Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bayanlar yakişiklilik mi yoksa güven mi arar erkekte

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: Edebiyat26 View Post
    Ve yanlista zaten orda yapilir akilla degilde hissiyatlariyla hareket eder.
    buna kesinlikle katılıyorum .
    ego sum qui sum ...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: eylülbasak
      Ahhh ahhh duygusuz olasim varr ama olmuyooo yapamiyorummm
      hemen lay lay lom atlamamak lazım
      ego sum qui sum ...

Yorum

• tabi yine böyle durumların karşınızdaki kişiye ve size bağlı olarak inanılmaz farklı şekillerde gelişebileceğini unutmamak lazım
        ego sum qui sum ...

Yorum

• yobaz fikrimi hemen belirtiyim bazi bayanlar Allah ne verdiyse ona razi olur

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: osman41

Allah sanada yobaz olmayı nasip etmiş sende yobaz fikirlerine razı ol
            gerizekalilar disinda her seye razi olurum ben sen isine bak bi isin varsa tabi

Yorum

• Gerçek kızlar herşey dilde bitiyor tezini öne süren erkeklere bayılırlar.
              Çok yakışıklı ama tam bir mal olan erkeklere yaklasmazlar cunki onlar ot gelip sap giderler diye düşünür kızlar. Haklidirlarda kendilerince.
              Sadist kızlar yakışıklı erkeklerin kafalarından saksı yapıp içinde domates yetistirmeyi hayal ederler.
              Yakışıklı erkekler çirkin ama ağzı iyi laf yapiyo diye düşünülen insanlari düşünüp dahada komplekse girerler ve böylece beyni yakarlar

Yorum

• ben konuşan ve kötü ruhluları severim nedense.mazoşist yanım var.

Yorum

• güven...tipe çok bakmazlar.baksalardı ben sap sap gezmezdim.istersen dünyanın en ykşklısı ol kadınlarla zıtlaştıkça bi şey yapaman.
                  Canlıların en akıllısı olarak insanı seçmişler. Ne yazık ki, pislik makinesinden başka bir şey değildir. (Maeterlinck)

Yorum

• Yakışıklı biri oldun mu yakışıklı olduğun için bakabilir ama iş çene de bitiyor. çene yoksa yakışıklı biri olsan neye yarar..

Yorum

• benim tercihim derdini bir kç sözcükle anlatan, sessiz erkekler.

Yorum

• Benim bir tercihim bile yok...

Yorum

İşleniyor...
                        X