Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aranızdaki yaş farkı limitiniz nedir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: adamgibiadam View Post
    Erkekler daha geç olgunlaşmıyor.Bence Kadınlar daha erken yaşlanıyor
    her çileyi kadınlar çektiğinden daha erken yaşlanmaları normal :P
    Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: defne View Post
      her çileyi kadınlar çektiğinden daha erken yaşlanmaları normal :P
      Evet haklısınız galiba tahmin edebiliyorum kadınların çektiği çileleri.Acaba bugün kime misafirliğe gitsek kararsızlıgı,ne giyinsek stresi gibi büyük çileler çekiyor kadınlar...
      Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

Babamin bile hala bi cocuk oldugunu dusunuyorum erkekler hic bi zaman tamamen olgunlasamiyo

Yorum

ben 18 yaşındayım ama kendimi 38 hissediyorum 30-35 yaşında olsa bile benim küçüğümmüş gibi hissederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevdalina View Post
            Bi ilişkide max. yas farkı ne kadar olmalıdır size göre? Marjinal misinizdir?
            en fazla 4 bazıları 10 yas problem degil dio nasıl degil ya sen 30 yasında adam 40 yasında o sana ayak uydurabilir mi hic yaslı kalır max 4 benim en az da 1 olması gerek diyorum erkek kadıdan byk olmalı ztn
            Hayatta tek pişmanlığım , pişman olurum diye yapmadıklarımdır.

Yorum

İlerde fikrim değişir mi bilmem ama erkek büyük olmalı muhakkak ay farkıyla da olsa minimum. En fazla 6 yaş fark olabilir.
              "Kimi benden çok seversen onu senden alırım. Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım."

Yorum

aşkın yası olmaz dıyenlerın kendını avuttugunu savunanlardanım aşkın yası olmaz ama ruhun ve bedenın yaşı vardır her zaman denk olması taraftarıyım 3.assa 5 yukarı
                erkegın her daım ay farkı bıle olsa buyuk olmasından yanayım

Yorum

bence iki cins arasındaki yaş eşit ya da 1-2 yaş fark olabilir.
                  (: (:
                  Öğretebildiğin kadar biliyorsundur. / Şizofrenik bir problem!

Yorum

kadının yaşı büyük olgun olanı mabuldür...

Yorum

Yas farkini bilmiyorum ama erkek biraz daha akilli olmali. Kadinlar tasiyabilecek adam tercih ederler Buda ozellik olarak erkegi fazla olmaya iter..
                      Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

ben en fazla 6 olmalı diyorum 6 yılın arada sırada çok fazla olabileceğini düşünüyorum .Sanırım en uygun 3-6 yıl arasıdır.Aynı yaşta olup anlaşmak zor oluyor.Tabi ki 15-20 yıl fark olanlar mutlu mesut olamaz mı olur bal gibi de olur ama onu bulmak samanlıkta iğne bulmaya benzer.

Yorum

Yok hocam kadın asla büyük olmamalı.Bunu bir erkek de, bir kadın da istemez bence.Yaş farkı mı ımmm 8-9 yaş fena değil.ama mecbur kalırsak minimum 5 yaş isterim fark.

Yorum

Ben 40 yasindayim erkek arkadasim da 33 yasinda. Dogrusunu söylemek gerekirse erkek arkadasim hic sikayetci degil benim ondan büyük olmam. Bende ilk basta biraz farkli düsünüyordum yas konusunda fakat artik yasin degil ruhun önemli oldugunu anladim ve mutluyum bu konuda. Demekki hayatta büyük konusmamak lazimmis. Büyük konusanlari gördük, sonucta tam tersi cikiyor büyük konusunca. Ha birde su "asla" kelimesi var ya, almancada bir söz vardir " sag niemals nie" ingilizcede " say never ever" iste türkcedede " asla asla demiyeceksin". Hayat öyle bir oyun oynarki sasar kalirsiniz.

Birde sunu söylemeden edemiyecegim, gercek anlamda severseniz bir insani iste o zaman yas mas hepsi viz gelir bu da 40 yasindaki iki cocuk annesi ve hayat tecrübesi olup cok sinavdan gecmis bir bayandan sizlere tavsiyedir. Yinede size kizamiyorum nedenmi? Cünkü bende böyleydim birkac sene öncesine kadar. Sonucta herkesin kendi bilecegi is dir ve kimse bundan dolayi kinanmalidir. Benim hayat felsefem " yasamak ve yasatmak". Yani istedigin gibi yasa fakat baskalarinin istedigi gibi yasamasina da saygi göster.

Yorum

Benim kadar kültürlü olmasına gerek yok. İlkokul mezunu olsa bile yeter. Yaş aralığı önemli değil. 18 den başlar 55, 60 kalitesine bağlı 80' e kadar gider.

Yorum

bulunduğunuz yaşa göre değişir. mesela kadınlar önceleri kendilerinden 5-10 yaş büyükleri tercih ederken yaş ilerledikçe 5-10 yaş gençleri tercih etmeye başlıyorlar. aslında erkeklerde de böyle oluyor olabilir.

Yorum

İşleniyor...
                                X