerimiz aynı... Büyük yaşlarda çıkar olduğuna inanmıyorum.

Yorum

yaş önemli bence bir çok şeyi belirliyo
                    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Yaşım 30 ve en çok sevdiğim kızlar 18-22 yaş aralığındaki kızlar.Onları çok seviyorum.

Yorum

27 yaşında bir erkek olarak kendimden küçük kızları hep "çocuk" gibi gördüm niyeyse, yani bilemiyorum garip biraz ama öyle, 23 veya 24 yaşındaki bir kıza bir şeyler hissedince kendimi yanlış bir şey yapıyor gibi hissederim sanırım
                        GEÇMİŞ, ÖNSÖZDÜR.

Yorum

Olur elbette.24 de olur ama 18 taptaze.Daha güzel olur.Çok tatlı oluyolar ama onların da beyninin içi boş oluyor.
                          Orjinal yazı sahibi: luthe
                          22,5 olma mi? hahaa nefes alsın yeter galiba sizin için:P

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                            Olur elbette.24 de olur ama 18 taptaze.Daha güzel olur.Çok tatlı oluyolar ama onların da beyninin içi boş oluyor.
                            18 yaşındaki bir kızın beyni ne kadar dolu olabilir? Bir de o kızla neyi ne kadar yaşayabilirsin?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: luthe
                              Bari sen yapma! )
                              16 yaşındaki bir arkadaşım vardı.Ondan öğrendiklerim ve onun bilgi birikimini anlatmam imkansız. Cok iyi bölümlerde okumuş mesleğini yapan bir cok arkadaşımdan cok daha bilgi birikimi ve bakış açısı farklı ve öğreticiydi.Bu yüzden yaşa bakmayın.
                              Keşke hepsi öyle olsa...

Yorum

Limitim büyük oranda yok.. (çok uçlar hariç)
                                3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

İşleniyor...
                                X