Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Siz siz olun bu uyarılarımı dikkate alın...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Re: Siz siz olun bu uyarılarımı dikkate alın...

Orjinal yazı sahibi: Burjuva
    3-Çalıştığı işyerine gelmenizi istemiyorsa,
    Ben buna katılmıyor. İnsan işyerinde, çok farklı bir atmosferde ve çok meşgul oluyor. İşyerine sevgilisi gelen bir kişi, iş yaşamına doğrudan özel hayatını sokmuş demektir. Çalıştığı yerdeki amirlerinin buna ne tepki vereceği de muammadır.

Ben de örneğin ben çalışırken birilerinin işyerime gelmesinden nefret ederim.

Yorum

yazılan her kelimenin altını çiziyorum.keşke daha önce okuyabilseydim yazılanı.ben böyle birisiyle evlendim..nişanlıyken aynen öyleydi..

boşandık...
        YaŞIyOrSaK BiiiiiR nEdeNİ vAr

Yorum

3-Çalıştığı işyerine gelmenizi istemiyorsa,

ALTIN KURAL

Yorum

Arkadaşlar bence birisiyle bir ilişkiye başlayınca bazı şeyleri iyi analiz etmeli ve eleştirel düşünmeliyiz...Yoksa kendi kendimize Polyannacalık oynarız ve mutsuz oluruz...Karşımızdakinin bir sözcüğü bile bazen her şeyi bitirebilir...Önemli olan kendimizi hemen kaptırmamak ve mantıklı düşünebilmek...

Yorum

peki erkekler için olan 1 2 3.. ne ?
            ßir çocuk olmak vardı gozlerınde..
            Gece olmak belkıde,gozlerın ışıl ışıl guldugunde..

Yorum

bu maddelerden bir tanesini kullanan biriyle ilişki kurulmazki zaten.olur ya kazara kurulursa kısa sürede kendiliğinden biteceğini düşünüyorum.
              ek olarak bayanlar genelde ısınamadıkları ama konuşmak zorunda oldukları erkekleri ekmek için;
              çok yoğunum,valla işten kafamı kaldıramıyorum,ders çalışıyorum,müsait değilim vs. diyorlar.sen iletişim kurmassan aradan 15 gün 1-2 ay geçtikten sonra nasılsın,yaşıyormusun,gecenin 12sinde "uyudunmu" diye mesajlar atabiliyorlar.kısa ve öz mesajlar atıp fazla kaldırmamak lazım.
              bence insan karşıdakini nasıl düşünürse karşısına öyle biri çıkıyor.(karakter olarak)
              Tek güç para !

Yorum

İşleniyor...
              X