Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir kadının sevgisini nasıl anlarsın?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
    Elle tutuşup öpüsup barışın bakim demed8gin kalmıs
    ukela şey
    Kalp kırmaya değmez

Baştan Çıkarma Sanatı - Alfa Erkek Locası

http://www.psikoloji.gen.tr/group.php?groupid=62

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
      Kadın ve erkek birbirinin tamamlayıcısıdir.bi puzzlen iki parçası gibi.bu yüzden erkek mi kadin mı üstün sorusu benim icin sadece bi komediden ibaret.o yüzden anca ti'ye alabilecek kadar önemsiyorum.

feminist olmasam da bi noktaya kadar bu feministleri anlayabiliyorum.ve sen8n tabirinle kendini mükemmel sanan kadın.feminizm kadinl
      Rın yüzyıllarca ezilmisliÄ£inin,dıslanmışlıgin8n öfkesini dışa vurmasıdır.tabi bu haklıyken haksız (ve komik) duruma düsmelerine yol acıyor.bi yandan kadınlarda buna ortam hazırlamıs.kendi rahatı,çıkarı için erkeğin (kas)gücunu kullanmak için erkeÄ£i abartarak yücelten bazen de bi adım geri çekilen yine kendisi olmuştur.
      mesela bi kadın hala "erkek değil misin sen çalısmak zorundasın.ben çalışırsam bu benim fedakarlığimdandır" gibi düşünce içindedir.biri için sorumluluk diğeri icin fedakarlik oluyor.ya da adamın gücu yetmiyor insan sonuçta.hemen erkekligine saldırır kadinların cogu.
      Yani kadın da erkek de mükemmel değildir.her iki tarafın da zaafları vardır.evet genel özelliklerimiz var.kadınlar daha duygusaldır.erkeklerin doğasında bu yoktur ama bu öküz olduklatı anlamına gelmez.belki de onlar duygusal biz fazla duygusalız.
      ama çogu yerde kadınların kendine özgü yanları devreye girer.arkadaş bizi tamamen bi kalıp gibi göruyor.aynı zamanda "kız tavlamak" nedir ya..liseli kafasi gibi.zaten insanin kendini gelistirmesi getekir.kisiligi oturmus biri hayatın her alaninda basarili olur.

boyle oyunlar anlik zevkler icin ise yarayabilir.gercek mutluluk kendin olabilmektir.kendinden uzaklistigin kadar mutsuz olursun.

ben hicbir zaman fizigim önplana cikararak biyerlere gelmeye calismadim.bunun icin cok firsatim olduguna emin olabilirsin.devamli okul birinciligiyle gecen bi egitim hayatim oldu.matematik ogretmenligini bile dershaneye gitmeden kazandim.2.sinifta rahatsizlandigim icin ilerliyemedim o da ayri mesele.

Hicbir zaman kendimi bi hediye paketi olarak gormedim.evlenmeden önce guzel bi birlikteligim olmustu cinsel iliskiye de giriyorduk.kendim ayrildim ve bi keresinde kendini fiziken kullandigimi f
      Lan ima etti.yani bazen de erkekler bu duruma dusebiliyormus.
      öncelikle cevap için teşekkürler . işte sen busun böyle ol rahatsızlığın için geçmiş olsun diyeyim gerçi üstünden vakit geçmiş ama olsun . şu iş erkeğin mutfak kadının gibi yargıları bırakırsak toplum açısından çok iyi olacak . kadın haklarının ve özgürlüğünün yanındayım ama feminizme karşıyım .
      ego sum qui sum ...

Yorum

• Gercekten seviyorsa gozlerine bakinca bile o sevgiyi gorebilirsin. Elini tutsa hissedersin . Yani bakan gozler gorur deyip susuyorum

Yorum

• Kadınlar...... diye başlayan hiçbir reçeteye tabi olmamanı tavsiye ederim. Genellemeler sevimsizdir .
          Memleket mutlaka modern,medeni ve yeni olacaktır. Bizim için bu hayat davasıdır. M.Kemal ATATÜRK

Yorum

İşleniyor...
          X