Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eşimin ailesine olan tutkusu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Hakikaten ya.Ben tarihe bakmamışım.Bu saatten sonra ne denir ki.İnşallah korktuklarımız başına gelmez.Allah mutlu eder,baş etme gücü verir.Çünkü buna daha çok ihtiyaç oluyor

Yorum

Aynı şey benim başımda geldi bende nişnlandığım kızın annesini hiç sevmemiştim ve ayrıldım ...Allah hakkında hayırlısını versin.. Kararını almadan önce 1 milyon kez düşün ama bir kez karar ver Alllah yardımcın olsun

Yorum

ben de bi erkek olarak aynı durumdan muzdaribim kardeş ben evliyim bir de kızım var eşim benimle evlendi diye ailesi yapmadığını koymadı neler çektirdiler ilk evlendiğimizde yüzlerini şeytan görsün diyodu bi müddet sonra onlara afedersiniz tapmaya başladı ben panik ataklı olmama rağmen beni umursamıyor onların ayağında diken batsa kendini paralıyor bak evleri bize 10 dk lık mesafede 3 günde bir görüşüyolar bazen bizimki gider bazen onlar gelir bu da yetmez günde en az 3 kere hem annesini arar hem de evli kızkardeşi var onu arar yeminle söylüyorum onun hattına 500 dk alıyorum onu bir haftada bitiriyo benim hattımda ki 500 ü de bitiriyo

Yorum

kardeş maalesef benimde durum aynı. bir ablası var eşimin olmaz olasıca. her gün bize geliyor ya artı birde günde 3-4 defa telefonda konuşuyorlar. nefret ediyorum ama bir şeyde yapamıyorum.

Yorum

Hmm...duzeltebilme ihtimali ile kac kisinin cani yandi...simdiye dek degistirebileni de ne duydum nede okudum belki ilk sen olursun.
            Sana burada saglikli, dogru onerilerde bulunan insanlari dinlemeyecegini hissediyorum ama olsun bende kendi fikirlerimi belirteyim.
            Buyuk bir ihtimalle degistirebilirim diye evleneceksin nisanlinla. Ayni evde yasamaya basladiktan sonra gercekleri hergun goreceksin, aci deneyimler yasayacaksin.
            Maalesef bazen deneyimi yasamadan ogrenemiyor insan. Seni yoran bir iliskiden beklentin ne?
            Umarim senin icin hayirlisi ne ise o olur

Yorum

sonuç...
              herkes halletmiş heralde sorunlarını..

Yorum

Bana nişanlını annesinden kıskanıyormuşsun gibi geldi. Gelin ve kaynana sorunu benim annem de çıktığım kızları beğenmez, yanıma yakıştırmadığını söyler Durum buysa sana önerim adamı ailesiyle arada bırakma yoksa kendinden uzaklaştırırsın..!
                ........

Yorum

kadınlar eşlerinin kendi annelerine veya ailelerine daha fazla düşkün olmasından muzdarip ve de şikayetçiler. ama nedense kadınlar hiç böyle erkekleri bırakmak istemez. neden mi? çünkü böyle erkeklerin aile kavramına önem verdiklerini bilirler. bence erkekler evlendikten sonra kendi annesinin kıymetini biliyor. o yüzden evlendikten sonra daha çok düşkün oluyorlar. ha annesine babasına düşkün olmayan erkekler de var. ama böyle insanlar olmaktansa düşkün insanlar olması daha hayırlı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vaveyla View Post
                    kadınlar eşlerinin kendi annelerine veya ailelerine daha fazla düşkün olmasından muzdarip ve de şikayetçiler. ama nedense kadınlar hiç böyle erkekleri bırakmak istemez. neden mi? çünkü böyle erkeklerin aile kavramına önem verdiklerini bilirler. bence erkekler evlendikten sonra kendi annesinin kıymetini biliyor. o yüzden evlendikten sonra daha çok düşkün oluyorlar. ha annesine babasına düşkün olmayan erkekler de var. ama böyle insanlar olmaktansa düşkün insanlar olması daha hayırlı.
                    İşin bu tarafından bakarsak bu yazan dostum doğru söylüyor.Ailesine düşkün olan insan daha hayırlı.Konuyu açalı 2 yıl geçmiş.Sorun düzeldi mi acaba?İnşallah sorun hallolmuştur.

Yorum

İşleniyor...
                    X