Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Evlilik nasıl bir şey

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Yalniz365 View Post
    Evlenmek mi? Dunyanin butun servetini onume serseler. seni en buyuk adam yapacagiz deseler. cenneti garantileseler evlenmem bir daha. Genc yasimda omrumde omur gitti. Ustumdeki ceketimden baska birsey kalmadi.
    Bekar kafana gore takil. Suanki gorunum 50 yasinda bir kisinin goruntusunde. sIkInti stress bitirdi beni. Nerde ise kadinlardan igrenme pozisyonuna getirdi beni eski esim.
    aynen bende o durumdayım şu an her ne kadar evlenmediysemde sağolsun eski sevgilim olsun abimin evliyken ayrılıpta hayla boşanmamış olsa bile yaşadıkları ve bizimde onla birlikte yaşayıp gördüklerim yetti bana şimdi kızlarla inan olacak gibi değil nerde o eski evlilikler şimdikiler resmen evleniyorda napıyor sidik yarıştırma dertlerinde afedersin bana araba al bana ev al cebime para doldur bunları yaparsan kralsın yoksa senden aşağılık senden şerefsiz senden kötü insan yoktur allah hepimizin yardımcısı olsun ne diyeyim kardeşim...
    Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

kötü ve acemice deneyimler hayatın güzel gerçeklerini örtemezler. ne istediğini hakkıyla hazmeden her insan mutlu olur. para veya aşk, farketmiyor.

Yorum

İnsanlar artık geç evleniyor, evlenenlerin yarıya yakını boşanıyor, kimse birbirine güvenmiyor, herkes korkuyor, yalnız da yapamıyor, tutunduğu ilk dalda güdüsel ihtiyaçlarını gideriyor, duygusallığını tatmin ediyor. Ortalık kirli ve karışık.32 yaşında ve bekarım. Evlenmeyi çok istiyorum ama hiç de senin gibi nasıl birşey olduğunu merak etmiyorum.
        Orjinal yazı sahibi: mmt40 View Post
        Merhaba arkadaşlar ben 31 yaşında bekar birisiyim..Nişanlandım ama evlilik olmadı bazı özzel sebeplerden dolayı ayrıldım..Çok ama çok merak ediyorum evlilik hayatı nasıl bir şey..şu anda moral ve motivasyonum sıfırında altında evlilik olursa nasıl oluyor insanın hayatı?

Yorum

salt evlilik için karşı cinse bu kadar taviz verilebileceğinin tarihe not düşülen kayıtlarıdır. bırakın sevgili oma hadisesini, hiç mi boş geyik yaptığınız kız arkadaşınız bile mi yok?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
            abi kimse yazmamış korkuyor millet evlilikten sanırım.. ben henüz çok gencim ama karşıma evlenebileceğim biri çıktığı anda evlenirim gibi eliyor.. artık hayatımı düzene sokmak istiyorum. evde beni bekleyen, güzel bir karım olsun, çocuklar etrafta koşuştursun gibi itopik düşlerim var benim yaşın da gelmiş artık, yavaş yavaş başla araştırmalara
            aynen katılıyorum fırsatları değerlendirmek lazım benimde yaşım 25 ama şöyle 27 -28 yaşında bende evlenmek isterim ..

Yorum

İşleniyor...
            X