Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aranızdaki yaş farkı limitiniz nedir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

bence 5 yaşı geçmemeli
    kadın büyük olabilir ama 5 yaş

çünkü , nesil değişiyorrr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fincan View Post
      bulunduğunuz yaşa göre değişir. mesela kadınlar önceleri kendilerinden 5-10 yaş büyükleri tercih ederken yaş ilerledikçe 5-10 yaş gençleri tercih etmeye başlıyorlar. aslında erkeklerde de böyle oluyor olabilir.
      Yaşlıları yaşlılar bile almıyor elde kalıyor.
      Millette haklı. Şekeri var, kolesterellolu var, kalbı var, böbreği yok vs
      Zaten insanların derdi kendine yetiyor.

Gençkende 10 yaş yaşlı ve ellilik yapmış kişiler için bu sefer tecrübesi var, evi var, arabası var, yaşlı karizması var oluyor.

Yorum

kesinlikle erkek büyük olmalı... aynı yaşıtların bile tam anlaşabileceğini düşünmüyorum...
        deli ruh hali bazen iyi gelir ama biz çok abarttık ....

Yorum

Kendisinden küçük bir erkekle beraber olmak isteyen bir kadın olabileceğini sanmıyorum.Varsa da herşeyin olduğu gibi onlar da bu konunun istisnalarıdır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: melinya View Post
            kesinlikle erkek büyük olmalı... aynı yaşıtların bile tam anlaşabileceğini düşünmüyorum...
            bence yaş değil ruh önemli..zaten ruhun eşini buldktan sonra kime ne sen mutlu olduktan sonra..
            zaten ruh değilmi insanı arayışlara iten..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tansal View Post
              bence yaş değil ruh önemli..zaten ruhun eşini buldktan sonra kime ne sen mutlu olduktan sonra..
              zaten ruh değilmi insanı arayışlara iten..
              aynen katılıyorum ... önümüze engelleri kendimiz katıyoruz mahalle baskısı olacak diye...

KuzuZade
              Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
              BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
              Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                aynen katılıyorum ... önümüze engelleri kendimiz katıyoruz mahalle baskısı olacak diye...
                kişisel görüş saygı duyarım ancak kadınların daha çabuk olgunlaşıp (fiziksel ve duygusal) erkeklerin kadınlara göre daha geç olgunlaştığı biyolojik bir durum. ben çok nadir olabilmekle beraber kendinden yaşça baya büyük kişilerle ilişkisi olan erkeklerin amacının yada o kadının amacının farklı olduğunu düşünüyorum... ayrıca erkekler açısından yaşça küçük bayan her zaman iyidir yalnız onunda aşırısının altında başka nedenler yatar muhakakkak hiç fakir 50 yaşında bir adamın 25 yaşında sevgilisi olduğunu gördünüz mü???? amaç ortada....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: melinya View Post
                  kişisel görüş saygı duyarım ancak kadınların daha çabuk olgunlaşıp (fiziksel ve duygusal) erkeklerin kadınlara göre daha geç olgunlaştığı biyolojik bir durum. ben çok nadir olabilmekle beraber kendinden yaşça baya büyük kişilerle ilişkisi olan erkeklerin amacının yada o kadının amacının farklı olduğunu düşünüyorum... ayrıca erkekler açısından yaşça küçük bayan her zaman iyidir yalnız onunda aşırısının altında başka nedenler yatar muhakakkak hiç fakir 50 yaşında bir adamın 25 yaşında sevgilisi olduğunu gördünüz mü???? amaç ortada....
                  uç örnekler veriyorsun işin normaline bakıyoruz ... burada biz bizeyin kadınlar ve erkekler herkes fikrini söylüyor ben yaş farkı önemli değildir derken uç noktolarda düşünmedim bir başkasıda düşünmemiştir ama olabilirde iş sevebilmekse tabikide mantık işin içinde olmalı ama çokta mantığı ilişki içine sokmamak gerekiyor kanımca...

KuzuZade
                  Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                    uç örnekler veriyorsun işin normaline bakıyoruz ... burada biz bizeyin kadınlar ve erkekler herkes fikrini söylüyor ben yaş farkı önemli değildir derken uç noktolarda düşünmedim bir başkasıda düşünmemiştir ama olabilirde iş sevebilmekse tabikide mantık işin içinde olmalı ama çokta mantığı ilişki içine sokmamak gerekiyor kanımca...
                    mantık yoksa aşk olur oda kısa sürer zaten uzun soluklu olmaz. zaten nadir olabilmekle beraber dedim...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: melinya View Post
                      mantık yoksa aşk olur oda kısa sürer zaten uzun soluklu olmaz. zaten nadir olabilmekle beraber dedim...
                      göreceli durumlar toplumun yargılarına bağlı kalıyoruz yinede her durumda...

KuzuZade

Yorum

• bana gore aradaki yas farki 124e kadar cikabilir. benim acimdan bir sorun olmaz.

Yorum

• Genel kanaatin aksine kadın erkekten büyük olmalı diye düşünüyoum bazı zamanlar.Çevremden gözlemledigim kadarıyla bazı erkekler büyüdükçe olgunlaşmıyor dahada çok çocuklaşıyor...
                          Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

• İlişkilerde yaş farkını fazla dert etmemek lazım ,onemli olan kişilerin mutlulugu .Ama konu evlilik olursa işte o zaman yaş farkının fazla olmaması çok daha iyi olur .

Çunku eger yaş farkı fazla olursa ilerleyen yıllarda eşlerin beklentileri eskisi gibi karşılanamayacagı için aile içi sorunlar ortaya çıkar buda evliligi oldukça zorlaştırır .

Ama dedigim gibi eger sadece birliktelik söz konusuysa ,mutlu olduktan sonra yaşın lafı dahi olmaz .
                            ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

• olaya bilimsel açıdan bakarsak kadınların menopoza girmesi erkeklerin andropoza girmesinden erken olduğundan kadın erkekten her zaman genç olmalı bence en az 3 max 10 yaş

Yorum

• bence ayni yil ayni ay ayni gun dogmus olmalilar.....ayni saat dogmasalar da olur ama en fazla dort saat arayla dogmus olmalilar bu guzel saka bi yana yas farkinin onemi yok bence..

Yorum

İşleniyor...
                                X