Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"Eşim bu dünyadaki diğer yarım" mı ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Diğer yarım derken ne kastediliyor? yani aynı benim gibi biri, ben ne hissediyorsam, ne düşünüyorsam, ne konuşuyorsam aynısı olacak, sanki bir fabrikadan çıkmış gibi mi?

Hayır öyle olmamalı diye düşünüyorum.

Biz eşimle birbirimizi sevdik ve evlendik. Farklı karakterlerdeydik, anlaşamadığımız noktalar da oldu, fedakarlıklar yaptık, farklı düşüncelerimizi ortaya koyup tartıştık, birimiz sakin, diğerimiz sinirli idi, idare ettik, hastalıkta sağlıkta birbirimize baktık. Böylesi daha güzel değil mi, ben aynı ben gibi biri ile yani anket sorusu olan, ben elma isem diğer yarımla evlenmedim ama mutlu oldum.
    Yani soruya hayır diyorum.

Henüz evlenmemiş arkadaşlar sakın üzülmeyin telaş etmeyin diğer yarınızı da aramayın hayırlısı ne ise o olsun.
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
      Henüz evlenmemiş arkadaşlar sakın üzülmeyin telaş etmeyin diğer yarınızı da aramayın hayırlısı ne ise o olsun.
      Amin hayırlısı olsun
      Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

kimse kimsenin diğer yarısı değil doğarken yalnız geldik ölürkende yalnız gideceğiz hani öbür yarımız

Yorum

İşleniyor...
        X