Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aranızdaki yaş farkı limitiniz nedir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
    Olur elbette.24 de olur ama 18 taptaze.Daha güzel olur.Çok tatlı oluyolar ama onların da beyninin içi boş oluyor.
    senin için dolumu
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

sevdiğim kişi benden 15 yıl 8 ay büyük, ha o beni sevmiyor ayrı mesele ama aşkın yaşı olmaz...

Yorum

Ya 18 yaşında bir kızın ne ruhuna, ne karakterine, ne yaşam bilgisine güvenirim.Ama o kadar tazedir ki,18 yaşında bir kız kadar taze birşey olamaz.
        Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::.
        Taptaze güzel tatlı anneee...sana biri denk gelmesin..18 yaşlarındaki birileri hele hele

Yorum

Kesinlikle hatalarım, eksiklerim var elbette.Kimse kusursuz değil.Ama dolu ve donanımlı biriyim ben.
          Orjinal yazı sahibi: serena View Post
          senin için dolumu

Yorum

Demek ki sen kızsın.
            Orjinal yazı sahibi: kriminalist95 View Post
            sevdiğim kişi benden 15 yıl 8 ay büyük, ha o beni sevmiyor ayrı mesele ama aşkın yaşı olmaz...

Yorum

Yaşım 30. Maksimum yaş aralığım ise 12.Yani daha önce de dediğim gibi 18 yaşından küçük ve 25 yaşından büyük biri ile evlenmek istemiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omen
                sen daha 16 yaşındasın ve sevdiğin adam 31-32 yaşlarında demekki. Neredeyse baban yaşında yani.. ilginç
                aynen öyle ben yaklaşık 17 yim işte 95 ekim )) babam o kadar genç değil sayın mod. ama off ne biliyim galiba var bi ilginçlik ))

Yorum

Yaşların daha adil ve denk olmasının iyi olacagını düşünüyorum.Yaş farkı limiti sorusu duruma göre degişir bence.Helede söz konusu evlilik olunca.
                  Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

Kendimden büyük bir bayanla evlenmek istemem, ama hayatın ne getireceği belli olmaz. 5 yaş farka kadar kendimden küçükler olabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omen
                      Baban yaşında derken zaten babanla yaşıt anlamında kullanmadım. Daha 16 yaşındasın..peki o seni sevmiyor da aranızda binrşey var mı?
                      yok,platonik takılıyorum,gerçi ne olduğumuz da belli değil,çooook uzun hikaye :/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kriminalist95 View Post
                        yok,platonik takılıyorum,gerçi ne olduğumuz da belli değil,çooook uzun hikaye :/
                        yav gençliğini böyle harcayana kadar daha gerçekçi bir hikaye yaratsana kendine ... sınıf arkadaşın okul arkadaşın bakkalın çırağı karşı apartmanda ki çocuk simitçi ünv. öğrencisi karşına daha uyumlu tipler çıkar yada çıkmıyormu nerden buldun sen onu

KuzuZade
                        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

aşka saygımdan susarım şarkısı çok güzelde bu başlıkta anlatılanlar susulacak gibi değil
                          Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

ben çok olgun biriyim. işim zor benim. benim kafa yapısındaki kadınlar benden çok büyük oluyorlar. olgunluk ve dehalık da başa bela olabiliyor. benim yaşımdaki kızlar olunca kendimi dede gibi hissediyorum. gelişimin en üst seviyelere erkenden varmak başa bela olabiliyor.

Yorum

- 2 küçük yada +3 büyük olabilir

Yorum

farklı yaşlarımda farklı şekilde cevap veririm ben bu soruya. ben şimdi 20 yaşındayken 30 yaşındaki birini istemem. ama 30 yaşındayken 40yaşındakine hayır demem
                                Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

İşleniyor...
                                X