Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşk çoğu zaman bir hastalıktır

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aşk çoğu zaman bir hastalıktır

Ve hastalıksa eğer belirtilerini evlendikten sonra gösterir.

Çogu zaman değil ,her zaman hastalıktır .

Bilim adamlarının açıkladığı gibi beyinde oluşan kimyasal değişimler aşkı yaratır .Zamanla bu değişim normale donunce aşk yok olup ilişkiler sona erer veya sevgiye donuşup ,evliliğe kadar gidebilir .

Burda en önemli nokta evlilik kararı almadan once kişilerin ,her şeyi açıkça konuşup birbirlerinden olan beklentileri ,umutları istekleri hakkında neler düşünüyorlar tum çıplaklığıyla anlatmaları .

Böyle bir hareket ilişkiyi çok daha sağlam temeller üzerine oturtacaktır .
    ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kendinol View Post
      aşk belirtilerini evlendikten sonra göstermez kanımca. çünkü aşk kısa süreli bir bilinç kaybıdır bana göre.aşk kimyasal bir olaydır ve aşk heyecandır tutkudur meraktır alıştığın tanıdığın kişiye de aşk bir süreliğine devam edebilir. zaten aşkın çok uzun sürmesi bünyeyi de alt üst eder çünkü tamamen hormanal bir şeydir. bence aşk hastalık değildir. bünyenin sevdiği hoşlandığı kişiye karşı oluşturduğu kimyasal reaksiyonlardır.biz de buna duygusal anlamlar yükleriz adı olur aşk.. ve hiç bir aşk sonsuza kadar sürmez.

Yorum

Evet haklısınız ama ancak evlendikten sonra eşinizin size sevgisinin bir takıntı olduğunu anlıyorsunuz. Elde edilmiş bir oyuncak gibi, önemini yitiriyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kendinol View Post
          Evlendikten sonra bence yan etkisini gösterir birader
          ........

Yorum

Aşk hastalıksa Thé skin i Live in. Antonio Banderas li. Müthiş film hastalık neymiş gö r

Yorum

sevdim hemde çok sevdim herşeyden herkesten çok sevdim . ama o gitti ellerin oldu batsın b dünya ...
              şimdi ben intihar etmeyeyim de kim etsin ... !! BATSIN BU DÜNYA .!!!!

Yorum

Haydaa, ne intiharı kardeş. Bu hayat sana başkasının hayatında olmadığın zaman harcaman için verilmedi. Yorumlara bir bakar mısın? Aslında beynin elde edemediğin sürece bize oynadığı geçici bir oyun.

Yorum

İşleniyor...
                X